Czemu ksw ma wakaty w najniższej i najwyższej wadze??

rumcajs13007

Oplot Challenge
Featherweight
Czy david Oliva nie został mistrzem KSW wagi ciężkiej?? I czemu jest wakat w najniższej wadze po 13 galach??
 

rumcajs13007

Oplot Challenge
Featherweight
Domyśliłem się że nie ma mistrza:) Ale myślałem że może jest ku temu jakiś powód:) Dzięki
 

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
KSW musi się jakoś ogarnąć z tymi pasami bo rozdają je na lewo i prawo nie wiadomo kto jest mistrzem. Turnieje tez by już sobie podarowali. No i kategorie wagowe powinny być tak jak w największych organizacjach.
 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Pewnie jest trochę jak w Pride gdzie były mistrzowskie pasy i pasy Grand Prix. Jeśli tak jest to fajnie by było jakby teraz David Olivia zawalczył o nieturniejowy pas z jakimś dobrym zawodnikiem
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
np. z bedorfem, ktory byl w turnieju, ale wypadl w trakcie, wiec mysle, ze mu sie nalezy.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
no bez sensu by bylo, gdyby odeslali Davida z kwitkiem ... Uważam, że ma on pełne prawo to walki o Miedzynarodowy Pas KSW. No i zapewne będzie to Bedorf. Albo Pudzian :D
 

krzychu83

Jungle Fight
Bantamweight
Kategorie wagowe chyba już dostosowali(patrz fightcard KSW14 na ich stronie)turniej -70,Błachowicz vs Tabera -93, Kułak vs Dowda -83 odrazu to lepiej wygląda
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Venom mówisz, że Nobrega nie był mistrzem, ale przecież stracił tytuł w walce z Kułakiem
 

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Pas który się wygrywa w turnieju nie jest pasem "międzynarodowego mistrza KSW" tylko "nagrodą" za wygranie turnieju które daje możliwość walki o pas Międzynarodowego mistrza w takiej walce jak Kułak vs Nobrega.


Moja teoria :-)
 

slivex

Shark Fights
Light Heavyweight
mnie sie wydaje ze od ksw 10 (chyba) turniej jest o pas
ps. nobrega był mistrzem
 

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Z turniejów pewnie prędko nie zrezygnują, bo do organizowania gal w ten sposób potrzeba znacznie mniej zawodników. A że ławka kadrowa KSW jest krótka wiadomo nie od dzisiaj. Poza tym turniej to dobry pretekst do walk dwu rundowych, a sam Lewandowski mówił, że chłopcom występującym na KSW szybko zaczyna brakować prądu.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Moim zdaniem najlepszy rozwiązaniem by było gdyby zwycięzca turnieju miał prawo do walki o pas z jego aktualnym posiadaczem :) a w sytuacji gdy owego mistrza nie ma - automatycznie staje sie nim zwyciezca turnieju. wiec np jesli przyszly turniej wygral by Kornik, to on by byl mistrzem KSW,a pretendentem stał by się ten który wygrał by jakiegoś extrafighta lub w przyszłości ewentualny turniej.Same turnieje mi pasują i ciesze się ze są, lecz zamiast dawać każdemu pas, dać jakieś trofeum :)i możliwośc walki o pas.


wstedy nie będzie zadnych wątpliwości czy miestrzem jest ten z pasem, czy ten bez pasa i czemu jest dwoch mistrzow w jednej kategorii:)
 

kwikster

Jungle Fight
Middleweight
W wadze lekkiej Irokez/Kornik vs. Nikko... ale bardziej mnie ciekawi kogo można zestawić dla zwycięscy Moks/Saidov i Olivii... Jakieś pomysły?Można by dopytać właścicieli?
 
Top