Dodatkowe rangi za staż na forum

Po prostu wychodze z założenia że jak nie wnoszę nic do dyskusji to nie warto komentować. Bo często jest tak ze dany temat jest już przeanalizowany przez "Cohonosewiczów" na każdy możliwy sposób, a nie lubię powielać czyichś myśli lub pisać #Rorystyle

To tak jak ja! Piona! :beer::friends:
 
Może jeszcze belki? Skoro tych organizacji jest milion to i tu by się przydało więcej rang, jak szaleć to szaleć. Super sprawa ten czarny pas, po 4 latach na forum mogę w końcu powiedzieć, że nie jestem szarakiem
 
^ Ja jestem ZA.

Najlepiej porobić tak jak jest np. na Tapology - max 8 belek na każdym pasie. Odstępy pomiędzy nimi ustawić na duże odległości czasowe, powiedzmy pół roku = 1 belka.

Jak kiedyś by się wyczerpało czarny pas, czerwony, czarno-czerwony, czerwono-biały itp, to wówczas można wymyślać jakieś Fiodor belt itp itd.
 
^ Ja jestem ZA.

Najlepiej porobić tak jak jest np. na Tapology - max 8 belek na każdym pasie. Odstępy pomiędzy nimi ustawić na duże odległości czasowe, powiedzmy pół roku = 1 belka.

Jak kiedyś by się wyczerpało czarny pas, czerwony, czarno-czerwony, czerwono-biały itp, to wówczas można wymyślać jakieś Fiodor belt itp itd.
na końcu Super Hluk!
 
a ja kiedy dostanę swój niebieski pasek? dzisiaj mija mój rok na cohones. :travolta:
 
Może jeszcze musi minąć dokładna godzina zarejestrowania :mamed:
:siara: od północy czekam.
500.gif
 
Dzień dobry.
Apeluję o nadanie mi pasa "Weed Master" (znowu).
Jak widzimy na załączonej grafice pas jest dostępny tylko dla wytrawnych palaczy, tak się składa że indentyfikuje się jako wytrawny palacz, więc pas jak najbardziej mi sie należy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :shy: @defthomas @Cloud @Cactus

:boss:
 

Attachments

  • IMG_20210515_142400.jpg
    IMG_20210515_142400.jpg
    325.1 KB · Views: 21
Last edited:
Back
Top