Dlaczego UFC oglada tak malo ludzi?

Transmisje z Londynu oraz miejsce MMA za innymi ważnymi sportami jak m.in futbol amerykański i koszykówka to dwa główne czynniki słabszych wyników.
 
Akurat NFL i NBA mają teraz letnie przerwy, więc to żaden argument.A co do porównań UFC 148 do ostatniego UFC on FOX. Sprawa jest dość oczywista, ta pierwsza gala, a raczej główna walka, była takim wydarzeniem, którego żaden fan nie chciał opuścić, a główne walki na sobotniej gali nie były raczej starciami wymarzonymi przez fanów.Inna sprawa, że w grupach komercyjnych sobotnie UFC miało podobne wyniki oglądalności do spotkań ligi baseballa w poprzednie soboty.
 
Amerykanie po prostu lubia spedzac czas na swiezym powietrzu a nie przed tv :-)
 
A może jest jakaś różnica w metodyce liczenia oglądalności w USA i Polsce. Może w praktyce nie można porównywac 4mln w Polsce do 2,4mln w USA? Ktoś ma specialistyczną wiedzę na ten temat?
 
Na sherdogu czytałem że jak ruszy NFL na jesieni to ma dać kopa oglądalności, bo Fox będzie promował gale w transmisjach meczy, a fani NFL to dobry target. Póki co strzelili sobie w stopę nudnymi UFC on Fox 1 i 2.
 
Ale pierdolisz. Finał NBA oglądało 17 mln widzów, a dużą walkę, jaką było Velasquez vs Dos Santos (8,8 mln), więc był to bardzo dobry wynik.
 
sciagam ta gale. widzialem skroty, ale jak z takim zawodnikami maja 2 mln to straszna lipa. Pudziana powinni dac na nastepne Fox, tego batiste czy jak mu tam z WWE.
 
Napolik, a moze Reya Mysterio ? Ten dopiero by skakal z oktagonu, mysle, ze to mogloby sie podobac publicznosci :-)
 
jak wygra teraz, to brac go, i rekord na FOX. a jak dalej beda robic tak ja teraz to ich wywala.
 
Ciekawe jakie są wyniki oglądalności KSW w ,,grupach komercyjnych • ? Te wyniki UFC są dużo gorsze od seriali(nie telenowel). Ostatni odcinek MASH oglądało kilkadziesiąt razy więcej osób niż UFC •
 
Napolik, a moze Reya Mysterio ?


Rey Mysterio po kontuzji ma duży brzuch i jest słaby.Natomiast CM Punk'a reklamowali jako specjalistę od muay-thai :-) Czekam na jego debiut w octagonie - skoro przyjaźni się z Chaelem, to gangsta spokojnie załatwi mu posadę :-)
 
Back
Top