David Haye ustawił walkę ?

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/3229460/Moments-before-Audley-Harrison-hit-the-canvas-did-David-Haye-call-Now.html


Tak twierdzą ludzie na wyspach. Powyżej link do momentu w który David nokatuje a sekunde przed tym krzyczy coś do swojego przeciwnika, wg ekspertów którzy czytają z ruchu warg powiedział Now albo Get Down
 
Haye w wywiadach bez żenady przyznał, że on i jego znajomi postawili pieniądze, ze wygra w 3 rundzie i dlatego w pierwszych 2-ch prawie nie boksował. Ale to, ze ustalił to z przeciwnikiem to już klimaty jak ze "Snatch". Walka wygląda na ustawioną ale i tak wszystko rozejdzie się po kościach, jak zwykle.
 
Boks jakoś mnie słabo interesuje już od bardzo długiego czasu ale gdzieś mi migneło przed walką że obaj kiedyś byli dobrymi przyjaciółmi, coś jak przyjaźń Najmana z Salatą :)
 
A może on powiedział: "Wow!", bo był pod wrażeniem odporności Harrisona na ciosy ? :) Jak widzisz, "eksperci" The Sun bardzo się różnią w swoich opiniach co do tego, co Haye powiedział :)
 
To nie The Sun analizował to co powiedział David tylko zatrudnieni specjaliści od czytania z ruch warg.
 
Umiem czytać :)
"The Sun asked two expert lip readers to view online footage of the third round incident."

Co nie zmienia faktu że się mocno różnią w swojej analizie :)Chociaż obaj sugerują to samo, co było do udowodnienia :)
 
Hehe nie moge :D Walka czy opisał by ją The Sun czy inne gówno i tak śmierdziała na kilometr wałkiem nawet zanim ludzie znaleźli ten dziwny moment. Wbite, dla mnie to po prostu jest boks
 
Hehe dokładnie :D Internetowy The Sun jest fajny bo pokazują świrów z UK takich np jak ten :


http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/features/3231673/My-girlfriend-is-a-robot.html


Zawsze jest się z czego pośmiać
 
Tak przy okazji żeby nie tworzyć nowego tematu.


http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=22328:david-haye-klitschko-si-mnie-boi&catid=1:latest-news
 
W ewentualnym starciu Kliczki z Haye, postawiłbym oszczędności całego życia na Ukraińca (czyli jakieś 5 złotych).
 
Wg. mnie w tej walce Haye byłby bez szans i chyba nie tylko ja tak myślę. Haye dużo gada a mało robi.
 
Panowie, nie trywializowałbym jednak tego, bo w UK obowiązują drastyczne normy w kwestii publikacji prasowych i ani The Sun, ani kiego prawa, a zwłaszcza norm dotyczących publikacji prasowych ani The Sun ani News of The World nie pozwolą sobie na pomawianie i mijanie się z prawdą (w przeciwieństwie chocby do polskiej czy niemieckiej prasy). Oczywiście forma może być o wiele bardziej prosta i krzykliwa.


Gdyby sprawa tejw alki była taka prosta to brytyjska federacja bokserska nie wstrzymałaby wypłat za nią, a obecnie rozpoczęła śledztwo...
 
The Sun ani News of The World nie pozwolą sobie na pomawianie i mijanie się z prawdą

Diabeł tkwi w szczegółach, a ściślej mówiąc w słowie "drastyczne". Wystarczy poczytać trochę Sun czy News of the World o "perypetiach" piłkarzy. Najwyraźniej jak jesteś w promieniu 5 km od znanej callgirl to tak jakbyś był z nią w jednym pokoju.
 
przekręty w boksie rzecz normalna...ale jak można ustawić walkę w ten sposób?
przed tyloma kamerami,tysiacem widzów i ludżmi przed telewizorami...mówiąc poprostu TERAZ!
to równie dobrze Haye mógl podczas przerwy między drugą a trzecią rundą pokazać Harrisonowi jak się ma wyłożyć.
albo to jest jakaś kompletna bzdura przeliczona na zyski albo Haye jest kompletnym idiotą.
 
Dlatego każdy artykuł jest wielokrotnie zatwierdzany przez "edytorów", którzy dopasowują tekst do ram, prawnych jakich nie mozna przekroczyć, tym bardziej, że co by nie pisać i nie mówić o Hayemakerze to jednak stać go na najlepszych prawników, a News Corp. słynie z wycofywania się w razie widma wypłaty czeków z większą ilością zer...
 
Przy okazji wątku dorzucam news o jeszcze jednym pyskatym jegomościu, który wytycza nowe trendy w kwestii negocjacji finansowych ze swoimi oponentami:

James Toney w ostatnim wywiadzie przyznał, że bardzo chętnie skrzyżowałby rękawice z Antonio Tarverem.


Co więcej, Toney podobno znalazł już sponsorów, którzy zainteresowani są taką konfrontacją.

"Brakuje tylko podpisu tego dziada o dużych wargach. Znalazłem już ludzi, którzy wyłożą pieniądze na ten pojedynek. Tarver, mam dla Ciebie trochę kasy. Podejdź i podnieś je suko!"
- rzekł mistrz
 
coś ostatnio nie widać Razora.. czyżby złe podejście fanów boxu do mma uniemożliwiło mu jawne korzystanie z rocksów?:) widziałem kiedyś na jego forum wypowiedź, że... a z resztą zacytuję:
"Lepszy jest boks, ale ten zagraniczny. Jeżeli porównujemy polski boks i polskie MMA wolę to drugie. Mniej układów i jeszcze nie ma w MMA takiego zepsucia, chociaż się powoli zaczyna."
A większość wypowiedzi w tym temacie (co lepsze mma-boks) wyglądała tak: :P:P
"TYLKO BOKS!! Kiedy oglądam MMA, gdzie goście leżą na sobie przez całą walkę jak jakieś geje to mnie zbiera na wymioty. Oczywiście, że można trafić na efektowny nokaut ale jest to zdecydowana mniejszość tych walk, które dotychczas oglądałem (a oglądałem ich sporo). Boks jest (wg mnie) bardziej widowiskowy, no i walczą tam moi sportowi idole." by piotrek_023
tak więc, co jest z Razorem?
 
Razor jest zajęty swoim serwisem, nomen omen najbardziej obiektywnym na polskim podwórku, gdzie reszta konkurencji liże moszny dla promotorów.

Co do boksu, to wczoraj Froch rozwalił następnego nadmuchanego kelnerami gwiazdora Sauerlanda - Artura Abrahama i to w taki sposób, że niemiecki Ormianin wyszedł na kompletnego amatora.
Czekam teraz na porażkę "boskiego" Marco, by Willi znowu płakał.

Po za tym dorzucam gif z kaźni na Margarito:
PacquiaoPunchesMargaritoA.gif
 
Abraham w półfinale zmierzy się z Wardem i to będzie jego gwóźdź do trumny.


Dzisiaj rano kolejną genialną walkę dał Juan Manuel Marquez, który zastopował Michaela Katsidisa, będąc samemu w 4 rundzie na skraju nokautu.
 
Walka Marqueza z Katsidisem byłą ciekawa , pare ciekawych wymian było
froch abrachama rozwalił jak dziewczynkę, i po za tym ma fajna laskę jak znajdę foto to dam tu
 
Ten ten pierwszy opst był Razora a drugi kogoś innego:D chyba, że Razor też mówił, że nie lubi mma, ale to nie widziałem
 
Jak większość Brytyjek obecnie - poprawiona plastycznie, tona makijażu i charakterek, ale mim popatrzeć:
10.gif

16.gif

d8d9a6232ca76bfc8031880eda783665-getty-boxing-.jpg
 
Back
Top