Daley vs Radev na BAMMA 7

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Paul-Daley-001.jpg
jordanradev.jpg




Jak podaje portal sbnation.com niedawny pretendent o pas Strikeforce w wadze półśredniej, Paul Daley (27-11-2) stoczy swoją kolejną walkę w największej brytyjskiej organizacji BAMMA. Na BAMMA 7 stanie naprzeciwko weterana UFC Jordana Radeva (23-4). Daley, który walczył już na BAMMA 5 (pokonał tam Yuya Shirai'a przez ko w 1r.) powaraca po dwóch kolejnych porażkach: z Diazem o pas, a następnie przez decyzję z Woodley'em. Radev, który po zwolnieniu z UFC błąkał się po europejskich galach (wystąpił m.in.: na KSW9) wygrał 12 z ostatnich 13 walk, a w swym ostatnim starciiu pokonał przez większościową decyzję Mario Peraka. Semtex vs. Radev już 10 września w Birmingham
 
Cóż, coraz bardziej BAMMA przypomina mi Dream - pod względem zestawiania swoich gwiazd z innymi zawodnikami.
 
No tak ale Bamma ma raczej ciężko zakontraktoać kogoś na poziomie Daleya.



Choć liczyłem na walkę z Natem.
 
Dziwi mnie to, że w Polsce żadna organizacja nie jest raczej zainteresowana Daleyem i Natem ;] no ale przecież "sprowadzamy zawodników najlepszych z możliwych, nie zakontraktowanych przez Zuffa" ;]
 
lol, fajnie że zawodnik który nokautuje Sasze Shlemenko to dla niektórych co najwyżej zwykły placek po [strike]węgiersku[/strike] ...bułgarsku ;)
 
Wiadomo że Bułgar to nie żaden placek ale mimo to do Daleya mu daleko na chwile obecną.
 
Widzę, że wielu tu nie docenia Bułgara. Pomijacie fakt, że jest on o wiele bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Semtex. Radev to w końcu olimpijczyk w zapasach w stylu wolnym. A myśle, że jego boks jest na tyle niezły aby mieć szansę na przetrzymanie trochę w stójce, a w następstwie sprowadzenie Anglika do parteru. Niemniej jednak zgodzę się, że Semtex będzie faworytem tej walki
 
W ostatniej walce Semtex pokazał całkiem niezłą obroną przed obaleniami ale wtedy ucierpiała jego stójka.



Przy odpowiednim Gameplanie Bułgar może ugrać decyzje ale mimo wszystko wydje mi się to mało prawdopodobne.
 
Back
Top