Cztery symbole: Historia wyjątkowych kompletów

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Untitled-1-640x400.jpg


Cztery chińskie symbole mają 6 tysięcy lat. Potwierdzają to dowody archeologiczne znalezione w grobowcu z tamtego okresu. Na ścianach widoczne były malowidła przedstawiające Białego Tygrysa i Błękitnego Smoka. Znaczenie symboli ma wymiar filozoficzny i jest wszechobecne w kulturze dalekiego wschodu, nie tylko Chin ale również Japonii, Korei czy Wietnamu. Każdy z nich symbolizuje porę roku jak również kierunek świata. Każdy ma charakterystyczne cechy i elementy. Poniżej znajdziecie krótki opis czterech symboli na których oparliśmy nasze wyjątkowe komplety (rashguardy + legginsy).

Błękitny Smok (Azure Dragon)
azure_dragon.jpg


Jest symbolem wiosny i wschodu. Uznawany jest za najszlachetniejsze z wszystkich zwierząt, dlatego jest przywódcą 4 symboli. Choć w większości przypadków chiński smok kojarzony jest z wodą, tutaj mamy inną sytuację. Błękitny Smok symbolizuje drewno. Jest postrzegany jako nieustraszona i potężna kreatura, a jednocześnie sprawiedliwa, łaskawa i przynosząca bogactwo.

xzzxc.jpg

http://groundgame.pl/legginsy/129-legginsy-azure-dragon.html
http://groundgame.pl/rashguardy/112-rashguard-azure-dragon.html

Czerwony Ptak (Vermilion Bird)
vermilion_bird.jpg


Jest symbolem lata i południa. Reprezentuje ogień. Jest uznawany za identycznego z Feniksem, który tradycyjnie jest symbolem szczęścia, dobrej wróżby.

w.jpg

http://groundgame.pl/legginsy/128-legginsy-vermilion-bird.html
http://groundgame.pl/rashguardy/111-rashguard-vermilion-bird.html

Biały Tygrys (White Tiger)
white_tiger.jpg


Jest symbolem jesieni i zachodu. Reprezentuje metal. Według wierzeń jest bogiem wojny. W zestawieniu z innymi zwierzętami 4 symboli, tygrys jest obrońcą. Jego moc i siła chroni nie tylko przed śmiertelnymi wrogami, ale również przed złymi duchami.

cwe.jpg

http://groundgame.pl/legginsy/127-legginsy-white-tiger.html
http://groundgame.pl/rashguardy/109-rashguard-white-tiger.html

Czarny Żółw lub Czarny Wojownik (Black Turtle/ Black Warrior)
black_turtle.jpg


Jest symbolem zimy i północy. Reprezentuje wodę. Kojarzony jest z długowiecznością i mądrością tak jak pozostałe żółwie w mitologii chińskiej. Mimo iż nazwa jego sugeruje jedno zwierzę, Czarny Żółw przedstawiany jest w połączeniu z wężem

xcves.jpg

http://groundgame.pl/legginsy/126-legginsy-black-turtle.html
http://groundgame.pl/rashguardy/110-rashguard-black-turtle.html
 
Tak! Żółw jest mega! Również najbardziej mi się podoba. Jest bardzo złowrogi, źle mu z oczu patrzy :D. Choć mój najnowszy rash zamówiony od GG to "Irezumi" i najbliżej mu do pierwszego wzoru.

czed.jpg
 
Mi się ten ze smokiem podoba. Będzie jakiś konkurs z rashami do wygrania tak jak to jest w działach z suplementami na cohones?
 
Mi się ten ze smokiem podoba. Będzie jakiś konkurs z rashami do wygrania tak jak to jest w działach z suplementami na cohones?

Czy te rashe będą w konkursie? Nie wiem, ale wiem, że na dniach spod szyldu Ground Game do wygrania będzie zestaw do MMA, właśnie rash+spodenki :) stay tuned!
 
Tak! Żółw jest mega! Również najbardziej mi się podoba. Jest bardzo złowrogi, źle mu z oczu patrzy :D. Choć mój najnowszy rash zamówiony od GG to "Irezumi" i najbliżej mu do pierwszego wzoru.

czed.jpg
Ćwiczę w tym raszu już od paru miesięcy. Wygląd ma kozacki i trzyma się póki co spoko. W rzeczywistości kolor wpada bardziej w zieleń (turkus?) niż niebieski jak na zdjęciach.
 
Fajne te wzory, lubie dziary w tym stylu. Gdybym urodzil sie pozniej i trenowal jakis grappling czy cus to wybralbym tego blekitnego smoka
 
ZAJEBISTE wzory! wziąłbym wszystkie, pomyślcie nad tymi wzorami dla osób niećwiczących na macie, bo jestem już za stary na dyskoteki a też chciałbym gdzieś pójść w czymś takim
 
Back
Top