Dojdzie do superwalki między Marcinem Tyburą a Stephanem Putzem?

B00YAK

Bellator
Featherweight
Marcin Tybura vs Stephan Puetz na M-1 Challenhe 57, 2 maja w Orenburgu.

Może nie dokładne tłumaczenie, ale zawsze coś:
M-1 zaplanowało super walkę pomiędzy mistrzem wagi ciężkiej Marcinem Tyburą, a mistrzem wagi półciężkiej Sephanem Puetzem, 2 maja w Orenburgu w Rosji. Walka odbędzie się w wadze cięzkiej.
Manager lub trener Niels Schlaegel powiedział Groundandpound.de, że walka była ostatecznością, ponieważ obecnie dwóch pretendentów jest kontuzjowanych i M-1 gorączkowo poszukiwało przeciwnika do prestiżowej walki w Orenburgu. "To jest dla M-1 najbardziej prestiżowa walka jaką mogą zorganizować", powiedział Schlaegel. "Jesteśmy bardzo zadowoleni oraz podekscytowani i pewni siebie. Stephan ma jaja ze stali". 27 letni Niemiec "T-800" Puetz zdobył tytuł M-1 w zeszłym roku pokonując na punkty Victora Nemkova. Od tego czasu obronił tytuł dwa razy, ostatnio w grudniu w Petersburgu z silnym stójkowiczem Valerym Myasnikovem. "Uwielbiam wyzwania, a zestawienie z panującym mistrzem M-1 w wadze ciężkiej jest szczególnym wyzwaniem" mówi Puetz Groundandpound.de. "Mój cel w tej walce się nie zmienia, chcę zwyciężyć przed czasem - jak zawsze". Tybura pokonał takich gigantów jak Konstantin Gluchov, Maro Perak, Denis Smoldarev i Damian Grabowski, zdobył tytuł wagi ciężkiej M-1 i bronił go raz. Warunki fizyczne powinny być porównywalne, ale Puetz ma przewagę wzrostu nad Tyburą - 8cm. Puetz zbija do kategorii półciężkiej 10 kg. "Nie mogłem się oprzeć tej kuszącej ofercie" mówi Puetz. Walka odbędzie się 2 maja na M-1 Challenge 57 w Orenburgu w Rosji i będzie transmitowana online za pośrednictwem M-1 Global TV.

źródło: Groundandpound.de
(ufff:crazy:)


Damian Grabowski zmierzy się pewnie ze Smoldarevem, gdzieś chyba wspominał o takiej możliwości :smile:
 
Last edited:
Back
Top