Czarne chmury nad KSW.

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
AB_20100508_1042.jpg


KSW jest w coraz trudniejszej sytuacji. Czarne chmury wiszące nad organizacją Martina i Macieja lada dzień mogą zmienić się w prawdziwą burzę. Kibice są coraz bardziej znudzeni Pudzianem (każda kolejna jego walka ma coraz mniejszą oglądalność). W dodadku pojawiła się konkurencja, która wykupieniem Najmana postanowiła iść na wojnę totalną. Nawet jeśli je nie wygra, to szkody, które odniesie KSW mogą okazać się na tyle ciężkie, że zostaną usunięci z Polsatu otwartego.

MMA attack, bo o nich mowa, na ten moment dysponują większym potencjałem marketingowym (Najman, jest wstanie przyciągnąć więcej widzów niż Pudzian, który nie ma juz poważania jako zawodnik MMA, nawet wśród Polsatowiczów. Marcin tego poważania tez niema, jednak jego walki są bardziej zabawne), a także poziom czysto sportowy wydaję się co najmniej równy, czy nawet lepszy. Mamy tam
już dwóch najlepszych polskich zawodnik królewskie kategorii, czyli Kite i Grabowskiego. Do tego Drwala, który jest średnim nr 2 w Polsce, ale to jednak Polak, nie Czeczen. Wiec pewnie dla części kibiców jest nr 1. Debiut w tym samym miesiącu co KSW 17. Bedzie trzeba wybierać. Juz na KSW 16 były problemy ze sprzedażą biletów (tych najdroższych),teraz będą kłopoty nawet z tymi z niższego pułapu. Prognoza dla KSW jest nie najlepsza. Było pogodnie, będzie coraz bardziej pochmurnie.



redaktor Kokos80
 
Ananas80, jesteś niezawodny. Wczoraj prosiłem o arta o Pudzianie na czacie, dzisiaj wchodzę na stonkę i co? JEST!!! ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY DZIENIKARZ PISZĄCY o MMA!!!
 
Ostatnie wiele osób próbuje "na siłe" przebić Pioruna. To nie jest takie proste:-)
 
kokos jest juz na tyle charakterystycznym redaktorem ze od razu po temacie widac ze on to napisał..
 
Kokos, powiedziałem ci już - spadaj na palmę!


Organizacja MMAAtak to gwiazda jednego wieczoru.


Cytryna, idź pan w ch**
 
Ale 100 komentarzy pod swoim tematem będzie miał. I dopóki tak będzie, chlopak będzie pisał kolejne posty. Jak nie podobają się Wam jego twory, to zwyczajnie przestańcie komentować. To najlepsze lekarstwo. A jak już coś odpisywać, to z sensem i argumentami za i (głównie) przeciw :-)



Ja się zabiorę za argumentowanie, jak kolega redaktor zacznie pisać poprawną polszczyzną.
 
Napięcie w sali sięgnęło zenitu. To ten moment - już za chwilę świat miał poznać laureatra nagrody na trolla roku. logan gorączkowo ocierał pot z czoła: - Tak ciężko na to pracowałem... - myślał w duchu. Mistrz trenujący MMA nieprzerwanie od ośmiu lat był niewątpliwie jednym z faworytów. Po drugiej stronie sali siedział nie mniej zdenerwowany Piorun; tytan dedukcji, chodząca encyklopedia MMA - zawsze zwarty i gotowy do dyskusji na temat najbardziej zawiłych aspektów tego sportu. Na przestrzeni ostatnich miesięcy on również nie próżnował, o nagrodę walczył mężnie jak Fedor Emelianenko za swoich najlepszych czasów. Stojący na scenie redaktor pochwycił mały nóż, którym rozpieczętował kopertę. Powoli wysunął z niej białą kartkę, na której już teraz można było dostrzec ciemny napis.



- Trollem roku zostaje... - powiedział, dorzucając jeszcze do pieca. - Ja, ja! - gdzieś z sali wyrwał się głos Pioruna. - ... kokos80! - zakończył wreszcie redaktor. Rozległa się burza oklasków, gdzieś w środku sali z fotela uniosła się ciemna sylwetka redaktora kokosa, mającząc na tle błyskających fleszy. Wstali również wszyscy ci, którzy siedzieli najbliżej niego - każdy chciał uścisnąć dłoń mistrza. Sam Josh Gross pogratulował mu wygranej. Bąknął nawet pod nosem coś w stylu "Jestem z Ciebie taki dumny!". Kokos80 dostjonym krokiem wszedł na scenę, gdzie odebrał upragnioną statuetkę i zebrał kolejną porcję serdeczności. Laureat podszedł do mikrofonu, aby tradycyjnie wygłosić kilka słów do publiczności:



- Moi drodzy! Jestem wzruszony. Pamiętajcie, tylko dzięki ciężkiej pracy możecie zajść tak daleko jak ja. Mimo sprzeciwności losu ja dalej będę pisał, aż w końcu zostanę najlepszym redaktorem na świecie piszącym o MMA. Nie będę przejmował się tymi, którzy mnie krytykują. Czytajcie moje wyczerpujące artykuły, pozdrawiam Was, moi fani!
 
witam. co do ortografii, to staram się nad tym pracować. jesli to możliwe, prosżę o poprawienie błędów.
 
@Outcast


Bardzo fajne, żałuje że muszę Ci gratulować w temacie założonym przez tego pajaca ale bardzo dobrze się czytało twój tekst. Mogłeś go napisać w osobnym temacie ;)
 
czarne chmury- taki serial pamiętam...:-)



@ outcast



powinieneś pisać częściej...



pierwszy akapit- dobry, bardzo dobry... :-)
 
Madman opanuj sie, i nie obrazaj, bo beda wnioskowal o bana dla ciebie. na no przekrecenie mojego nicka moge jeszcze sie zgodzic, jednak takie teksty, to juz chamstwo.
 
Kokos jak chcesz być redaktorem to najpierw skończ kurs (?!) języka polskiego, poprawnej pisownii...tyczy się to i logiki i ortografii. kompletnie minąłeś się z tym do czego zostałeś stworzony. Chcieć to nie zawsze móc, choć trening czyni mistrza. Trenuj jednak w domu, nie ośmieszając siebie i swojej pozycji redaktorskiej. Zanim napiszesz w końcu poprawnie...to nikt Cię po takich tekstach już poważnie nie potraktuje. No i na koniec...wypadaloby chociaż raz przeczytać swój post przed wysłaniem....zwłaszcza mieniąc się tytułem redaktora.



Ponadto to raczej wypowiedź, a nie artykuł, bo zero w nim konkretów, jeśli czarne chmury to gdzie liczby chociażby te podane na stronie, wałkowane wielokrotnie przez zainteresowanych ratingami itd itp.



Pozdrawiam :)
 
Back
Top