Detektyw Kaczka na Tropie: Silva czy Weidman? O to jest pytanie…

Zawsze jestem za Pająkiem, nie mam nic do Chrisa, ale teraz te pierdolenie-hejtowanie baju i ewentualne po drugiej wygranej Weidmana, zmusza mnie do tego abym się wręcz modlił o wygraną Pająka, najlepiej przez jakieś totalne ośmieszenie, nie wiem grzebanie palcem w dupie, a potem znokautowanie nim Chrisa :-)
 
ahahahaha, jest presja Hubson!!! najlepsze jest to, ze wlasnie fani Andersona ja sobie sami tworza, bo jesli Chris przegra to wszystko okej, 'wiekszosc' sie tego spodziewa, ale jesli Silva wdupi drugi raz... shitstorm is coming!!! :)



mimo, iz Weidman jest mistrzem to cala presja jest na Spiderze i to mi sie bardzo podoba. moze nauczy sie angielskiego dzieki temu? zeby moc przeczytac te wszystkie komentarze o sobie?



:-)
 
Eh, ale będzie pogrom po tej gali. Pojawi się 345 razy "a nie mówiłem" :D
 
moze nauczy sie angielskiego dzieki temu? zeby moc przeczytac te wszystkie komentarze o sobie?


Bez przesady, wszystkie "WOW SPIDER IS BACK GREAT TKO POOR CHRIS" chyba zrozumie ;)
 
Moja 5 letnia chrześnica pisze lepsze teksty. Redaktor Kaczka/Tomano/Chisora/other alter accounts nawet kokos pisał lepiej.
 
Ja tam mam nadzieję, że częściej będziemy widzieć wróżkę Fifi.
 
Wróżka Fifi to tzw czynnik X :) I like it



tumblr_msyk4vNpiU1r3gb3zo1_400.gif
 
Back
Top