Dla wszystkich krytyków boksu GSP...

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Za BE:

http://www.bloodyelbow.com/2010/5/21/1482239/gsp-set-to-train-with-freddie

No w ogóle ten człowiek nie ma obsesji nad byciem istotą doskonałą...

Mort

Żołnierz Chrystusa
No masz rację, on chce być doskonałym fighterem chyba. xD I dobrze, koleś jest zajebisty, a będzie jeszcze lepszy. ;D

Kraver

ONE FC
Light Heavyweight
może w końcu zacznie walczyć w stójce, bo ostatnie jego walki to w 90% były na ziemi.

Mort

Żołnierz Chrystusa
@Kraver, jeżeli woli walczyć w parterze, to niech walczy, a to jest problem jego wrogów, że dają się obalać. ;)

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Raczej celem GSP jest byc GOAT. Nie widze innego powodu. Chce mieć tak dobry "czysty" boks by każdy uznał go za nr 1 P4P na świecie.
Drugi powód to taki iż równie dobrze może być to pierwszy ruch w stronę wagi średniej.

Mort

Żołnierz Chrystusa
On chce być najbardziej przekrojowym zawodnikiem MMA wszech czasów, żeby go ludzie zapamiętali jako najlepszego w każdej płaszczyźnie (tak mi się wydaje, że tak powiedział), gdzieś to czytałem co on tam mówił, ale dokładnie nie pamiętam.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
To jest wspaniała wiadomość :D GSP po prostu cały czas dąży do Ultimate Fightera zamiast twierdzić ze już nim jest! Cały czas chce być The Best! I to właśnie czyni go The Best moim zdaniem!

tsatsiki

WSOF
Featherweight
1274768731.jpg

Kraver

ONE FC
Light Heavyweight
Spoko, przynajmniej wywiązała się normalna dyskusja :)

Ciesze się, że GSP chce poprawić swoją stójkę, na pewno nie chce przepraszać po swojej walce jak ostatnio. Sam mówił, że nie chciał ryzykować z Hardym w stójce. Widocznie tak mocno siedzi mu w głowie nokaut od Joe Pessiego :D Ale jest to zastanawiające skoro walczył w stójce np. z Alvesem.
Zdecydowanie jest to ruch podyktowany dojściem do perfekcji. Patrząc perspektywicznie pas MW może byc w zasięgu jeżeli Anderson pojdzie do LHW.

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Ja chce Anderson vs GSP w catch do 180...
Fakt faktem wg mnie stójka sama w sobie (nie techniki bokserskie) jest u GSP na dobrym poziomie, na pewno lepszym jak średnia w wadze do 170lbs w UFC, ten ruch do Roach'a ma na celu pokazac jakim sie jest zajebiastym kolesiem.

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Patrząc perspektywicznie pas MW może byc w zasięgu jeżeli Anderson pojdzie do LHW.

? Przeciez to, ze Silva pojdzie do LHW nie zmienia faktu, ze bedzie posiadaczem pasa MW...

Ja chce Anderson vs GSP w catch do 180...

Jak juz 180, to mogliby 185lb, jakaz roznica ;)

Co do tego posuniecia - fajnie, dobrze o nim swiadczy jako o zawodniku, ze nad tym pracuje.

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
stójka to nie boks.... boks to boks :P stójka to stójka ... super wytłumaczenie, wiem.

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
Ja wierze ze GSP pokonalby Silve. Stojke ma gorsza niz Anderson glownie przez roznice w zasiegu, za to GSP ma o niebo lepsze zapasy, a i w parterze jest lepszy.

Kraver

ONE FC
Light Heavyweight
powiem tak, jeżeli Matt Serra trafił GSP to jak Silva miałby go nie trafić? GSP nie mam mocnej szczęki, więc prawdopodobnie poszedł by spać w tej walce.