Countdown to UFC 116

Mort

Żołnierz Chrystusa
Założę się, że przez konkura prawie wszyscy Rockersi będą kibicować Sexyamie. xD

Tens

WSOF
Heavyweight
Te limity mnie zabiją. Jak z nimi walczyć?
icon_biggrin.gif

Sh0wtime1986

Oplot Challenge
Featherweight
postawiłem na Konkura to znaczy Sexyame, Carwina, i Krzyśka mam nadzieje że wpadnie parę banieczek
icon_biggrin.gif

noode

Oplot Challenge
Middleweight
3kamil3, Adamek też ćwiczy na tym przyrządzie. Szkoda że jest taki drogi, bo też bym zakupił do dla siebie, no ale może za 2 lata
icon_biggrin.gif

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
Też mam nadzieje że Shane zjele tego zadumanego w sobie człowieczka. Nie wiem jak można w ogóle Brockowi kibicowac takiemu pyszałkowi który w każdej wypowiedzi udaje cwaniaczka i nie potrafi zachowac szacunku dla swojego rywala(patrz walka z Mirem)

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
Przynajmniej po walce nie wyskakiwał z takim ryjem jak Brock. Lesnar nawet to Fedorze nie wypowiada się z szacunkiem mimo iż ten nic mu nie zrobił ani nic złego na niego nie powiedział

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
a po co Ci mój wiek? sorry ale nie umówie się z Tobą więc nie pytaj o wiek itd xD

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
no no tak czy siak Brock mógłby czasami trochę przystopowac ze swoim językiem i udawaniem wielkiego mistrza po 5 walkach, skromnością chłopak nie grzeszy.

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jedyne co mnie denerwuje w Brocku to to, co zrobił w stosunku do publiczności po drugiej walce z Mirem. Reszta towarzyszy co drugiej walce MMA, cały bad blood itd. także.. :)

GLF

KSW
Heavyweight
eee tam, wolę takiego bezpośredniego chama niż na kogoś, kto na siłę jest kreowany na skromnego bogobojnisia.
Poza tym oceniajmy fajterów po tym co wnoszą do ringu a nie do środków przekazu ;)

Predator

Oplot Challenge
Welterweight
Mnie tam się podoba ten hype wokół Lesnara. To jest show, poza walką, to właśnie takie nakręcanie widowni poprzez trash talk itp. zabiegi przyciągają uwagę do fighów. Fajnie się to poprostu ogląda, i dopóki nie oddziaływuje to negatywnie na poziom walk to nie mam nic przeciwko takiemu podkręcaniu atmosfery.

Mort

Żołnierz Chrystusa
GLF, niekoniecznie wykreowany, co z tego, że ktoś wierzy i praktykuje religię i okazuje swoją wiarę, trzeba od razu go wyśmiewać?

Hang

WSOF
Light Heavyweight
Ja bardzo lubię Brocka. Od pierwszej jego walki zaimponował mi oczywiście budową/przygotowaniem fizycznym, szybkością jak na jego masę i poziomem jaki prezentował w pierwszej zawodowej walce. Dajcie mu jeszcze z rok, dwa i dopiero zobaczycie bestię. Przy jego masie mięśniowej, dynamice i umiejętnościach wrestlerskich nie wiem czy istnieje ktokolwiek w HW kto powstrzyma go przed obaleniem. Później skuteczna kontrola, zmęczenie przeciwnika i gnp, a do tego jak już nas przekonywał ma chłop talent.

Co do jego zachowania to 75% z tego co widzimy w necie/tv to tzw "chłyt marketingowy".O takich typach (chamskich, wrogo nastawionych do wszystkich, bez szacunku do przeciwnika itp) mówi się i pisze się wszędzie, przez co zwiększa się zainteresowanie jego osobą (niekoniecznie zwiększa się liczba fanów :) ). Kończąc wątek : więcej anty/fanów = większe zainteresowanie = większa widownia = większa kasa dla fightera.

Ja szczerze kibicuje Brock'owi ! WARRRRR !

edit:

@Mort
Mnie trochę frustruje i sztucznie wygląda jego obchodzenie się z religią. Krzyż na klacie wisiał u niego chyba 10sek po zakończeniu pojedynku. Niech mi ktoś powie, że to normalne i niech mi wskaże innego fightera, który tak postępuje. Dla mnie to jest podejrzanie polityczne zachowanie, ale nie będę się za bardzo wypowiadał w tym temacie bo mnie po IP znajdą i mi wpieprzą :D

Paz

Brutaal
Featherweight
czyli usprawiedliwiasz jego zachowanie tym, że to nie on tylko chwyt marketingowy?