lugasek

UFC
Middleweight
Pokaże wam jak lutować krypto na platformie gamerhash



Najprostszy sposób, żeby kopać. Wystarczy pobrać program i go odpalić. Wszystko robi się samo. Program sam wybierze co najbardziej opłaca się kopać na waszej karcie i zacznie lutować. Wykopane środki możecie przelać sobie na portfel kryptowalut, albo zrobić zakupy w sklepie za dolary. W sklepie są duże prowizje, ale w za to nie trzeba się bawić z giełdami, weryfikacjami itd. Kupujecie i macie od ręki. Testowo wziąłem sobie kartę podarunkową allegro i zalutowałem już białko ze zniżką.



sklep.jpg

rangi.jpg


Mają też prowizje za samo kopanie, ale przez 30 dni zarabiacie 100%, jak zarejestrujecie się z mojego linka to przez 60 dni lutujecie bez prowizji.

https://gamerhash.com/pl/g/Z9DmAVea <---------------- z tego linka się rejestrujcie :tysoncoffe:

polecenie.jpg


Także wchodzicie z mojego linka i potem klikacie na ludzika i się rejestrujecie. Na górze strony powinno wam wyskoczyć, że się rejestrujecie z polecenia. Potem pobieracie sam program klikając pobierz gamerhash.
register.jpg



Jak macie konto i pobraliście program. To odpalacie program i dodajecie go do wyjątków w antywirusie, żeby go nie zablokował.

Tu macie wszystko co i jak opisane. Przeczytać uważnie.

Jak wszystko poszło dobrze to program zrobi test i obliczy ile jesteście w stanie zarobić na swoim sprzęcie. U mnie na rx5700xt to było ok 6$/24h, obecnie kurs spadł i leci ok 4.5$/24h

Tu możecie zobaczyć co mają w sklepie


Kurła, myślałem, że to w jednym zdaniu opiszę. Muszę podzielić na 3 części chyba. Także, koniec cz. 1. Druga część na dniach:kis:.


 
Cz.2 Poszedłem na łatwiznę i znalazłem wideo, gdzie gość pokazuje prawie wszystko o czym chciałem napisać. Także macie



Prędkość można dać nawet x2

Cz.3 na dniach :kis:
 
Cz.3

Jak zrobiliście wszystko co podane wyżej to teraz w programie wchodzicie w ustawienia. Lutujecie tak jak mam ustawione na obrazkach.

poradnik1.jpg


Tryb pracy jest standardowo ustawiony na ekonomiczny. Na tym trybie można nawet grać w lżejsze gry, ale też mniej zarobimy. Ja lutowałem w overwatcha nawet. Ale polecam ustawić tak jak na obrazku Większe zarobki. Wtedy leci z pełną mocą karty, a pc można używać normalnie w trakcie kopania. Jak macie mocny procesor to można ustawić, żeby też kopał. Ale to już drobne sumy są. Nadal się opłaca przy mocnym cpu. W moim przypadku to na ten moment dodatkowe 60-70zł na miesiąc po odliczeniu prądu. Jak macie słaby cpu, albo słabe chłodzenie polecam wyłączyć te opcje.
poradnik2.jpg

Tutaj dajecie tak jak na obrazku. Program sam wybierze najbardziej opłacalną opcje kopania.
poradnik3.jpg



Cz4. Na dniach :kis: .​
 
Last edited:
mam kilka lapków. raczej nienajnowsze. czy mogę nimi kopać? czy wyrobię na prąd? jestem w tym kompletnie zielony
 
mam kilka lapków. raczej nienajnowsze. czy mogę nimi kopać? czy wyrobię na prąd? jestem w tym kompletnie zielony
Na laptopach raczej nie polecam, przez kiepskie chłodzenie. Lapki nie najnowsze, więc pewnie bebechy też słabe. Ale jak chcesz to możesz zainstalować program na próbę, odpalić benchmark i program Ci policzy ile możesz zarobić.
 
lujrichdeluxe3.jpg

:tysoncoffe:
Aj kurwa jutro wkładam w końcu, zmotywowałeś mnie, zawsze na drobne potrzeby dzienne będzie :D
Pierwsza sprawa. Druga sprawa to jest wartość na dziś. Jak wykopiesz i będziesz trzymał na portfelu. To za 10 lat to może być warte 100 tys. Albo i zero :)
Ja mam pc, ale nie mam windowsa, to też można?
Można, ale przy użyciu innego kopacza. Gamerhash jest tylko na windows. Jakie masz bebechy i jaki system?
 
Ile trzeba mniej więcej zainwestować w sprzęt od zera żeby mieć dziennie takie kwoty?
Nie opłaci się kupować przy dzisiejszych cenach. Chyba, że chcesz kompa do grania, a przy okazji, żeby parę złotych wpadało jak nie grasz. Albo budujesz koparkę z wielu kart graficznych myśląc długoterminowo i chcesz trzymać to co wykopiesz przez 20lat. Licząc, że cena poleci w kosmos.

Mam ryzen 3600 i rx 5700xt Ja kupiłem tego kompa za ~3300zł nowego. Dzisiaj sama karta graficzna rx 5700xt używana kosztuję ~4000zł.

 
Last edited:
Nie opłaci się kupować przy dzisiejszych cenach. Chyba, że chcesz kompa do grania, a przy okazji, żeby parę złotych wpadało jak nie grasz. Albo budujesz koparkę z wielu kart graficznych myśląc długoterminowo i chcesz trzymać to co wykopiesz przez 20lat. Licząc, że cena poleci w kosmos.

Mam ryzen 3600 i rx 5700xt Ja kupiłem tego kompa za ~3300zł nowego. Dzisiaj sama karta graficzna rx 5700xt używana kosztuję ~4000zł.


W sumie ryzyka nie ma bo przecież jak kopanie przestanie się opłacać to karty graficzne można sprzedać :benny:


:brainoverload:
 
Tylko wtedy ceny kart graficznych tez spadną
Ale nie do zera. Mocne karty graficzne zawsze będą w cenie. To co przepłaciłeś dzisiaj ponad realną wartość karty to zwróci Ci się w parę miesięcy kopania.
 
na cpu nie kopiesz eth, tylko monero. Na 1050 nie chce kopać? Z 2gb ram chyba nie da rady.

edit
aaa, kupiłeś eth?
Jakiś czas temu zalutowałem za drobne, żeby zobaczyć co to i jak to działa. Mam w sumie kilka różnych krypto, ostatnio eth i xrp dało trochę zarobić. Może na jakimś dołku jeszcze dokupię - jak wejdę w to poważniej to też pewnie zalutuję jakiś portfel sprzętowy, zobaczymy.
 
Jakiś czas temu zalutowałem za drobne, żeby zobaczyć co to i jak to działa. Mam w sumie kilka różnych krypto, ostatnio eth i xrp dało trochę zarobić. Może na jakimś dołku jeszcze dokupię - jak wejdę w to poważniej to też pewnie zalutuję jakiś portfel sprzętowy, zobaczymy.
Na jakiej giełdzie lutujesz?
 
Back
Top