Dla Arlovskiego - temat dedykowany

Zwracam honor Loganowi - jednak mówił prawdę. Siostra Tsubasy istnieje!:-)
 
Ekipa Tsubasy, bez Tsubasy? Gdzie Tsubasa?! :D



Andrzej, nie zamykaj się w sobie! :-)
 
Co to za łysol, który zepsuł takie ładne zdjęcie :-)?







Powaga, kiedy ślub :D?
 
midern, ze mną sobie nie chcieli robić fotek. :-) Arlovski, jak to Arlovski, w tym temacie powinien dostać jeszcze jedno KO, ale o tym zapewne niedługo.. :-)
 
sw -> Najlepsze jest to, że ja chciałem iść na pizzę, ale to sam Tsubasa zaproponował żebym poszedł na sushi z jego siostrą :-) lecz stanowczo odrzuciłem tę propozycję. Randki w sushi-barach to nic dobrego! Trust me! :-)
 
Tsubasa pewno myslal ze siostra cos sushi na wynos do domu przyniesie :-).
 
To nie było tak, miała być pizza, tylko Tomek nas zostawił i uciekł jak Batman, a my czekaliśmy w Rynku na niego do 5 nad ranem.
 
Arlovski nic nie piszę, miejmy nadzieję, że nic sobie nie zrobił. :-)
No ale, że tak zacytuje klasyka: "na wojnie i w miłości wszystko jest dozwolone". :-)
 
Ktoś mnie wzywał? Mnie w to nie mieszaj! Ja byłem w Stargardzie! :-) Ale nie mam tak zacnych fotek ;) Choć i tam nie brakowało równie pięknych kobiet :)
 
ale Chmurka swiecisz!!!



SZKLANKA PEKLA KOLEJNY RAZ, ANDRZEJ ZALAMANY.
 
ekhm, sorry, że się wtrącam, ale czy mógłby ktoś pokrótce streścić o co chodzi?:) jakieś siostry, arlovskie, sushi randki itd?! :-)
 
nie chodz z dupami na randke na sushi i nie plac nigdy 500zl, bo nie warto. siostra Tsubasy jest rodzona siostra Tsubasy (na zdjeciu po lewej), Andrzej Arlovski to bialoruski uzytkownik cohones, byly mistrz UFC. randka to spotkanie towarzyskie.
 
Baju, tak wyjaśniłeś, że chłop się jeszcze bardziej pogubi. :-)


Mataleo, to długa historia, ale tak w skrócie: całe cohones się jara siostrą Tsubasy, bo ćwiczy bodaj muay thai i w ogóle ładna dziewoja jest. Większość nie wierzyła, że Siostra istnieje, więc Arlovski poprosił ją o zdjęcie z kartką z napisem "Arlovski moim mistrzem" czy coś tam w tym stylu. Ona wysłała i odtąd wszyscy gadają, że jakim prawem to Andrzej (Arlovski) dostał takie wyróżnienie i zaczęła się wielka nagonka na niego za te winy. A w randcę w sushibarze chodzi o to, że jak pójdziesz tam z laską to zapłacisz milardy, a czasem to nic nie daje i lepiej iść na pizze. Zdjęcie u góry to Chmura właśnie z Siostrą Tsubasy i ten pierwszy chwali się cohonesom i denerwuje Arlovskiego, który swoją drogą może już wisieć na jakimś pobliskim drzewie. Coś jeszcze niejasnego? :-)
 
Macie jakiś namiar GPS na te zwłoki Arlovskiego? Jeśli już dynda na drzewie to podjadę i napiszę mu na czole "Chael Sonnen teraz i na wieki". Wtedy w połączeniu z tym tematem jego upokorzenie będzie wieczne i nie trafi do Valhalli. Mogę nawet być przez niego straszony po nocach, nieważne, WARTO :-)
 
Jeśli już dynda na drzewie to podjadę i napiszę mu na czole "Chael Sonnen teraz i na wieki".


Lepsze to niż gdyby go pierwszy kaczy dorwał i zabawił się jak z tymi "swoimi" awatarami xD
 
JA ŻYJE SKURVYSYNY!!



Nie wiem o co chodzi. Zdjęcia nie widze póki co więc wstrzymam się z wypowiedzią ;p







PS:

Arlovski, jak to Arlovski, w tym temacie powinien dostać jeszcze jedno KO, ale o tym zapewne niedługo






Trochę się cykam:(
 
Back
Top