Domingos Mestre ostatnim uczestnikiem turnieju KSW.

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Znamy już pełny skład styczniowego turnieju na gali KSW Extra 2 - President Cup. Ostatnim fighterem, którego udział potwierdzamy jest pochodzący z Portugalii Domingos Mestre.
To pierwszy fighter portugalskiego pochodzenia, który wystąpi na gali KSW. Wywodzi się z muay thai, a jego rekord MMA to siedem zwycięstw i dwie porażki. Mestre, którego ringowy przydomek to "Cookie" trenuje w Team Carvalho, mierzy sto osiemdziesiąt centymetrów i waży siedemdziesiąt siedem kilogramów. Występ na KSW Extra 2 - President Cup będzie jego drugim pojedynkiem w Polsce. W czerwcu 2010 roku walczył na jednej z polskich gal, gdzie wygrał swój pojedynek.
Obsada turnieju solidna. Na pewno nie zabraknie ekscytujących, stojących na najwyższym poziomie walk. Przypomnijmy, że w turnieju mamy czterech zawodników z Polski: Robert Radomski, Aslambek Saidov, Paweł Głębocki i Mateusz Strzelczyk. Oraz czterech reprezentantów z zagranicy: Wanderson Silva (Brazylia), Marco Santi (Włochy), Domingos Mestre (Portugalia) i Ruben Crawford (Niemcy).

www.konfrontacja.com
 
Back
Top