Dana White i Ariel Helwani

Fizolq

Oplot Challenge
Middleweight
Zdominowal:)? ….raczej zakrzyczał, w swoim stylu i nic więcej- ciagle praktycznie mowi to samo i nie dziwne ze broni Silvy i GSP jednak dyskusji z nim nie ma- wiemy jaki Dana jest- to nie czlowiek do paneli dyskusyjnych

KingDante

BAMMA
Middleweight
Tragedia debata, wystarczyło Danie rzucić teksty: Jak Fedor jest taki słaby to dlaczego proponowałeś mu największą kasę w historii mma?
Fedor pokonał byłe gwiazdy i mistrzów UFC – czyli co mieliście słabych mistrzów, przecież zawsze twierdzisz że macie najlepszych fighterów
Anderson Silva, GSP są przeważnie więksi niż ich rywale w ich wagach, Fedor jest znacznie mniejszy niż większość ciężkich, a jednak wygrywa w najbardziej prestiżowej kategorii wagowej, to jest wyjątkowe

Ja sam nie uważam Fedora za najlepszego p4p i że nie walczy z najlepszymi ale Helwani coś tam mamrotał i mógł lepiej wypaść, choć ciężko przebić się przez Danę

ukash

Oplot Challenge
Welterweight
To nie była debata tylko spontaniczna wymiana zdań poza wizją (tak mi się wydaje). Danka pokrzyczała w kółko to samo, a Helwani nie pokazał pazura (być może go nie ma).

Ariel nie może podskakiwać, bo straci akredytacje jak Sherdog
icon_biggrin.gif

ukash

Oplot Challenge
Welterweight
Venom- nie wiedziałem o wspomnianej przez Ciebie sytuacji. Jestem jeszcze bardziej zniesmaczony działaniami Białej Danki.

Sherdog tuż przed UFC on Versus po raz kolejny stracił akredytacje, oficjalnego powodu nie podano. Dana od dawna miał z nimi problem (artykuły Loretty Hunt czy Jake’a Rossena), ale teraz czarę goryczy przelały chyba fragmenty filmu o Lindlandzie, które pojawiły się na youtube z wypowiedziami ludzi z Sherdoga.

Sherdog dopiero w zeszłym roku odzyskał akredytacje, której nie miał przez kilka lat, jak widać Dana długo z nimi nie wytrzymał.

To żadna tajemnica, że UFC lubi trzymać dziennikarzy krótko, a najlepiej lubi tych, którzy ślepo powtarzają to co on chce. Chociaż z drugiej strony te wspomniane artykuły Rossena czy Hunt nie były moim zdaniem do końca rzetelne.

ukash

Oplot Challenge
Welterweight
Dziennikarz ma prawo do wypowiadania własnego zdania. Tym bardziej, że bądź co bądź niektóre posunięcia UFC (ZUFFY) są dobrym materiałem do prowadzenia dyskusji, pisania felietonów itp.

Jeżeli chcą z tym walczyć i trzymać przy sobie grupę dupolizów to jest to przegięcie.

Dziennikarz ma prawo pisać, a UFC ma prawo odmawiać akredytacji. Sherdog bez akredytacji przez wiele lat robił świetną robotę, więc nie ma tragedii.