Dobry wywiad z Jankiem Błachowiczem

Alex juz dawno nie jest nr 2. Po 2 Jano poplynal z tym ze ma stojke zaraz za nr 1. Ogolnie bardzo fajny wywiad. Jakas poczciwa morda juz go wczesniej wrzucila do newsy userow. Mam nadzieje ze Jano bedzie w UFC do konca swojej kariery i ze da nam jeszcze nie raz duzo emocji. Pzdr Jano wiem ze czytasz!
 
Ciekawa rozmowa. W zwiazku z tym starciem mam tylko jedno oczekiwanie, ze bedzie kompletnie odmienne od walk z Manuwa i Andersonem. Tego sobie i przede wszystkim Jankowi zycze.
 
Gamroty, Borysy i inni - bierzcie przykład z Janka, chyba że chcecie do końca swojej kariery być kojarzeni z galą na której walczył Popek, Najman czy inne wynalazki pokroju Kamili Porczyk.

nie wiem co za gamonie piszą, że przechodząc z ksw do ufc zrobił pięć kroków w tył :DC:
 
Bardzo dobry wywiad, z bardzo dobrym zawodnikiem. Z tym, że jest drugi w stójce w tej dywizji trochę popłyną, ale to może i dobrze? Przynajmniej jest wiara w siebie i lekka zadziorność w tym co Wiedźmin (niech go Buffer zacznie zapowiadać jako "The Witcher"!) mówi :)
 
Back
Top