Czy moje artykuły się wam podobają ?

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Witam, po zmianie nicka, postanowiłem się was zapytać, czy moje genialne artykuły się wam podobają. Oczywiście debile jak Malinovsky, Lucifer czy Rampage, zaraz przyjdą się ze mnie śmiać, ale ja mam to w dupie . I tak kiedyś będę na głównej . Nie ważne . Wracając do tematu. Czy lubicie moje artykuły ? ( osoby podane trochę wyżej się nie wypowiadają ) . Proszę o szczere odpowiedzi i może jakieś pomysły na arty ...


PS . Jakby jakieś nuby nie wiedziały, to ja - Kokos80 . Wasz Redaktor :)
 

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Ramp4ge gif w opisie Cie zdradził, co do tematu to dla mnie jest on całkowicie nie potrzebny. Tylko prowokujesz niepotrzebnie naszego "redaktora" do pisania kolejnych artów.
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
chciałbym z tego miejsca pochwalić nową ksywę ;) bardzo wymowna ;P
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Co to za cyrki... A podobno zaczął się rok szkoly i internet miał odpocząć od dzieci.
 

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
A ja sie pytam po chuj to? Naprawde wam sie tak nudzi? Marna prowokocja podchodzaca pod nastolatka.
 

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
ramp i malina 2 najwieksze pomylki tego forum. nic nie wnosza. nawet homoru. tylko spam, prowokacje. szczegolnie malina - jemu to ban tylko pomoze. ramp jako wyksztalciuch, jeste wstanie sie zmienic, gdy sie go podda presji. teraz zalozozyl temat jak jakis osiol. ciapaty!
 

Perfumiarz

KSW
Lightweight
hahaa obelga roku, ciapaty! ;) btw, kokos jak dla mnie wzniosłeś trollowanie na zupełnie nowy, nieznany mi wcześniej poziom, gratuluję i proszę nie przestawaj pisać! ;)
 
Top