Damian Grabowski odpowiada Michałowi Kicie

Xanderalek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Śmieszy mnie wypowiedź Kity, pisząc że Grabowski jest mocny tylko w gadaniu sam sobie wystawia opinie, że z tak słabym(według niego) przeciwnikiem przegrał.

takubo

BAMMA
Bantamweight
Świetnym rozwiązaniem jest spotkanie się w turnieju Bellatora co jest gwarancją walki w klatce. Fani liczą na to myślę.

DJ-KIELBAS

Oplot Challenge
Middleweight
dooookladnie w 100% sie zgadzam
nie ma to jak słusznie przegrac z chłopem który jest mocny tylko w gębie…
i jeszcze narzeka ze popełnił tylko jeden błąd… panie kita, o jeden błąd za dużo

KingDante

BAMMA
Middleweight
Panowie zróbcie szklaną szczękę z Damianem i Michałem, przynajmniej spróbujcie może się zgodzą. Warto spróbować.Obaj mają podejśce do MMA jak biznesu więc jest szansa że się zgodzą

JayCutler89

Oplot Challenge
Lightweight
Szczerze to ja nie chcę żeby doszło do rewanżu, mamy tylko dwóch dobrych ciężkich i nie ma już sensu żeby walczyli między sobą…niech podbijają zagraniczny rynek…

KingDante

BAMMA
Middleweight
dj kiełbas „ O jeden błąd za dużo”- ja pamiętam Film „o jeden most za daleko” i mam analogię jest wątek holenderski bo akcja działa się w Holandii i Polacy też w tym filmie dostali jak Michał Kita z dołu(próbowali lądować na spadochronach) tylko że od Niemców i była “Masakra” z Polakami. Damian jest z Opola więc od biedy można go podciągnąć pod rolę Niemców(Damian spoko ja też pochodzę z Opolszczyzny).
A tak naprawdę to podoba mi się-wreszcie jakiś Bad Blood w polskim MMa , takie rzeczy są potrzebne bo polska scena mma jest za spokojna, wszyscy się znają(młody sport) – i leją się tylko z obcokrajowcami – którzy są anonimowi, a walki z cudzoziemcami rzadko mają jaką historię za sobą. KSW robi walkę Dowda Kułak, tak trzeba to jest sport – i trzeba się konfrontować.

Tens

WSOF
Heavyweight
Odpowiedź Damiana z klasą.

PS Kiedy możemy spodziewać się listy zawodników i tabelki turniejowej turnieju wagi ciężkiej Bellatora?

pawelll1987

Oplot Challenge
Welterweight
Moze walka do konca nie rozstrzygnela kto jest lepszym fighterem, ale wiadomo juz kto ma wiecej klasy
icon_wink.gif

MMaciek

Maximum FC
Lightweight
Zgadza się KingDante, przyda się wiecej emocji i konfrontacji miedzy swoimi, troche bad blood-u doda tylko smaczku i nakręci atmosfere do walki.

sioola

Oplot Challenge
Lightweight
” (…) gdyż Damian Grabowski tak naprawdę jest MOCNY tylko w słowach!”

Skoro tak, to sądząc po oku Michała, Damian musiał mu strasznie napyskować. Łobuz, no!

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
krótko i na temat – widać że Damian to człowiek czynu a nie człowiek słowa
icon_wink.gif

BlackStar

BAMMA
Lightweight
niezła akcja:) wcześniej byłem za Damianem, a teraz jestem za nim tym bardziej, pokazał klasę, krótka odpowiedź bez zbędnego….
icon_smile.gif

razdwa

Oplot Challenge
Heavyweight
Damian pokazał klasę swoją wypowiedzią. Mam ogromny szacunek dla Niego .
KLASA DAMIAN!!!

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym konfliktem między Grabowskim a Kitą ?? Gdyż kompletnie tego nie rozumiem....

G

Guest

Guest
Michal Kita tym podpuszczaniem wystawia tylko sobie swiadectwo swojej niedojzalosci. Damian natomiast jak ktoś wyżej napisal, klasa sama w sobie i pomino ze w pierwszym starciu nie kibicowałem komus bardzo mocno, bo obydwoje wydawali mi sie spoko typami tak teraz bede kibicowal zdecydowanie Grabowskiemu. Nie dal sie podpuscic i zachował klase.