1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dobry sprzet domowy i plan

Discussion in 'Rocks Trening' started by Duty, Oct 30, 2014.

1. Duty

Duty Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    2
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    790
    Część.

Mam problem bo nie wiem jaki sprzęt wybrać do treningu domowego i jak trenować. Wiem że jest masa sprzetu na rynku, ale mi chodzi o coś solidnego, żebym nie musiał tego reklamowac czy wywalić do śmieci.

Chciałbym też mieć jakiś plan na efektywne bieganie i suplementację.

Zależy mi na zbiciu masy tłuszczowej treningiem w domu i jakimś planie na maks efektywnym.

Pomozecie?

2. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Zle trafiłeś kolego, tutaj same Janusze, nikt nie ćwiczy tylko zajadają czipsy i popijają Żubra oglądająć KSW przed telewizorem.

3. pem1990

pem1990 ONE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    2,599
    Zdobyte Lajki:
    30
    Punkty:
    1,190
    Sztange se kup.

4. Fresh

Fresh UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,632
    Zdobyte Lajki:
    5,998
    Punkty:
    1,790
    Born proszony do tablicy, niech poda namiary na laweczke ktora w domu mozna zrobic wszystko to co na silowni

5. Masta

Masta Vale Tudo
    Open
    Czerwona kartka Żółta Kartka

Komentarze:
    24,424
    Zdobyte Lajki:
    44,667
    Punkty:
    3,190
  6. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    nie wiem pompki, przysiady?!?

7. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,443
    Punkty:
    1,790
    Zacznij od drążka i prostej sztangi. Plus skakanka.

8. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    Wywierć dziurę w suficie, wkręć hak, kup worek i napier**laj po minimum 30 minut intensywnie dziennie, masa szybko spadnie :-)

Skakanka też bardzo dobra opcja...A na spalanie to cóż, jak najwięcej powtórzeń dość niewielkim ciężarem, więc w sumie zbyt wiele obciążenia Ci nie potrzeba do zrzucania tłuszczu ;-) Co innego jak chcesz robić siłę czy masę ;-) No i dużo ruchu. Lipa tylko, że na zimę się za to zabierasz, bo lato sprzyja temu bardziej.

Fresh, kolega chce tłuszczu się pozbyć, ja nigdy nie potrzebowałem i nie od tego jest moja ławka :-)

9. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,443
    Punkty:
    1,790
    Born byłoby miło gdybyś nie udawał fachowca.

10. pem1990

pem1990 ONE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    2,599
    Zdobyte Lajki:
    30
    Punkty:
    1,190
    kettlebelle są modne.

11. gumoleon

gumoleon KSW
    Featherweight

Komentarze:
    5,041
    Zdobyte Lajki:
    1,304
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silient Hill
    https://www.youtube.com/watch?v=j6FY4TY4DiU

ale to chyba trzeba być żołnierzem...

12. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    No tak, na forum tak jak Ruff napisał ;]

Masu Ty możesz to i ja mogę :-) Ja odpowiadam z doświadczenia, a trochę jednak wiem, bo przeżyłem już "pare lat" i niegdyś dużo czytałem na ten temat ;-) Powiedz mi co napisałem nietrafionego w kwestii zrzucania masy tłuszczowej? Skoro to takie zupełnie nietrafione i niefachowe ;]

Sorry, że nie mam papierów dietetyka czy instruktora fitness. W Polsce przecież to najważniejsze by owy posiadać ;-) Prędzej tu się nikt nie powinien odzywać kto ma 90kg+ na wadze, bo kolega nie chce robić masy ;-)

13. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,443
    Punkty:
    1,790
    Born a ile w życiu schudłeś?

14. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    Pytaniem na pytanie? Nieładnie tak robić w rozmowie ;-) z 73,5kg do 56 nawet ;-) Teraz już 61kg, bo przybyło pare kg odkąd się wziąłem za ciężary znowu, a wcześniej to co mówiłem. Worek, dużo ruchu, biegania, tenisa, mało żarcia, praca, a ćwiczenia z ciężarami były ewentualnie lżejszymi przy większej ilości powtórzeń. No i dużo pompek ...;-)

PS: Wielu zrzuciło i 50kg, a teraz wyglądają jak potwory z fałdami skóry, a chyba też nie o to chodzi. Spokojnie, z czasem zejdzie co powinno przy intensywnych ćwiczeniach, regularnych. Przynajmniej powinno, ale też każdy jest inny...

15. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,011
    Zdobyte Lajki:
    17,955
    Punkty:
    1,790
    Kettle albo sztanga prosta wraz z obciążeniem. Do biegania dobre buty i odpowiedni teren wystarczą. W warunkach domowych można dużo zrobić, trzeba jedynie samozaparcia i wyobraźni.

16. ARO777

ARO777 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Na pewno nie kupuj ławek na allegro/markecie 3in1 czy tego typu, zrób se sam, zespawaj czy coś, ale nie kupuj ławki tego typu, po 1 to ławki co ledwo sie na nich można pomieścić, a po 2 latają jakby delirke miały. Zainwestuj w dobry sprzęt, jak nie masz kasy (bo możliwe, ze nie masz jak na siłke nie idziesz, a chcesz ćwiczyć w domu) to zostaje drążek i polecam to:

Co do ilości powtórzeń, serii, ogólnego planu, poczytaj, google nie gryzie. A co do zrzucania tłuszczu to zacznij od kuchni, bo możesz napierdalać w worek po pare godzin i biegać całymi dnami i oprócz problemów zdrowonych niczego innego nie osiągniesz jak będziesz żołądek traktował jak śmietnik.

edit:

No i zapomniał bym o najważniejszym - NOGI, jak nie będziesz miał sztangi to zrób se taki wór na plecy (na youtube jest pokazane jak to zrobić), rób przysiady i wykroki.

17. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    "po 1 to ławki co ledwo sie na nich można pomieścić, a po 2 latają jakby delirke miały"

po 1, są różne rozmiary, jak kupisz dla dziecka to masz rację. Po 2, jak źle skręcisz lub masz krzywą podłogę to masz rację ;-) Z pozostałą częścią wypowiedzi się zgodzę. Żołądek to nie śmietnik również, ale najważniejsze by nie jeść za dużo, a nie przestrzegać nie wiadomo jak kuriozalnej i skrajnej diety. Najważniejsze by się na treningu nie opier**lać :-)

Jakbym sam sobie miał spawać ławkę to sam bym miał delirkę czy to nie pęknie w trakcie :D Tak jest przynajmniej gwarancja producenta :-D

18. ARO777

ARO777 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Nie wiem jaką Ty masz ławkę, co prawda widziałem gdzieś tam na forum, ale od razu skojarzyła mi się z takimi o których napisałem, miałem doświadczenia z takimi ławkami od 100 do 400zł i na prawdę nie widziałem gorszego szajsu i uwierz, że podłoga była prosta, a śrub nie wkręcało dziecko bez sił. Gwarancja - no tutaj masz niby racje, ale różnie to czasami producenci rozpatrują. Za to spawane ławki widziałem konkretne, waży to to odpowiednio, stabilne, nic się nie buja bo nie ma możliwości składania i innych pierdół. Taka jest moja opinia, może po prostu nie trafiłem jeszcze na taką łąwkę 3in1 co by zdała rezultat.

19. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,001
    Zdobyte Lajki:
    2,092
    Punkty:
    2,790
    To nie była moja. Tylko przykład podobnej :-) Ja swoją kupowałem za 700 złotych ponad 10lat temu już. Stoi dalej, nie rozpadła się i jestem z niej zadowolony :-) Stuka i wali jedynie, gdy odkładam sztangę czy robię nogi i obciążenie wraca do pozycji początkowej. Sąsiedzi nie mają lekko, ale ja się czuje pewnie. Pisałem też tam gdzieś, że kumpel 130kg co w trójbój się bawił na niej wyciskał i wytrzymała. Co prawda nie wyciskał wóczas nawet 100kg, bo nie miałem tyle obciążenia i nigdy nie było potrzeby, ale był i chciał zobaczyć. Dla niego faktycznie była ciut za mała, ale dla mnie jest okej ;-) Nie chcę się kłócić. Wyraziłeś opinię, ja również i tyle. Pozdro Aro.

20. ARO777

ARO777 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Nie no spoko luz, 10 lat temu nie było tyle szajsu co jest teraz to wiele wyjaśnia. Ja przyzwyczajony jestem raczej do tego, że jest ławka płaska i ławka od góry/dołu klatki, kiedyś z pół roku musiałem ćwiczyć na takiej 3in1 i robić góre klatki to była katorga. No i ważąc niedużo (ok. 75kg) i wrzucając chociaż 70kg to był strach czy to zaraz, że tak powiem nie jebnie :-)

Share This Page