Dana White o UFC w polskiej telewizji!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Jak się okazuje w poniższej informacji od Orange Sport, poza galami UFC, dostaniemy również Fight Nighty, Countdowny oraz program Wired:
Wszyscy polscy sympatycy mieszanych sztuk walki będą więc mogli zobaczyć to porywające, trzygodzinne widowisko, a w przyszłości także inne zawody: UFC Fight Night oraz galę UFC.

Oglądając cykliczny program Countdown kibice zajrzą też za kulisy rywalizacji oraz do szatni zawodników, a także trafią do sal treningowych, gdzie bohaterowie UFC wykuwają formę przed kolejnymi pojedynkami. Oprócz tego Orange sport – w programie Wired - przypomni najlepsze walki w historii.

- Jestem bardzo zadowolony, że we współpracy z Orange sport, pokażemy polskim fanom jeden z najbardziej efektownych sportów na świecie – mówi Dana White, prezydent UFC. – Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na rozpoczęcie kooperacji, jak relacja z gali UFC 116.

W najbliższych miesiącach Orange sport pokaże także innych, znakomitych wojowników, w tym Andersona Silvę, mistrza świata UFC wagi średniej, który 7 sierpnia będzie bronił tytułu w starciu z pretendentem nr 1 do tytułu, Chaelem Sonnenem.


Orange sport to kanał telewizyjny tworzony przez Telekomunikację Polską. Transmituje na żywo aż 6 meczów w każdej kolejce rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy, pozostałe dwa są retransmitowane.

W Orange sport zobaczysz również gale kick-boxingu organizacji It’s Showtime, a także najlepsze walki bokserskie ESPN Friday Night Fights. Ponadto w programie znajdują się m.in. transmisje spotkań portugalskiej Liga Sagres, Bundesligi piłki ręcznej, szwedzka liga żużlowa Elitserien, mecze NBA oraz WNBA.

Orange sport – jest dostępny w ofercie telewizyjnej Telekomunikacji Polskiej na kanale 6. oraz w ofercie Cyfry + na kanale 106.

Dana White o UFC w polskiej telewizji!
 

Simelcrocop

Oplot Challenge
Lightweight
To zbyt piękne by mogło być prawdziwe
icon_smile.gif
Gruuuuba sałata musi zasilić konto UFC
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
,,Jestem bardzo zadowolony, że we współpracy z Orange sport, pokażemy polskim fanom jeden z najbardziej efektownych sportów na świecie – mówi Dana White”
to mnie rozjechało Danka mówi o polskiej tv
icon_wink.gif
ciekawe jak długo potrwa ta współpraca z Orange sport
mam taką skromniutka nadzieję oby jak najdłużej a z drugiej strony pamiętam współpracę z niemieckim DSF-em na początku galę a na koniec TUF 10
icon_wink.gif
i wszystko przycichło ;(
 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Troszkę poszperałem i to nie tak. Zuffa negocjowała z innym "wielkim graczem" na rynku, ale żądania finansowe Amerykanów ponoć drastycznie kontrastowały z ofertą tejże polskiej tv i rozmowy upadły.

Umowa z Orange Sport to dla Zuffa ma pewna analogię do kontraktu Fiodora (a raczej M1) z Strikeforce, czyli prawa poszły za o wiele mniejszą sumę niż Danka i spółka żądali od większego gracza, byle tylko mieć jakiś przyczółek na polskim rynku.

Ale i tak jest dobrze - UFC w polskiej tv to nadal UFC w polskiej tv.
Meru, liczymy na szybkie dostawy materiału z OS na twoim serwisie i czekamy na wygaśnięcie umowy Orange z C+.
 

Paz

Brutaal
Featherweight
Jeden z userów MMARocks pisał, że rozmawiał z ludźmi od Cyfrowego Polsatu i Orange Sport to kwestia kilku miesięcy, kiedy C+ skończy się kontrakt na wyłączność.
Orange Sport.
 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Nie kilku miesięcy, a obecnej umowy na polską Ekstraklasę (prawa na spółkę posiada Canal + i Orange Sport), czyli do wiosny AD 2011.
 

Paz

Brutaal
Featherweight
my bad, my bad. Zdawało mi się, że mówiłeś, że to kwestia kilku miesięcy
icon_smile.gif
 

gnw

Oplot Challenge
Featherweight
Ja składam petycję do włodarzy OS, aby wprowadzić wzorem Ligi Mistrzów na Onecie transmisje internetowe PPV za sms’a. Nie ma sensu kupować całej platformy, żeby obejrzeć jakiś event, itp.


A co ze Strikeforce? Pierwsze newsy wspominały też o Strikeforce.


Btw. skoro Zuffa, to może jeszcze WEC?
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
jeśli dadzą możliwość oglądania poszczególnych eventów dla ludzi bez platformy C+ to będzie to strzał w 10! Ale nie znam się na tym, bazuję na tym co gnw mówi 2 posty wyżej, że funkcjonuje to z piłką kopaną
 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Orange nie zamieści swoich transmisji w internecie, bo na to nie ma praw (to są osobne licencje, których Zuffa nikomu nie sprzedała). Tak jak Polsat nie ma prawa transmitować wyścigów F1 w Ipla.
Ja osobiście liczę na pewien polski serwis z materiałami video z gal i programów poświęconych sportom walki ;)
 

robert098

Oplot Challenge
Light Heavyweight
jeśli to prawda że Polsat chce wykupić OS a wszystko wskazuje na to że tak bo już można na cyfrowym Polsacie oglądać Orange sport info to będę skakał ze szczęścia
icon_biggrin.gif
 
P

Paweł Kowalik

Guest
Myślałem, że Orange będzie uruchamiać swoją platformę. Na jakiej zasadzie OS miałoby się znaleźć w Polsacie Cyfrowym? Rozumiem, że będzie do wykupienia jako dodatkowy kanał i na C+ i w Polsacie, bo przecież Orange korzysta z praw C+ (Ekstraklasa, Ligue 1, NBA). Wie ktoś dokładnie jak ma to wyglądać?
 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Orange (a konkretnie TP) szuka nowego partnera do współpracy w kwestii dostarczania multi usług (tv + tel + internet). Z C+ nie wyszło (francuska platforma wiąże sie z Netią) i obecnie Orange jest w stadium konstrukcji nowej strategii.
Ich własna platforma TP jest zbyt mała by stała się liczącym graczem na rynku, więc najszybszym i najtańszym sposobem ekspansji jest współpraca z innym większym graczem na rynku albo wejście do kabla, bo w końcu licencje i obsługa kosztują.
Najbardziej prawdopodobne są 2 opcje:
- związanie się z Polsatem, który posiada mocną bazę abonencką (3,2 mln aktywnych abonentów i 700 tys. korzystających z pre paid) i dużą część własnej infrastruktury zarówno w kwestii usług telewizyjnych jak i internetowych (sFeria). Problem leży w kwestii konfliktu interesu (telefonia).
- wejście do kablówek przez zakup mniejszych lokalnych graczy i kilku większych (Aster jest na sprzedaż) i na tej bazie budować interes.

Związanie się join venture z większymi operatorami kablowymi mniej mniej prawdopodobne, bo najwięksi gracze są bezpośrednią konkurencją na wszystkich frontach z TP (internet, telefonia, tv) i obie strony nie maja interesu w związaniu się na zasadach partnerskich.
Z N problemem sa kosmiczne długi zarówno ITI jak i samej platformy.
Z C+ sytuacja chyba jest dla was jasna.

CO robić? Na razie poczekać, po pół roku ktoś może sparzyć sobie raczki.

Co do kanału Orange Sport to po wejściu do szerszej dystrybucji będzie to kanał dodatkowo płatnym w oddzielnym pakiecie, więc trzeba co miesiąc wykładać po tej dyszce.
 

slawek1

Jungle Fight
Lightweight
Może Danuta zobaczył,że skoro Pudziana na KSW ogląda 6 mln ludzi to może UFC też zbije kokosy…a tu wałek he
 

michu

Oplot Challenge
Featherweight
To ja dobrze rozumiem, że gala UFC 116 będzie już pokazywana na orange sport na zywo??
 

michu

Oplot Challenge
Featherweight
I jeszcze jedno, czy ta gala co jest w sobotę też będzie pokazywana??
 
Top