Curt Warburton o walce z Irokezem

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Curt Warburton dla UFC o walce z najlepszym polskim lekkim Maciejem “Irokezem” Jewtuszko
Wszystko co widziałem to jego walki na Youtubie. Jest bardzo nieprzewidywalny i niekonwencjonalny. Walczy z odwrotnej pozycji, a ja cały czas dostaje takich przeciwników i z jakiegoś powodu ich nienawidzę (śmiech). Muszę tam po prostu wyjść i zrobić swoje. Będę z nim walczył w stójce i zobaczę na co go stać. Jestem dość silny na moją wagę i jeśli jego niekonwencjonalny styl sprawi mi zbyt wiele kłopotów to sprowadzę go na ziemię i nie widzę opcji żeby z niej wstał.

Z tego co widziałem to nie jest ktoś kto planuje walkę, raczej improwizuje do ostatniej minuty. Kopnięcia z wyskoku, podwójne kopnięcia, obrotowe łokcie. To że walczy tak niekonwencjonalnie sprawia że otwiera się na atak. Będzie polował na coś więc muszę naprawdę ostrożnie wybadać zasięg ponieważ może wyskoczyć z czymś znikąd. Ale jeśli znajdziemy się w klinczu to bardzo łatwo sprowadzę go na ziemię.

Curt Warburton o walce z Irokezem

Madman

Bellator
Welterweight
Zanim zda sobie sprawę z tego że nie radzi sobie z Irokezem w stójce będzie już znokautowany.

szogun

Oplot Challenge
Lightweight
Haha Irokez nawet w parterze sobie z nim poradzi
icon_biggrin.gif

DzikiHenry

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Napewno nie będzie to przechadzka po parku dla Irokeza
Z tego co widziałem na youtube to chłopaki mają podobny poziom, poprawcie mnie jeśli się mylę.
Pozdtawiam.
GL Irokez!!

grabuss

Oplot Challenge
Middleweight
niewiecie może gdzie można obstawić tą walkę? szukam szukam i znaleźć nie mogę;/

Weti

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Iro jeszcze nigdy nie walczyl w drugiej rudzie i niech tak zostanie ( oczywiscie wygra ) . Ko Gali i kolejny bonus
icon_biggrin.gif

G

Guest

Guest
Irokez jest przystojniejszy dlatego wygrany moze byc tylko jeden;D

serus

Brutaal
Light Heavyweight
@up.
Nie wiem czy to do końca takie jasne
icon_wink.gif
Drwal mówił, żeby strzec się od walki z brzydkimi ludźmi bo oni nie mają nic do stracenia, więc nie koniecznie musi być tak łatwo
icon_wink.gif

War IRO! Wierzymy!

BT

Oplot Challenge
Heavyweight
@Weti

Nie wiem skad wniosek, że Irokez nie walczył w drugiej rundzie, ale muszę wyprowadzić Cię z błędu – Maciej walczył i to nie jeden raz w drugiej rundzie.

emcess

Jungle Fight
Middleweight
mysle, ze na mmarocks wchodzi, takze raczej czytal
icon_smile.gif
ten Warburton jak dla mnie wyglada jak taki typowy Brytyjczyk
icon_biggrin.gif

pst

Brutaal
Light Heavyweight
i w dodatku pracował na budowie!

Warburtona czeka wprdl! koniecznie!

martincfc8224

Oplot Challenge
Lightweight
IRO z buta wjedzie i wyjasni oczywiscie
icon_smile.gif
a angol sie zdziwi bo jak zacznie badac zasieg to bedzie juz po frytkach!!!

WAR IRO!!!

G

Guest

Guest
Żebyście się Panowie nie przeliczyli. Warburton też nie jest w ciemie bity, nie zdziwie się jak znokautuje Irokeza.

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
@up

Ja się bardzo zdziwię
icon_biggrin.gif
Iro wygra albo w pierwszej rundzie , albo będzie strach przed decyzją :/

WAR IROO!!!

Bhaal

Jungle Fight
Featherweight
grabuss:
Mniej znaczące walki dodawane są do zakładów tak mniej więcej na kilka dni przed galą, także musisz poczekać może do środy i wtedy powinny się pojawic na bet365, expekcie czy innych bukach

mmafanuk

Oplot Challenge
Featherweight
WSZYSCY,KTORZY PISZĄ O WYGRANEJ MACIEJA JEWTUSZKO PRZEZ KO NIE MAJĄ POJĘCIA O CZYM MÓWIĄ,MIAŁEM OKAZJĘ OBSERWOWAĆ TRENINGI JEGO PRZECIWNIKA ORAZ SPARINGI I UWAZAM ZE WYGRANEJ POLAKA PRZEZ K.O. NAPEWNO NIE BĘDZIE I WIĘCEJ NIC NIE DODAM BO ZARAZ SIĘ NA MNIE RZUCĄ PSEUDO ZNAWCY I ,,KIBICE,,

lolo

Jungle Fight
Lightweight
mmafanuk: mogles tez byc w BT na treningu i poobserwowac Irokeza – wtedy twoja ocena moglaby byc o wiele bardziej obiektywna
icon_biggrin.gif

poza tym jakos nie mam wyrzutów sumienia, że typuje i wierze w wygrana naszego jedynego rodaka w UFC

wand

Oplot Challenge
Heavyweight
irokez juz jest w austarlii
icon_smile.gif

tak poza tematem kiedys przed przejsciem irokeza do wec/ufc wiekszosc ludzi hejtowala go ze “jest slabszy od helda” “nie ma parteru” kilka osob stwierdzilo ze “nie ma stojki” a teraz ma samych fanow hipokryci w ch*j
icon_smile.gif