Cyberpunk 2077

Gambit

UFC
Featherweight
może obejrzę resztę skoro jest walić do kogo
Daj szansę, pierwszy ep najsłabszy, też nie miałem jakiegoś parcia by oglądać dalej, ale z każdym kolejnym odcinkiem było lepiej. Bohaterowie, akcja, kreska muzyka i świat sprawiło, że chciałbym tam wrócić w drugim sezonie. Jako cyberpunkowy akcyjniak na sterydach nie ma sobie równych.

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Daj szansę, pierwszy ep najsłabszy, też nie miałem jakiegoś parcia by oglądać dalej, ale z każdym kolejnym odcinkiem było lepiej. Bohaterowie, akcja, kreska muzyka i świat sprawiło, że chciałbym tam wrócić w drugim sezonie. Jako cyberpunkowy akcyjniak na sterydach nie ma sobie równych.
Redzi już pakowali swoje manatki i zamykali za sobą rozdział Cyberpunka, a teraz nagle konsumenci masowo wracają. Wypadałoby teraz odkurzyć to DLC z księżycem.

Gambit

UFC
Featherweight
Redzi już pakowali swoje manatki i zamykali za sobą rozdział Cyberpunka, a teraz nagle konsumenci masowo wracają. Wypadałoby teraz odkurzyć to DLC z księżycem.
Milion graczy dziennie. Udała im się tam współpraca z Netflixem, chociaż animowany Wiesiek przy anime CP wyglada jak niepełnosprawny krewny ;) Po Arkane chyba najlepsza animacja jaka tam powstała.
Księżyc ma niebywale znaczenie w edgerunners i aż korci aby tam wrócić. Mam nadzieję, że powstanie s02 w tym świecie bo potencjał wydaje się ogromny.

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Nie wiem jak u was, ale u mnie na PC dalej pełno bugów się pojawia w głównych misjach fabularnych. Najczęściej są związane z postaciami, które się dziwacznie zachowują.

vitas

Legacy FC
Flyweight
Nie wiem jak u was, ale u mnie na PC dalej pełno bugów się pojawia w głównych misjach fabularnych. Najczęściej są związane z postaciami, które się dziwacznie zachowują.
Na Xbox series X jedynie pierdoły pokroju lewitujących postaci i przenikanie się tekstur.Swoją drogą po tych wszystkich ochach i achach spodziewałem się wiecej po tej grze.Do RDR2 i Wiedzmina 3 w moim prywatnym rankingu jej daleko.