Doniesienia UFC 235 : ChudyXXL kontra Amanda Nunes i Cris Cyborg w tag teamie dodane do karty walk!!

Status
Not open for further replies.
Odpowiedziałem prawie to samo w innym temacie, co prawda w innym kontekście, ale co tam, tutaj też mogę wrzucić, i niech gawiedź się cieszy :corn:. Pięć minut przed zrobieniem zdjęcia skończyłem jeść, i jeszcze nie brałem insuliny, (wiem, że trochę zakurzona podkładka, ale ostatnio rzadko siedzę przed PC, za dużo mam obowiązków, no i się kurzy. Posprzątam potem. Ten super dobry aparat w Samsungu S9 plus pokaże wszystko :lol:), ale jak tylko wezmę, i poziom cukru się wyrówna, to będę gotowy na Nunes, i Cyborg :rutekajak:

Y0fwyb4.jpg
 
Odpowiedziałem prawie to samo w innym temacie, co prawda w innym kontekście, ale co tam, tutaj też mogę wrzucić, i niech gawiedź się cieszy :corn:. Pięć minut przed zrobieniem zdjęcia skończyłem jeść, i jeszcze nie brałem insuliny, (wiem, że trochę zakurzona podkładka, ale ostatnio rzadko siedzę przed PC, za dużo mam obowiązków, no i się kurzy. Posprzątam potem. Ten super dobry aparat w Samsungu S9 plus pokaże wszystko :lol:), ale jak tylko wezmę, i poziom cukru się wyrówna, to będę gotowy na Nunes, i Cyborg :rutekajak:

Y0fwyb4.jpg
:beer:
 
Bierzesz insulinę po posiłku przy tak wysokim cukrze? A jakim masz poziom hemoglobiny glikowanej?
Nie musisz się martwić o mój cukier, wynik hemoglobiny mam w normie. Nie wiem czy zrozumiałeś, ale to jest wynik po posiłku bez insuliny, a nie przed posiłkiem. Zjadłem, zrobiłem zdjęcie, wrzuciłem na forum, i dopiero wziąłem insulinę. Przed posiłkiem cukier miałem 92.
 
Last edited:
Nie musisz się martwić o mój cukier, wynik hemoglobiny mam w normie. Nie wiem czy zrozumiałeś, ale to jest wynik po posiłku bez insuliny, a nie przed posiłkiem. Zjadłem, zrobiłem zdjęcie, wrzuciłem na forum, i dopiero wziąłem insulinę. Przed posiłkiem cukier miałem 92.
Zrozumiałem dobrze, ale strasznie szybko Ci skoczyło, ja biorę przed posiłkiem dlatego się zdziwiłem :beer:
 
Zrozumiałem dobrze, ale strasznie szybko Ci skoczyło, ja biorę przed posiłkiem dlatego się zdziwiłem :beer:
Wyjątkowo dzisiaj zjadłem za dużo węglowodanów, bo catering z jedzeniem nie mógł dzisiaj mi dowieść jedzenia z powodu jakichś problemów. Normalnie mam specjalną dietę, ale dzisiaj jadłem pizze (raz na miesiąc zdarza mi się, nikt nie jest idealny). No i nie tak szybko, bo jadłem dobre 25 minut. Masz typ 1 czy typ 2?
 
Last edited:
Ja mam typ 1 od 4 lat. Po pizzy to się nie dziwię, mi i ponad 200 skacze po pizzy, dlatego staram się jeść mniejsze kawałki:):)
 
O cholera, tyle lat.... mnie walnęło nagle po trzydziestce i jakoś przyzwyczaić się nie mogę.....
 
To bym się jeszcze głupiej czuł w czymś takim..... chyba, że pojawią się pompy z obiegiem zamkniętym to by było coś fajnego, ale to pewnie jeszcze kilka lat....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top