Dana White osmieszony przez własną matke [video]

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
June White od lat pracuje/pracowala w branzy medycznej, patrzac na jej dom tez nie powiedzialbym zeby glodowala wiec argument ze "robi to dla pieniedzy" jest troche malo prawdopodobny.

A co ma piernik do wiatraka? Wydaje Ci sie, ze tylko biedacy kieruja sie motywami finansowymi?

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Hahahaha Jerry z matką Whitea! To mówi samo za siebie :P

Adams - Podniecasz się problemami z serii tata zrobił kloca do bidetu zamiast do kibla. Bo zdradzał żonę, bo Zuffa ma dochodzenie bo to bo tamto, nie sądzisz że to infantylne i małostkowe problemy w życiu Whitea?

1987SWAD

Jungle Fight
Bantamweight
próbował kokainy, ostro pił i miał pierwszy raz w wieku 14 lat

JA TEŻ! napiszesz o mnie książke???

poza tym...

@ADAMS! CZY TY JESTEŚ JAKIMŚ KURWA CZŁONKIEM KOMISJI ŚLEDCZEJ??? ZNASZ DANKĘ (jakąkolwiek) OSOBIŚCIE?? COŚ CI ON ZROBIŁ (prócz kilku zjebistych walk w tym roku)??? WTF? jesteś jakimś haterem? czy ostatnim sprawiedliwym człowiekiem na tej planecie i zacząłeś eliminację wszystkich grzeszników tego świata właśnie od Dany White'a i poprzez to forum?

co jest grane :-)

allladino

ONE FC
Featherweight
Zeby bylo usprawiedliwione to hejtowanie,to musialby Danka gwalcic i mordowac male dziewczynki.Wspolczuje mu matki i tyle.A calkiem mozliwe ze Danka to jest niezly ananasek-przynajmniej na takiego wyglada.

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Tzn. posty Adamsa dawno już większość powinna brać przez palce, przynajmniej ja tak robię. A co do sytuacji, to uważam, że matka wylewając brudny na forum publiczne zniżyła się do bardzo niskiego poziomu.

eliano55

Maximum FC
Welterweight
Po chuj wy tak bronicie UFC i Dany ? To są TYLKO opinie, poparta takimi czy innymi faktami na temat CZEGOS NA CO NIE MAMY WPLYWU. Tak wiec mowiąc krótko - CZILL OUT!

stasinek34

KSW
Heavyweight
@1987SWAD

Jakbym się tak miał czepiać, to "kilka zajebistych walk w tym roku" daje nam Joe Silva lub Sean Shelby.

"Wydaje Ci sie, ze tylko biedacy kieruja sie motywami finansowymi?"

Znam ludzi (niepełnoletnich), którzy dostają kasę z różnych źródeł, ponadto zarabiają na siebie,

a potrafią jeszcze zabierać rodzicom.
Pomijając fakt, że za kasę sprzedaliby własną matkę.

M10B11

Jungle Fight
Bantamweight
Fakty, które ujawnila jego matka, traktuje jako potwierdzenie tego czego mozna bylo sie domyslac. Przeciez, to takie oczywiste i normalne, ze Danka zdradza zone. Facet jest caly czas w rozjazdach. Ma swietna prace, ale i napewno bardzo stresujaca. Jest bardzo wplywowym czlowiekiem i nie dziwi mnie fakt, ze sypial z ring girls. Dziwi mnie jedynie fakt, ze Danka bral sterydy. Jest znacznie lepszy sposób na przybranie masy. Reasumujac to, Dana ma jebnieta matke. A Jerry Miller to jebany pajac:) Facet nie moze zniesc sukcesu, jaki odniosl Dana i UFC.