Daniel "DC" Cormier

Over

WSOF
Heavyweight
Daniel Cormier (ur. 20.03.1979) jest obecnym mistrzem wagi półciężkiej w UFC. Jego stylem bazowym są zapasy, w których ma spore osiągnięcia, między innymi: pięciokrotne wygranie mistrzostw USA, zdobycie medalu na igrzyskach panamerykańskich, mistrzostwo świata oraz dwukrotny udział w olimpiadzie. Cormier jest także posiadaczem brązowego pasa w bjj. Od 2009 roku walczy w formule mma, gdzie odnosi nie lada sukcesy. Jego rekord to 17 zwycięstw i 1 porażka. Na co dzień trenuje w American Kickboxing Acadamy.
Wzrost: 180cm
Waga: 93kg
Zasięg ramion: 183cm
11222908_1012353102115677_6190571768856891464_n.jpg

hi-res-cd16ef24b55e262fd77fcef8cfc6fc18_crop_north.jpg

P.S Jest jednym z moich ulubionych zawodników :smile:

Grubas

UFC
Middleweight
Uwielbiam grubaska i już pisałem w innym temacie że dla mnie jest wzorem że z tak mizernymi warunkami wymiata jak dzikus w ciężkiej czy półciężkiej. Gdyby nie Cain to byłby już dawno mistrzem jako ciężki. Jak pokona Bonesa to przechodzi do historii:tiphatb:

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Przeglądam te strony i dosłownie płaczę ze śmiechu :D
DC szanuję bardzo jako zawodnika. Nawet jeśli nie uda mu się z Jonesem to i tak dla mnie to jest światowe top 3 nie jakies midgety. Łapał i rzucał legendy wagi ciężkiej i zniszczył prawie całą półciężką. Jeszcze poddał tego konia Rumbla. Turbany z głów.

user_usunięty

UFC
Middleweight
Uwielbiam grubaska i już pisałem w innym temacie że dla mnie jest wzorem że z tak mizernymi warunkami wymiata jak dzikus w ciężkiej czy półciężkiej. Gdyby nie Cain to byłby już dawno mistrzem jako ciężki. Jak pokona Bonesa to przechodzi do historii:tiphatb:
Werdum by go pokonał.Ze Stipe i Juniorem byłoby ciekawie.
Co do zawodnika spoko typ i zawodnik mega.Czapki z głów dla talentu

sw

EFC Africa
Featherweight
Przeciez Frankie na tym gifie to o glowe nizszy, a Miesha na szpilkach.

Szpekosky

Oplot Challenge
Lightweight
Od tego momentu zaczalem na powaznie lubic goscia
2wifqty.gif
P
Pamietam jak StrikeForce organizowało turniej Heavyweight i jakis grubiutki krepy chlopak wskoczył z rezerw do walki z Big Footem'
Ktory strasznie oprawił Fedora... To co wtedy zobaczyłem... Mysle Typ nie zna strachu... co za potenszjal... i od tamtej chwili jestem z nim na bierząco....

Masta

Vale Tudo
Open
P
Pamietam jak StrikeForce organizowało turniej Heavyweight i jakis grubiutki krepy chlopak wskoczył z rezerw do walki z Big Footem'
Ktory strasznie oprawił Fedora... To co wtedy zobaczyłem... Mysle Typ nie zna strachu... co za potenszjal... i od tamtej chwili jestem z nim na bierząco....
U mnie też zaczęło sie od tego. Uwielbiam ten wystep.

Shajs

UFC
Middleweight
Pamiętam jak w 96 śledziłem jego karierę zapaśniczą, w szkolnym klubie w Nortside High...