Countdown to UFC 124: St. Pierre vs Koscheck 2

P

Paweł Kowalik

Guest
Siostra Koschecka nazywa się Jessica Karlowicz, więc chciałbym zapytać szanowną redakcję, kiedy Josh będzie notowany w rankingu PL?

Paz

Brutaal
Featherweight
Dżosz już wysłał z Soszyńskim swoje CV do redakcji MMARocks o wpis na ranking PL.

nite

Oplot Challenge
Middleweight
dobry countdown, zdjecia młodego Kosa miażdżą
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif

G

Guest

Guest
9878853815a1847081ef8e0212fdcf42
Still Welterweight Champion of the world, Georges St-Pierre uuuuu aaaa!

PiorunPL

Jungle Fight
Heavyweight
Tak, a GSP pewnie we wszystkich rankingach Francuskich jest na nr1. jako rodak.

Kos to jest jakies skrzyzowanie murzyna z ruskiem.
Countown swietnie zrobiony, łądnie buduja napiecie… ale Koscheck to nie ten poziom co GSP.

mam jednak nadzieje ze walka odbedzie się w stójce. Tego tez Kos sobie by życzył.
Oboje maja pozytywną osobowosć, interesującą.

Ale jesli Serra mogł znokautowac GSP to i KOS bedzie miał swoją szansę. Ale awet jesli zdobędzie tytuł to nie przytrzymał by go zbyt długo imo.

Walka moze być ciekawa ale wg mnie GSP od razu pojdzie w parter i tam będzie szukał dziwgni bo wie ze Kos zapasów juz nie trenuje i po 1)- na dole krzywdy mu nie zrobi, a po 2) GSP wie zze moze dojsc do poddania, bo jest silniejszy, szybszy i sprawniejszy. Daltego obstawiam ze GSP wygra przez subbmision, armbar albo kimura.

serus

Brutaal
Light Heavyweight
GSP z walki z Serrą to nie ten GSP, który jest teraz
icon_smile.gif
nie sądzę, żeby Koscheck miał szansę znokautowania St. Pierre’a. Chciałbym zobaczyć efektowne poddanie w pierwszej rundzie.

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
a ja chciałbym zobaczyć obijanie pudla przez 4 rundy i na koniec piękne submission ;)

corey1999

BAMMA
Welterweight
Wg. mnie to właśnie Kos ma największe szanse na wygranie z GSP w tej dywizji, a to za sprawą swoich zapasów. Z tego co pamiętam to bez ich trenowania ( skupił się na stójce ) przed pierwszą walką i tak zdołal położyc GSP na plecach. A to jak wiemy zawsze był klucz do wygrania wszystkich walk przez kanadyjczyka. Z drugiej strony stójka Koschecka zdała egzamin z drugą dziesiątką tej dywizji, ale kto wie czy z czołówką będzie tak samo.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
A ja bym chcial zobaczyc Żorza na plecach chociaz z 5 minut jak sie kula. Mysle, że Kos to dobry przeciwnik dla GSP, bo ma mocne zapasy i ciężkie rece, chociaz i tak odstaje techniką od Żorza mocno, na ziemi jak i na górze.

ninja

PRIDE FC
Lightweight
A ja bym chciał zwycięstwa Koschecka, St. Pierre w stylu g. jacksona stał się okropnie nudny

Tens

WSOF
Heavyweight
Nie wiem czemu utarło się, że GSP to słaby uderzacz. Pierwsza walka z Serrą miała miejsce trzy lata temu, a od tej pory, Kanadyjczyk, wyraźnie poprawił się stójkę. Punktował przecież dużo groźniejszych stójkowiczów od Pudla m.in Alvesa i Penna.

dallas619

Jungle Fight
Bantamweight
Widac ze GSP mocno zmotywowany po walce z Hardym, a Josh tylko doklada do pieca. Cos mi sie wydaje ze w tej walce nie bedzie decyzji. GSP przez TKO lub poddanie.

nite

Oplot Challenge
Middleweight
od kiedy mma to konkurs na najbardziej ekscytujacego fightera? ostatnio slysze tyle opinii “ten fajter nudny, tamten nudny” a tu chyba nie o to chodzi kto jest nudny tylko kto wygrywa walki (slusznie wygrywa)

Paz

Brutaal
Featherweight
“tu chyba nie o to chodzi kto jest nudny tylko kto wygrywa walki”

Niestety, ale nie trafiłeś.

error

Jungle Fight
Light Heavyweight
“stójka Koschecka zdała egzamin z drugą dziesiątką tej dywizji, ale kto wie czy z czołówką będzie tak samo.”

z czołówką już nie zdała patrz alves i thiago

KILROY

Jungle Fight
Lightweight
Ciekawy obraz psychologiczny Koschecka nam się wyłania,nawet trenerzy bez większego entuzjazmu sie o nim wypowiadają :]

ninja

PRIDE FC
Lightweight
Shocker – ostatnie 3 walki gsp decyzja decyzja decyzja i każda trwała 5 rund. Kos KO SUB decyzja. Tyle na temat.

Crixus

Oplot Challenge
Welterweight
jak już coś to ostatnie 2, w których nie przegrał ani 1 rundy, pełna dominacja. koscheck ta walke moze wygrac TYLKO jak któryś jego prawy cep dojdzie jakiś CUDEM do szczęki gsp. tyle w temacie.