1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dawid Żywica nie zawalczy w Holandii

Discussion in 'Forum MMA' started by Lucash, Dec 8, 2010.

 1. Lucash

  Lucash Brutaal
  Featherweight

  Dołączył:
  Mar 21, 2010
  Komentarze:
  471
  Zdobyte Lajki:
  10
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  "Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć po dobrym występie na gali KOK World GP 2010, która odbyła się 25 listopada na warszawskim "Torwarze" 18 letni polski zawodnik MMA Dawid Żywica otrzymał propozycję występu na bardzo prestiżowej gali It's Showtime "Christmas Edition" w Holandii. Jego rywalem miałby być doświadczony pochodzący z Rumunii a trenujący w Holandii Bogdan Cristea (7-4-1) z amsterdamskiego Sportcentrum Kops.


  Niestety do tej walki jednak nie dojdzie bowiem utalentowany zawodnik Berkserkers Team w poniedziałek 13-go grudnia musi poddać się operacji przegrody nosowej, którą miał zaplanowaną od kilku miesięcy. Wczoraj rozmawialiśmy z Dawidem i jego trenerem Michałem Materlą - obaj bardzo żałowali niefortunnego terminu operacji, bowiem Żywica jest non stop w treningu i byłby gotowy przyjąć te wyzwanie nie obawiając się bardziej renomowanego rywala. Jedyną przeszkodą jest tylko planowany wcześniej zabieg. Polak na gali KOK wraz z Ignasem Barysasem dali świetny pokaz MMA prezentując każdy w swoim stylu dobre umiejętności.


  Żywica jest świetnym grapplerem i było to widoczne w jedynej walce MMA na tej gali. Walka zakończyła się sprawiedliwym remisem ale jak nas zapewnił litewski promotor Donatas Simanaitis po gali - młody fighter szybko dostanie kolejną szansę za dobry występ i swoją postawę i tak się stało. Dawid zapewnił nas że po wyzdrowieniu w połowie stycznia będzie gotów do kolejnej walki i niewykluczone, że otrzyma taką szansę pokazania się nie tylko w Polsce. Dawid jest wychowankiem Piotra Bagińskiego i jak było widać także kolejnym talentem, który wyszedł spod jego ręki. "
   
 2. .Originator

  .Originator Jungle Fight
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Sep 24, 2010
  Komentarze:
  400
  Zdobyte Lajki:
  10
  Punkty:
  1,790
  Oby kolejnej walki nie sędziował litewski sędzia...
   
 3. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  747
  Punkty:
  2,790
  "sprawiedliwy remis"? Dobry żart.


  Po za tym walka z Cristeą to na prawdę zły pomysł dla tak młodego zawodnika, dobrze, że do niej nie dojdzie.
   
 4. lolo

  lolo Jungle Fight
  Lightweight

  Dołączył:
  Feb 16, 2010
  Komentarze:
  275
  Zdobyte Lajki:
  3
  Punkty:
  1,790
  ten remis to na otarcie łez, bo wy*uchali Dawida bez mydła. Widać, ze chlopak sie bardzo stara i dał b.dobra walke, do tego trenuje w takiej ekipce, takze wierze że to bedzie kolejny "kot" ze stajni Bagiego. SUKCESÓW DAWID! :-)
   

Share This Page