Czy Jotko zostanie mistrzem PFL-u?

Czy Jotko zostanie mistrzem PFL-u?


  • Total voters
    54
  • Poll closed .

Bolesław

M-1 Global
Heavyweight
1677693578205.png
 
Bo go nie lubimy, ale bądźmy poważni, on może coś tam osiągnąć. Bądź co bądź to drugi najlepszy Polski średni.
Gdyby to był drugi piórkowy to bym się martwił, ale średnią mamy całkiem dobrze obstawioną
 
Bo go nie lubimy, ale bądźmy poważni, on może coś tam osiągnąć. Bądź co bądź to drugi najlepszy Polski średni.
Gdyby to był drugi piórkowy to bym się martwił, ale średnią mamy całkiem dobrze obstawioną
To jest najlepszy polski średni wszechczasów, bo w końcu był numerem 9 w rankingu UFC
 
Ja go lubie, ale jest nudny, wiec nie zostanie zadnym mistrzem
Bastek, jesteś młodym mężczyznom który może to i tak nie pracuje, twoje zdanie nikogo nie interesuje, zwłaszcza jak z konfidentem się próbujesz zwąchać.

Ja go lubiłem mimo że był nudny, miałem go kiedyś nawet na zdjęciu, ale jak się dowiedziałem jaki numer odjebał to został u mnie skreślony, co jak co ale tak to nie.
 
Nie wiem, jak wygląda przydzielanie tych punktów w PFL, ale obawiam się ze samymi decyzjami ciężko będzie Krzysiowi dojść do finału.
 
Nie wiem, jak wygląda przydzielanie tych punktów w PFL, ale obawiam się ze samymi decyzjami ciężko będzie Krzysiowi dojść do finału.
No właśnie nie ma bata bo najwięcej punktów dostajesz za skończenie w pierwszej rundzie, potem w drugiej i tak dalej. Więc Krzysio może przenudzic wszystkich a i tak gość z lucky punchem w pierwszej a potem duszeniem w drugiej będzie wyżej od niego
 
No właśnie nie ma bata bo najwięcej punktów dostajesz za skończenie w pierwszej rundzie, potem w drugiej i tak dalej. Więc Krzysio może przenudzic wszystkich a i tak gość z lucky punchem w pierwszej a potem duszeniem w drugiej będzie wyżej od niego
:antonio:

Kurde, fajne zasady. Oglądamy to na jakichś strumykach?
 
Back
Top