Dawid Czyngis Czan Kostecki

[email protected]

KSW
Light Heavyweight
Zamieszczajcie tu nowinki dotyczace Dawida, wypowiedzi, filmiki, zdjecia. Prosze za duzo nie dyskutowac, od tego beda inne tematy :)

"Dawid Kostecki poinformował, że ma dla swoich fanów "grubą niespodziankę", że "wróci w innym wydaniu w rodzinnym Rzeszowie" i będzie "toczył walki w klatce". "To będzie cygański Matrix reaktywacja."

sukcesy w boksie:
2004-2005 − młodzieżowe mistrzostwo świata WBC
2005 − mistrzostwo WBF
2006, 2010 − mistrzostwo IBC
2010 − mistrzostwo WBFed
2010 − mistrzostwo WBC Baltic
2011 − interkontynentalne mistrzostwo WBA

55f7d96546e59_o,size,780x250,q,71,h,c27e05.jpg

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Czekam niecierpliwie na liste zawodnikow, ktorzy wystapia na tej gali. Moze FEN pozwoli na start Swiatkowi. Mieszka i trenuje w okolicy, przy takich regulach bedzie ostateczny test na jego niesmiertelnosc.

Swebs

ONE FC
Welterweight
cholera a ja wyzywałem go od debili :( a to jest przesympatyczny człowiek który chce pomóc nam wszystkim , chorym , słabszym , gnębionym , masakra :) przepraszam Dawid :p

Seven25

KSW
Featherweight
Poleciał i to grubo, w tym problem, że jest sam, a system nie boi się jednostek i go zgnoją jak będą mieli taką zachciankę.

Plywak

BAMMA
Flyweight
cholera a ja wyzywałem go od debili :( a to jest przesympatyczny człowiek który chce pomóc nam wszystkim , chorym , słabszym , gnębionym , masakra :) przepraszam Dawid :p

Przesympatyczny gość z dużym poczuciem humoru.

Charles Bronson

UFC
Welterweight
On się sam gnoi. Beka jak stręczyciel który dorabiał się na cudzej prostytucji ma czelność mówić cokolwiek o krzywdzie kobiet i szacunku do nich. Liczę, że go zamkną w jakimś psychiatryku. Szpilka w któryms wywiadzie po widzeniu u niego już dawno mówił, że coś mu sie we łbie pojebało i wymyślał sobie jakieś wege jazdy.

Swebs

ONE FC
Welterweight
Teraz już sie nie ma co śmiać , nie wiedziałem że trzyma takiego Asa w rękawie

[email protected]

KSW
Light Heavyweight
Nie moge zameiscicc tu filmu , w ktorym dawid mowi, ze ktos mu naplul w twarz, jest na jego fanpageu facebookowym . Moglby ktos sprobowac tu zameiscic ten film?