Dla wszystkich krytyków boksu GSP...

eliano55

Maximum FC
Welterweight
Za BE:


http://www.bloodyelbow.com/2010/5/21/1482239/gsp-set-to-train-with-freddie


No w ogóle ten człowiek nie ma obsesji nad byciem istotą doskonałą...
 
No masz rację, on chce być doskonałym fighterem chyba. xD I dobrze, koleś jest zajebisty, a będzie jeszcze lepszy. ;D
 
może w końcu zacznie walczyć w stójce, bo ostatnie jego walki to w 90% były na ziemi.
 
@Kraver, jeżeli woli walczyć w parterze, to niech walczy, a to jest problem jego wrogów, że dają się obalać. ;)
 
Raczej celem GSP jest byc GOAT. Nie widze innego powodu. Chce mieć tak dobry "czysty" boks by każdy uznał go za nr 1 P4P na świecie.
Drugi powód to taki iż równie dobrze może być to pierwszy ruch w stronę wagi średniej.
 
On chce być najbardziej przekrojowym zawodnikiem MMA wszech czasów, żeby go ludzie zapamiętali jako najlepszego w każdej płaszczyźnie (tak mi się wydaje, że tak powiedział), gdzieś to czytałem co on tam mówił, ale dokładnie nie pamiętam.
 
To jest wspaniała wiadomość :D GSP po prostu cały czas dąży do Ultimate Fightera zamiast twierdzić ze już nim jest! Cały czas chce być The Best! I to właśnie czyni go The Best moim zdaniem!
 
1274768731.jpg
 
Spoko, przynajmniej wywiązała się normalna dyskusja :)

Ciesze się, że GSP chce poprawić swoją stójkę, na pewno nie chce przepraszać po swojej walce jak ostatnio. Sam mówił, że nie chciał ryzykować z Hardym w stójce. Widocznie tak mocno siedzi mu w głowie nokaut od Joe Pessiego :D Ale jest to zastanawiające skoro walczył w stójce np. z Alvesem.
Zdecydowanie jest to ruch podyktowany dojściem do perfekcji. Patrząc perspektywicznie pas MW może byc w zasięgu jeżeli Anderson pojdzie do LHW.
 
Ja chce Anderson vs GSP w catch do 180...
Fakt faktem wg mnie stójka sama w sobie (nie techniki bokserskie) jest u GSP na dobrym poziomie, na pewno lepszym jak średnia w wadze do 170lbs w UFC, ten ruch do Roach'a ma na celu pokazac jakim sie jest zajebiastym kolesiem.
 
Patrząc perspektywicznie pas MW może byc w zasięgu jeżeli Anderson pojdzie do LHW.


? Przeciez to, ze Silva pojdzie do LHW nie zmienia faktu, ze bedzie posiadaczem pasa MW...


Ja chce Anderson vs GSP w catch do 180...


Jak juz 180, to mogliby 185lb, jakaz roznica ;)


Co do tego posuniecia - fajnie, dobrze o nim swiadczy jako o zawodniku, ze nad tym pracuje.
 
stójka to nie boks.... boks to boks :P stójka to stójka ... super wytłumaczenie, wiem.
 
Ja wierze ze GSP pokonalby Silve. Stojke ma gorsza niz Anderson glownie przez roznice w zasiegu, za to GSP ma o niebo lepsze zapasy, a i w parterze jest lepszy.
 
powiem tak, jeżeli Matt Serra trafił GSP to jak Silva miałby go nie trafić? GSP nie mam mocnej szczęki, więc prawdopodobnie poszedł by spać w tej walce.
 
Back
Top