Czynnik X

Anonymous

NoLife FC
r,id,d14zMjA7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8zMTA2MC9tbWFfYXR0YWNrM193YXplbmllXzE0XzMyMC5qcGVnO3ReanBnO3Nec3VwZXJzcG9ydDtmdF4x.jpg
Dla jednego - nienaturalna siła, dla innego - ekshibicjonizm. To właśnie byłby prawdopodobnie tajemniczy Czynnik X ( z angielskiego: X-Factor ), charakteryzujący Panów na fotografii powyżej.Ale skoro jesteśmy na forum mma, więc skupmy sie na zawodnikach uprawiających tą dyscyplinę sportu. Co to takiego ten Czynnik X
? Ano, jest to pewna cecha wyróżniająca jednostkę na tle innych. Coś charakterystycznego, co podnosi walory techniczne, a także (jeśli nie częściej) estetyczne fightera na wyższy poziom. Jest to niezwykła cecha dodająca tzw. +10 do zajebistości :-) Czasem trudna do zidentyfikowania, nienamacalna wręcz. By nie zanudzać, obejrzyjcie film poniżej:
 
Mark Hunt - mocny łeb, styl bycia, rytual farbowania włosów na każdą walkę,JDS - cepy urywajace głowę większosci zawodników,Roy Nelson - brzuch (im większy tym tepiej walczy),Vitor Belfort - siła i dynamika.
 
Mariusz Pudzianowski - serce do walki "Tanio skóry nie sprzedam".Piotr Strus - znajomości (Venom's friend).Trybson - okrzyk bojowy "Krzycz Trybson!".Hardkorowy Koksu - motywacja "Nie ma lipy!".Pniak - technika kończąca "Urwij nogę".
 
Sonnen --- wszystko
Autor wygrał Internety. :-)

A tak bardziej na poważnie:
Michał Materla - waleczność :-)

@Edit:

Mess, już możemy zacząć się śmiać? :-)
 
@SpikeNie, nie wolno Ci. Dopiero pracuję nad listą, to jest wersja robocza :-).
 
GSP - ProfesjonalizmRonda - PsychikaJose Aldo - nieprzewidywalnośćMamed - Dobór przeciwników
 
Machida - świetny timing, specyficzny styl, nieuchwtnyAnderson Silva - pajacowanie, nieprzewidywalnyNelson/Cormier/Hunt - niesmowite jak z takimi brzuchami mogą tak walczyć =DPniak -urywanie nógEdgar - waleczność
 
JBJ tylko warunki fizyczne? raczej atletyzm i mozliwosci typowo sportowe. chcialbym zobaczyc kogokolwiek kto kreci takie lokcie czy kopniecia. zajebisty timing.Carlito - nieustepliwosc przede wszystkim, jedne z lepszych kombinacji w MMAwielu jest zawodnikow wlasnie z takim czynnikiem, np Thatch (bije sie w piers, z kims sie klocilem o to, ze nie jest kotem - soreczka) ktory wyroznia sie na tle innych, skonczenia o tym swiadcza. odroznia to ich od 'zwyklych' gosci ktorzy nie wyjda pewnie z walk fejsbukowych przez pare ladnych lat czy prelimsow. kazdego rodzaju ludzi UFC potrzebuje.
 
Dla mnie taki czynnik x występuję ale niekoniecznie to musi być farbowanie włosów jak wyżej:-)U jednego to będzie psychika, u drugiego itd.
 
Dobra, pójdźmy na ugodę z tym kawałkiem.....:-)Różal - piosenka na wejście :-).
 
Strus - wtyki u venomaJotko - Mirek przekrzykujacy wskazowki drugiego naroznika
 
Back
Top