Don`t fuck with UFC

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks


Strona UFC.com z przyjemnością poinformowała że Ken Shamrock w wyniku przegranego procesu z UFC (sam go im wytoczył) będzie musiał wpłacić 175 tyś dolarów na konto Zuffy.  Suma ta ma pokryć koszty jakie organizacja poniosła na pensje dla swojej armii prawników która broniła UFC przed roszczeniami Kena Shamrocka. Ameryka to zaiste kraj spełnionych marzeń. Ech…

Reprezentant Zuffy tak skomentował dzisiejszy wyrok sądu:
To ostatnie zwycięstwo w sądzie po raz kolejny pokazało ze UFC jest w pełni zdeterminowane do obrony swoich praw. Sędzia Johnson uznał że ciężka lekcja dla pana Shamrocka w tej sprawie będzie go kosztować maksymalnie 175 tyś dolarów”
Nie przez przypadek najlepsi kumple Dany White którzy często pokazują się na jego vblogach należą do kancelarii prawniczej reprezentującej UFC.

Don`t fuck with UFC
 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Ken Shamrocks oskarżył UFC o bezpodstawne rozwiązanie kontraktu i chciał odszkodowania za to że nie zorganizowali mu jeszcze jednej walki w UFC która wg niego mu się należała. Sąd uznał że UFC miało prawo do jeszcze jednej walki Kena ale nie musiało z niego korzystać.


Wypowiedź Kena o pozwie:

“The fact is, we have a lawsuit going on right now. They released me from my contract. I had one fight left. Now, we’re going to go after them for the damages and that’s why I couldn’t fight. I couldn’t fight because I was holding up to my end of the bargain with them. Then they turn around and didn’t hold up to their end of the bargain because they released me from my contract illegally, they breeched my contract, I am now open and ready to fight.”
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
wnioskuje, ze shamrock podobnie jak na fotce wygladal rowniez po rozprawie
icon_biggrin.gif
( – 175 tys
icon_biggrin.gif
)
 
Top