Czarny dzień w historii polskiego BJJ

Aha jeszcze taka sprawa, na kilku turniejach faktycznie potrzebowano zgody lekarza sportowego na uczestnictwo w zawodach i faktycznie jak poszedłem do jednego to zlecił mi masę badań, ale... wtedy zrezygnowałem z niego i poszedłem do lekarza, który od ręki mi wystawił takie zaświadczenie. Także taaa...
 
Ostatnio widziałem ofertę medicover. Komplet badań w promocyjnej cenie... 6 000 złotych.
drobne, powinni wlasnie takie badania wprowadzic by dopuszczac do zawodow.

Zawodnik ktory umarl podczas tych zawodow zostal posmiertnie promowany na czarny pas
 
Użyj Google.
Co do badań, kiedyś mialem nawet książeczkę zdrowia sportowca. Za 50 zeta dostałem na zawodach. Ważna rok. :)
Anyway, biorąc pod uwagę ilość złamanych kończyn na takich zawodach, dobrym wymogiem jest ubezpieczenie nnw. Do tego jeszcze powinno się podpisywać kwit, o zwolnieniu organizatora z odpowiedzialności i jazda.
 
Nie o to chodzi? Wiadomo - mógłbym i co nie co użyłem.
Ale 6k?? Za podstawowe badania pod zawody?
Poebao Cię Jacku, chyba ;)

Zakładam że dorzyciłeś tam rezonans i wszelkie badania + hormony i inne gówna..? :confused:
No a nie o takie badania Charles tutaj walczy? :D
 
Hmm ja za 5oPLN, albo mniej w okolicach 1999, miałem ekg, eeg i neurologa, który mnie obstukał. To już jest coś.
 
W życiu nie miałem takiego full wypasu.
Krak Sport wyjątkowo chyba dbał o to-prezes potem został prezesem kb Polski południowej. W Orionie mi tylko twarz obmacali czy nie ma świerzych złamań:D
 
Krak Sport wyjątkowo chyba dbał o to-prezes potem został prezesem kb Polski południowej. W Orionie mi tylko twarz obmacali czy nie ma świerzych złamań:D
ja na badanich sportowych co roku robilem sobie przeswietlenie kregoslupa, eeg, ekg za free bo juz wiedzialem jakie sporty podawac by miec takie badania. Szedlem caly dzien zmarnowany ale wszystko zrobione bez dluzszego czekania
 
Back
Top