Dominick "The Dominator" Cruz

Masta

Vale Tudo
Open
ooo matko bosko, ale Ty jesteś psychofanem. No normalnie psychofani Ruchu Chorzów i Justina Biebera mogą się chować przy Tobie. Ale w jednym masz rację, jedyne co Conor w trashtalku umie to zakrzyczeć. Niesamowitym gościem jesteś Blasta, na prawdę. Tylko po co wchodzisz na temat fanów Dominica? Aaa, już wiem, żeby bronić Mcgregora, który przecież jest najazabistszy pod każdym względem, i wcale nie jest niski, i wcale nie jest mały, i dla nikogo nie jest midzetem, on tylko napierdala midzetów. Aż wstawie Mameda: :mamed:
ps. głupie gibanie? na prawdę tak uważasz?
Wchodzę bo jestem fanem wygibasów Cruza, naskocz mi:no no:

GupiRyj

ONE FC
Featherweight
Wchodzę bo jestem fanem wygibasów Cruza, naskocz mi:no no:
to czemu napisałeś, że to jest "głupie gibanie" jeśli jesteś fanem? Stary, nie mam nic do Ciebie, ale na prawdę, robisz wrażenie jakbyśmy miał 15 lat i Twoje oglądanie mma zaczeło się od Conora.

Masta

Vale Tudo
Open
to czemu napisałeś, że to jest "głupie gibanie" jeśli jesteś fanem? Stary, nie mam nic do Ciebie, ale na prawdę, robisz wrażenie jakbyśmy miał 15 lat i Twoje oglądanie mma zaczeło się od Conora.
Jak ktoś głupio się giba to mam prawo powiedzieć że się głupio giba. Z Rudego, mojego ulubionego zawodnika też toczę bekę nonstop, nawet całe tematy z bęką z niego tworzę. Ale to trzeba znaleźć dystans głęboko w anusie ukryty żeby to dostrzec.

A poza tym to mam 13 lat.
Smile-GIF.gif

GupiRyj

ONE FC
Featherweight
Jak ktoś głupio się giba to mam prawo powiedzieć że się głupio giba. Z Rudego, mojego ulubionego zawodnika też toczę bekę nonstop, nawet całe tematy z bęką z niego tworzę. Ale to trzeba znaleźć dystans głęboko w anusie ukryty żeby to dostrzec.

A poza tym to mam 13 lat.
Smile-GIF.gif
Ty to jesteś jak moja Narzeczona, Ciebie się nie przegada:D Ale widzę, że się bronisz, pisząc, że nawet z Conora ciśniesz beke. I nie, nie uważam, że Cruz się "głupio giba". To tylko Twoja opinia. Pozdro 13latku! :D