Damian Grabowski na kilka dni przed debiutem w USA

G

Guest

Guest
jestem za tym aby zrobił wielką karierę bo to nasz polak , lecz obawiam się że to się źle skończy , Ameryka to za głębokie wody dla naszych fighterów , ja tam tylko widzę Macieja J. ewentualnie Błachowicza (nie wymieniam tych co juz tam w usa są ) mimo to powodzenia !

prosiak

Oplot Challenge
Featherweight
coraz bardziej gościa lubię. nie znam osobiście, ale w mediach wypada rewelacyjnie, potrafi się wypowiadać, w przeciwieństwie do wielu naszych piłkarzy, których jak widze gdzies w tv to mam wrazenie ze sa analfabetami …. poza tym Damian wydaje się być mega skromny i skupiony w 100 % na tym co robi a nie na “lansowaniu się”. SZACUN !

Bizzy

Oplot Challenge
Featherweight
Ja również jestem pod wrażeniem wypowiedzi Damiana.
Oby więcej takich Polaków, erudycja i elokwencja.
Powodzenia w walce!

kaper

Oplot Challenge
Heavyweight
Super wywiad, jeden z nielicznych zawodnikow ktory nie walczy na KSW a wypowiada sie pozytywnie o nich i o freakach

Frog

Jungle Fight
Middleweight
Kurcze dali by mu juz spokoj z tymi wywiadami. Wszystko sie w kolo tak nakreca a jak bedzie FAIL to wielki zawod wkolo i zale beda. Trzymam fest kciuki za Damiana, bardziej niz za Pudziana ;P
icon_wink.gif
Oby dal rade !

Crixus

Oplot Challenge
Welterweight
widać ze niesamowicie inteligentny koleś, pewny siebie a zarazem skromny. poziomem wypowiedzi to powala, na tle pana tanio skóry nie sprzedam.. zresztą nie ma tu co porównywać nawet. liczę na to ze wygra tą walke jak i cały turniej! Powodzenia Damian! trzymam kciuki
icon_biggrin.gif

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Wpadajcie na ten link (ustawcie na Trójkę) albo ustawcie swoje radia na 3-kę. W "Trzeciej Stronie Medalu" (17-19 w tą niedzielę, czyli teraz) o MMA, a konkretnie o Damianie Grabowskim i jego walce w Bellatorze w następnym tygodniu.

http://www.polskieradio.pl/sluchaj/default.aspx?p=3#

Born2kill

UFC
Heavyweight
Przecie wiadomo,ze w pilke nozna statystycznie graja najglupsi,ale dla tego, ze w pilke gral prawie kazdy;)
Najmisniesniejsze jest to,ze jak ktos potrafi gadac…a nie wyobrazam sobie nie umiec gadac o czyms co dana osobe pasjonuje czy jest praca. Wsrod innych jednak taki wyaiad musi sie wyroznic? No,ale tez inteligencja to niekoniecznie skladnosc wypowiadania. Jedni mieli lepsze warunki do czytania wiekszej ilosci ksiazek, drudzy gorsze;)
Komentator srednio prygotowany…co potem…to widze,ze nie wie nic na temat obecnej walki Damiana zanim sie tego nie dowiedzial od naszego zawodnika.
Mam nadzieje, ze i Damian i Maciek wygraja i stana przed lepszymi okazjami. Niech w koncu polskie MMA wejdzie mocnym akcentem,chcialbym choc kiedys paru pretendentow do tytulu UFC, nie tylko mniejszych federacji i samych walk w nich. Ciekawe jakby UFC zamiast w Niemczech odbylo sie u nas;)

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Dyrma wielkie dzieki za anons. Mam nadzieje, ze ktos to nagra, bo dosc mocno sie spoznilem.
Panowie z MMA Rocks wasza ( od niedawna nasza ) dyscyplina nabiera wiatru w zagle. Szykujcie cos wiecej niz koszulki bo czuje, ze koniunktura naprawde nadciaga.

Widac troche sie zagalopowalem, choc z drugiej strony dobre i te 5 minut w Polskim Radiu.

esk78

Oplot Challenge
Featherweight
Świetny koleś, ładnie sie wypowiada z szacunkiem i sportowo. Trzymam kciuki za Damiana, to jest nasz człowiek i wierze że pokaże co trzeba
icon_smile.gif
pozdrawiam

fafarafa

Brutaal
Bantamweight
Damian to super koleś. Wypowiada się inteligentnie i używa mądrych słów, a nie jak nie którzy zawodnicy w wywiadach tylko yyy… yyyy… yy