Cylek- siłownia

Cylek

Jungle Fight
Featherweight
Witam mam 14 lat. Ćwiczę już 20 miesięcy na siłowni i chciałbym żebyście ocenili moje wyniki...



Waga: 68kg



Wzrost: 168-170cm



Wiek: 14 lat



Rekord na klate: 83,5kg



Martwy ciąg: 110kg (w miare poszło)



Proszę o szczere wypowiedzi :) Zapraszam też na mój kanał YT gdzie mam filmiki z rekordów itp. http://www.youtube.com/user/kerodus?feature=mhum
 
Wow. Jesteś boski. Naprawdę.
Zaraz podkleję temat i wyślę do TVN24 żeby mieli Cie na celowniku.

Miazga. Jesteś mega. Tyle brac w takim wieku, hoho.
 
W tym wieku nie powinieneś robić martwego ciągu. Twoja pozycja podczas robienia martwego ciągu spowoduje uszkodzenie kręgosłupa, nie robi się kociego garba.
 
Wujek na codzień nie biorę takich ciężarów na martwy, to był rekord... W normalny dzień jak robię martwy to do 60 kg biorę na serie nie więcej.
 
I tak nie powinieneś robić martwego ciągu, każdy rozgarnięty chłopak na siłowni ci to powie. Nie dość że masz złą pozycję, to go ćwiczysz w wieku 14 lat, co może mieć opłakane skutki z ortopedycznego punktu widzenia. Tak ci radzi Wujek Marcin , 5 lat siłowni.
 
Masz dopiero 14 lat, trudno cokolwiek powiedzieć. Sam powinieneś oceniać swoje efekty i być z nich zadowolony lub nie. Jedyne co mogę od siebie powiedzieć to nie przeginaj ze sprzętem, wykonuj dobrze ćwiczenia technicznie. I rozumiem że sprzęt jest drogi , ale weź te płyty chodnikowe żeby ci tak nie latały.
 
Twój wzrost zależy od dnia czy co ??



raz masz 168 cm a an drugi 170 :D


Nie od dnia, tylko od pory dnia - jak u kazdego zreszta. Z rana jestes troche wyzszy, niz wieczorem - bo po odpoczynku powierzchnia krazkow miedzykregowych kregoslupa jest nieco wieksza, a przez caly dzien pod wplywem nacisku sie splaszczaja. Zwykle jest wlasnie ok. 2cm roznicy.
 
Wujek jaki guru. :-) Jak widziałem pierwszy raz te płyty chodnikowe to płakałem ze śmiechu.. :-) Pamiętaj kolego, lepiej zapierdalać na treningi MMA, Tajskieg, czegokolwiek, niż być dużym klocem co nawet uderzyć nie potrafi dobrze. :-)
 
chłopaku, nie wiem z jakiej planety przyleciałeś....



siłowo wycisk OK (o ile te płyty chodznikowe serio tyle kg mają). MC z siłą słabo, ale ogólnie możesz dalej robić tylko po prostu DBAJ O TECHNIKĘ. Zastanów się też nad jakimś rekordem w przysiadach.



no i mentalnie dużo masz jeszcze do zrobienia...
 
Dlaczego mentalnie dużo do zrobienia? Wolę mieć takie płyty ( jedna 15kg) niż kupić 10kg oryginalnych ciężarów za 100 zł...



Mort próbowałem się zapisać na jakieś sztuki walki ale nie da rady :/ Mam worek i zacząłem niedawno ćwiczyć sam. Tak wiem złe nawyki... ale pięści zciśnięte i garde wiem jak trzymać także podstawy jakieś mam... :D
 
hardkorowy koksu? proszę cię... spoważniej,naucz się trzymać dietę,nucz się właściwie progresować i naucz się cierpliwośći... bo skończysz w wieku 18 lat z pokłutą dupą.



wejdź na forum animalpak, czytaj dużo, a zobaczysz gdzie twoje miejsce i co TAK NAPRAWDĘ możesz osiągnąć jak będziesz miał DOBRE rady.
 
SEEMANN jeżeli chodzi o koksy to jeszcze nawet nie brałem żadnej odżywki.... a hardcorowy koksu dlatego że właśnie on daje dobre rady co do treningu... Na jednym forum o kulturystyce (porządnym) jestem zarejestrowany także tam też dużo dobrych rad mam.



Mort- nie da rady bo mieszkam na wsi, miasto daleko i jeszcze problem z dojazdami by był...
 
Mort na worku już miałem porządny trening na worku i teraz czekam już ponad tydzień aż mi się pięść zagoi bo mi skóra zeszła :D
 
owijki dobra rzecz, ale nie zaszkodzi mieć "twardej" łapy, sugeruję pompki na kościach (oczywiście prawidłowe, na 2 pierwszych a nie na wszystkich)
 
Podpisuję się pod poradą Kravera. ;p Ale nie wiem czy nie trzeba czekać do któregoś tam roku życia... 15?
 
Pompki na kościach robiłem, ale na całej pięści.... Jeszcze przedwczoraj zacząłem sie rozciągać, mam nadzieje że ładnie mi będzie szło.
 
Patrząc obiektywnym okiem to wyniki wcale nie powalają, jednak dodając do tego to ze masz 14 lat to całkiem nieźle, ale przestań wszędzie tak to zaznaczać, nawet w tagach wpisałeś to ze masz 14lat, to w końcu co, chcesz obiektywnej oceny, czy abyśmy się zlitowali nad tym że masz 14lat. Co do odzywek to często nie ma w tym nic złego, środki stosowane po to aby dowartościować dietę. Jednak w twoim przypadku trudno o tym mówić bo wciąż się rozwijasz i raczej powinieneś jest wszystko niż stosować jakieś diety. Wyniki spoko jednak popracuj nad technika, hardkorowy koksu tez mówił w któryś video ze lepiej wziąć mniejszy ciężar i wykonać ćwiczenie poprawnie. Jeśli uważasz go za swojego mentora to zastosuj się do tych porad :)
 
Driver tak poprostu wpisałem w tagach to nie było zamierzone :D Może nie aż mentorem ale napewno porady kogoś kto tyle lat ćwiczy są naprawde cenne :) Normalnie na treningu biorę mniejszy ciężar te wszystkie filmiki to są rekordy...
 
chyba w tym wieku nie powinno się ćwiczyć siłowo ... popracuj lepiej nad sprawnością, kondycją
 
w tym wieku też nie powinno się ćwiczyć siłowo :)







Cylek, pracuj ze swoim ciężarem, podciągaj się, pompuj, zrób sobie piłkę lekarską albo bułgarski worek, ale nie usztywniaj się w wieku lat 14.
 
Back
Top