Dominick "The Dominator" Cruz

messifc

EFC Africa
Light Heavyweight
Przechwytywanie.JPG

Cactus

Moderator
Cohones
Nie bardzo przepadałem wcześniej za Cruzem, ale ostatnio mocno się zajarałem, kozak jakich mało. Swoją dywizję wciąga na luzie, chciałbym, żeby znowu spróbował swoich sił w FW, albo ewentualnie skarcił po raz drugi Myszę. Na pewno będę kibicował w następnych walkach, oby kontuzje już go omijały, bo szkoda takiego zawodnika.

Shajs

UFC
Middleweight
Wstyd, żeby fanklub takiego zawodnika miał tylko jedną stronę.
Liczę na to, że w piątek Dominick pokaże Codyemu, że jego footwork jest z innej planety.

messifc

EFC Africa
Light Heavyweight
Myślę że jak by doszło do konfy pomiędzy Cruzem a Conorem to UFC zastanawiało by się czy nie zrobić jej w PPV :corn:

GupiRyj

Legacy FC
Middleweight
Myślę że jak by doszło do konfy pomiędzy Cruzem a Conorem to UFC zastanawiało by się czy nie zrobić jej w PPV :corn:
ale tylko po to, żeby ludzie patrzyli jak Dom wyrzuca 10 sensownych argumentów, na jedno Conorowe "foook". Ach jak chciałbym to zobaczyć. Cruz PRAWDZIWY Król!

Masta

Vale Tudo
Open
ale tylko po to, żeby ludzie patrzyli jak Dom wyrzuca 10 sensownych argumentów, na jedno Conorowe "foook". Ach jak chciałbym to zobaczyć. Cruz PRAWDZIWY Król!
Myślisz, że Conor by słuchał jego zdań wielokrotnie złożonych wypowiedzianych głosem Majkela Dżaksona ? Szybko podsumowałby jego ciągle kontuzje, krótkie ręce i głupie gibanie. Zakrzyczał, a potem ubi kolejnego midzeta.

GupiRyj

Legacy FC
Middleweight
Myślisz, że Conor by słuchał jego zdań wielokrotnie złożonych wypowiedzianych głosem Majkela Dżaksona ? Szybko podsumowałby jego ciągle kontuzje, krótkie ręce i głupie gibanie. Zakrzyczał, a potem ubi kolejnego midzeta.
ooo matko bosko, ale Ty jesteś psychofanem. No normalnie psychofani Ruchu Chorzów i Justina Biebera mogą się chować przy Tobie. Ale w jednym masz rację, jedyne co Conor w trashtalku umie to zakrzyczeć. Niesamowitym gościem jesteś Blasta, na prawdę. Tylko po co wchodzisz na temat fanów Dominica? Aaa, już wiem, żeby bronić Mcgregora, który przecież jest najazabistszy pod każdym względem, i wcale nie jest niski, i wcale nie jest mały, i dla nikogo nie jest midzetem, on tylko napierdala midzetów. Aż wstawie Mameda: :mamed:
ps. głupie gibanie? na prawdę tak uważasz?