Do samochodu. Do domu. Gaz?

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Jakies propozycje? Tak ogolnie chcialem miec cos w schowku w samochodzie, na wszelki. Poza tym sasiad wynajal chate dziwnym typom, a ja czesto w rozjazdach, cos dla zonki proponujecie, tez na wszelki?

respect

UFC
Heavyweight
Gaz jest dobry ale w formie żelowej. Jak trafisz to delikwent ma pozamiatane. Ale jak dla żony to może i w standardowej formie bo właśnie z tym celowaniem może być problem. A do auta też gaz, kij, nóż (na Kraków tylko maczeta) a i kastet nie zaszkodzi na przykład :D

Comber

UFC
Light Heavyweight
Myślałem,że to ktoś z Krakowa założył temat.Do auta LPG,do domu piec gazowy zamiast centralnego :-D
Haha to samo pomyślałem. Już układałem w głowie tekst o wymianie pieca olejowego na gazowy oraz kosztach z tym związanych (wymieniałem ponad rok temu) i miałem przywołać @Unbreakable jako speca od instalacji gazowych w samochodach.
Ja mam pałkę teleskopową w szafce nocnej przy łóżku na wszelki wypadek. Jeśli gaz to faktycznie tylko w formie żelowej.

Sedno

ONE FC
Lightweight
Do samochodu
zaba-36-1.jpg

Masu

UFC
Heavyweight
A tak serio-musisz wiedzieć czego żona jest w stanie użyć. Kwestia jej psychicznego nastawienia decyduje niestety.

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Ona jeszcze nic o tym nie wie :)
Po tym jak traktuje czasem meza wnosze ze nie potrzebuje gazu a kaganiec by nie zagryzc, ale... ...ale na powazniej to widzialem wczoraj sie stresowala jak ludki na klatce gadaly. Chociaz cos, co obnizy cisnienie :)

Masu

UFC
Heavyweight
Ona jeszcze nic o tym nie wie :)
Po tym jak traktuje czasem meza wnosze ze nie potrzebuje gazu a kaganiec by nie zagryzc, ale... ...ale na powazniej to widzialem wczoraj sie stresowala jak ludki na klatce gadaly. Chociaz cos, co obnizy cisnienie :)
Nie pamiętam jak to sie nazywa-ale można kupić taki szpikulec, brelok do kluczy, który wzmacnia siłę i bolesność ciosu.

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Hmmm, musze przejrzec oferte.
Albo jakis gaz albo ten hukowo kinetyczny pistolet?

Halny

KSW
Light Heavyweight
Albo jakis gaz albo ten hukowo kinetyczny pistolet?
Hukowy bez sensu, gaz łzawiący w żelu (bo wtedy nawet przy wietrze można bez problemowo korzystać nie bojąc się o to, że wiatr zawieje i gaz trafi nam w oczy) poza tym ten w żelu jest bardziej precyzyjny, zwykły w spreju daje jakby większą chmurę, dlatego ten w żelu byłby chyba najlepszy. Ja sam noszę taki ze sobą, mimo, że jeszcze ani razu nie użyłem. Zresztą takie coś jest stosunkowo niewielkie i zmieści się bez problemu w kobiecej torebce.

D

Deleted member 2903

Guest
Tez już miałem pisać o wyższości gazu nad węglem I olejem opałowym, ale już nie ważne;P

D

Deleted member 2903

Guest
Węgiel lepszy - zawsze można bryłą węgla przypierdolić.
Pod tym względem tak, w dodatku możesz tysiące osób na śląsku wyżywić bryłami węgla, które sobie wkroją do wodzionki, a gazem się nie najedzą.

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Dla zony? Juz pomijam nakaz trzymania broni ostrej w odpowiednich miejscach, rozladowanej , nie wiem do konca jak powinna byc przewozona samochodem.
Ja szukam czegos co w ciagu 5s mozesz miec pod reka i szybko uzyc.

Charles Bronson

UFC
Welterweight
@Dzihados jak dla "nieogarnięj" osoby (oczywiście z całym szacunkiem, chodzi o brak obycia) to odpadają wszelkie narzędzia, pałki, kubotany, noże itd. bo bardzo łatwo to stracić i stać się ofiarą takiego narzędzia. Wszelkie hukowe, kapiszonowce itp itd też odpadają bo jak będzie widać, że to nieumiejętnie trzyma to się domyślą, że to niegroźna atrapa a jak jeszcze gość będzie zdesperowany i pomimo użycia na niego nie zadziała to 2x gorzej.

Dla takiej osoby tylko i wyłącznie gaz - jeżeli na ulicę to proponuję taki w chmurze, nie musisz celować w oczy, psikasz robisz coś w stylu zasłony dymnej i uciekasz. Musiałby chyba silny wiatr wiać, żeby ciebie to oślepiło. Jeżeli do auta to taki żelowy, psikasz precyzyjnie i nie zapsikasz się w aucie.

Masu

UFC
Heavyweight
Eh Kraków-widziałem dzisiaj jak dwóch kolesi wskoczyło na Kurdwanowie do tramwaju w godzinach szczytu z takim zasobnikiem gazu jak policja i ochrona na meczach używają. Współczuje postronnym

Charles Bronson

UFC
Welterweight
Mam nadzieję, że ktoś im napierdolił i do mordy napsikał tego, ewentualnie że się od kogoś odbiło i sami się zgazowali, bo to ma w chuj duże ciśnienie.
gaz-pieprzowy-sabre-z-chwytem-pistoletowym-92h2o60.jpg

Masu

UFC
Heavyweight
Mam nadzieję, że ktoś im napierdolił i do mordy napsikał tego, ewentualnie że się od kogoś odbiło i sami się zgazowali, bo to ma w chuj duże ciśnienie.
gaz-pieprzowy-sabre-z-chwytem-pistoletowym-92h2o60.jpg
Dokladnie takie coś. Takie szczurki jednostrzałowe, ale gaz plus kosa to zawsze poważne zagrożenie.

nicos

Bellator
Featherweight
Ja dla żony zakupiłem gaz w sprayu jak była u nas w mieście akcja z gwałcicielem. Nigdy nie został użyty, ale dawał jej poczucie bezpieczeństwa - i o to chodziło. Taki gaz jest łatwy w użyciu, nie trzeba się uczyć celować, w zasadzie jedyna zasada, to "nie pod wiatr", no i wiadomo - nie w pomieszczeniu. Mały, łatwo schować i skuteczny.

Charles Bronson

UFC
Welterweight
Taser drogi a paralizator musisz bezpośrednio przyłożyć i to do ubrania nie zawsze zadziała.

Gaz najlepiej nosić w kieszeni kurtki, taka by w sekundę go wyjąć.

Chmura gazu daje ten plus, że aplikuje sie go z dystansu i nawet jak się nie trafi to napastnik próbójąc gonić mimo to wpadnie w tą chmurę a wystarczy dosłownie odrobina aby wyłączyło wzrok na dobre 15-30min.
strumien_stozek.jpg