Dark side of MMA/Boxing

  • Thread starter Deleted member 6618
  • Start date
co za kurwy z tej rodziny mccleana
Przynajmniej benn zachował się świetnie i sfinansował leczenie(nie na darmo nazywali go black destroyerem)
No i oczywiście ta kurwa Don King(przez to iż ukradł Alemu pieniądze ten musiał wracać na holmesa i berbicka niestety)
Dałbym jeszcze Watsona który też chyba chodzić nie może przez Eubanka Seniora
 
Szczerze myślałem że już dawno będzie w tym aspekcie sporo wypadków z FMa. Serio jestem w dużym szoku, że to już ma parę ładnych lat i wszystko okej i wcześniej zabrał się facet od liścia w policzek.
 
Szczerze myślałem że już dawno będzie w tym aspekcie sporo wypadków z FMa. Serio jestem w dużym szoku, że to już ma parę ładnych lat i wszystko okej i wcześniej zabrał się facet od liścia w policzek.
bo żeby komuś krzywdę zrobić to trzbea umieć albo źle uderzyć jak benn w mini tysona
 
Niestety, ten piękny sport jest niebezpieczny, i mam czasami ambiwalentne odczucia co do MMA, czy innych sztuk walki..


Ty wczoraj skończyłeś 2 latka? :lol:

Nie no MMA i boks to bardzo bezpieczne sporty. W cholerę.

Okładanie się po wątrobie czy mózgu. Czysty relaks dla człowieka.

Ja jeśli mam być szczery to zawsze sądziłem że zgonów w SW będzie w cholere, a i tak jest ich zaskakująco mało na tyle lat.

Same bare knuckle sądziłem że do dziś pochowa 10-20 osób, a chyba do tej pory umarły tylko 2.
 
Last edited:
Back
Top