Coraz mniej MMA w polskiej telewizji.

Nie rozumiem Was, ja jak oglądałem pierwszy raz UFC to komentarz autorstwa pary Rogan - Goldbderg rzeczywiście mi się podobał, ale z czasem schematyczne teksty, zwłaszcza Goldberga zaczęły mnie wręcz irytować, przecież to jest porównywalne z komentarzem w grze UFC Undisputed, w której ścieżka jest dawno nagrana...

A co do polskiego duetu to Jurasowi poza tym, że zdarzają mu się niepoprawne językowo wypowiedzi, na co jestem bardzo wyczulony, nie mam nic więcej do zarzucenia.
Andrzej Janisz z kolei notuje sporo wpadek merytorycznych, które w większości potrafię zignorować lub tez w ogóle nie wyłapać.

Z dwojga złego wybieram polską parę.
 
Eurosporty są oba,ale za ten drugi i pakiet sportowy w Vectrze trzeba wybulic.Kiedyś dali na zachętę...i nic więcej...Ostatnio był przez pare dni, byłem w szoku, już się cieszyłem, a tu po paru dniach znowu tylko "jedynka" ;)
 
Madman:



Jest dokladnie tak jak piszesz. Bledy zdarzaja sie kazdemu, czy to w polskim, czy amerykanskim komentarzu. G i R klepia prawie caly czas to samo. No i wlasnie podobnie jak ty ignorujesz wpadki Janisza, tak ja ignoruje schemat G i R. Ale tego co najwazniejsze nie dostane w transmisji z Orange Sport, a mianowicie klimatu gali (chodzi o wyciszony do granic absurdu glos z hali, czy tez wcinanie komentarza podczas wywiadow i przerw miedzy rundami).
 
Dokładnie...ja jednak jak słyszę R i G to czuję klimat "gali-święta", jak słyszę Janisza i jurasa to czuję jakbym z kumplami oglądał galę ;) I jedno dobre i drugie, ale na coś trzeba się decydować :D Torrenta z polskim komentarzem się nie dorwie raczej, więc pewnie więcej osób ogląda jednak z amerykańskim komentarzem, jeśli nie mogą siedzieć w nocy.
 
Nie bardzo rozumiem ideę tego artykułu, który chwilowe zmiany w ramówkach traktuje jako ogólny trend. UFC w Orange tak jak było tak jest, a stacja zaczyna dodatkowo wchodzić do kablówek.



Domyślam się, że w przypadku Strikeforce zmienił się dystrybutor ich gal i zapewne cena, stąd brak najbliższej gali w Eurosporcie. Inne cykliczne programy w TV4 i Pulsie po prostu się pokończyły, ale jaka tak na prawdę była tego wartość dla kogoś kto już to wszystko oglądał?



Fatalna sytuacja dla fanów sportów walki to była wtedy jak w polskiej telewizji mieliśmy zero MMA. Teraz mamy KSW Polsacie, MMA Attack w TVN Turbo, mniejsze polskie gale w Canal+ i UFC w Orange.
 
Dobrze, że poruszyliście kwestie komentarza pana Janisza podczas polskich transmiji gal MMA.

Ludzie, czy wy tylko słyszycie jego błędy, a Juras jest dla was mistrzem komentarza? Rozumiem, że dla was Jurkowski wykonuje świetną robotę, bo jest tylko byłym zawodnikiem MMA, a pan Janisz zawodowym dziennikarzem. Łukasz też popełnia sporo błędów merytorycznych. Przykładów nie muszę szukać daleko, chociażby kwestia z czarnym pasem Nam Phana (Juras twierdził, że ma w Judo - Janisz poprawnie poinformował, że w BJJ).


Nie bronię wam krytyki pana Andrzeja, ale, w rzeczywistosci, nikt z nich nie wykonuje swojej roboty idealnie. Doceniam ich pracę, a pomyłki zdarzają się każdemu komentatorowi. Nie zgadzam się jednak z wieczną krytyką Janisza, dlatego apeluję :przejrzyjcie na oczy i zacznijcie oceniać obu komentatorów obiektywnie.
 
dajcie spokoj, mozna by bylo wypisac z 10 schematow g i r (he's on a completly other level,woow, the beautiful arianny, wooow, here we go, woow itd) a wy ich porownujecie do takich kotów jak Janisz i Juras :D



Co prawda nie podoba mi sie ze czasami Janisz obraża zawodników jak ostatnio Diazów ( jezeli ktos nie ma milego charakteru nei znaczy ze jest glupi) ale przynajmniej jest kolorowo
 
Ja noszę się z zamiarem zmiany telewizji, bo przeprowadzam się. Pewnie wybiorę Cyfrę z Orange sport Euro2 i Canal+, bo tak naprawdę na Polsacie sport to ledwo co tego sportu jest oprócz boksu i gal KSW, których jest tylko kilka w roku a siatkówka mnie nie interesuje.
Trochę tego Mma jest w telewizji a teraz jeszcze zobaczymy ją w Canale + więc raczej nie ma z tym tragedii.
 
Rzeczywiście oferta jest lepsza tylko jak na razie Canal+ nie ma. Ciekawe kiedy włączą do oferty..? Przeprowadzam się na początku marca, więc dobrze by było jakby do tego czasu dodali;-)
 
@fusel: a moze da sie podkrecic audio na OS? Pisał ktos do nich?



Przy wejciach by nie gadali wcale , przy prezentacji rowniez-i juz te elementy mozna na wstepie podkrecic
 
RaV:



W marcu nie dodadza. Poki co oficjalny komunikat brzmi, ze nie wczesniej niz czerwiec, lipiec. Jesli milabym doradzic to bierz Cyfre. Liga angielska, hiszpanska, francuska, wloska, polska (mimo wszystko) na Canal +, niemiecka na ESP 2, do tego kanaly Orange Sport (UFC, liga portugalska, szkocka, Puchar Niemiec) i Sportklub (FA Cup, Carling Cup, Copa del Rey, lga belgijska, argentynska, brazylijska)
 
no to chyba lepiej poczekac do czerwca i miec wieksza ofert? musiabym spojrzec w umowe z cyfra ale okres wypowiedzenia chyba wynosi rok wiec w ogolnym rozrachunku sie nie oplaca brac cyfry tylko enke. Na ence masz lige mistrzow, orange sport, eurosport 2 (bundesliga), sportklub
 
noodles:



Wtedy nka i cyfra to bedzie jedno. Wiec nie ma znaczenia, czy bedzie mial to, czy to, bo i tak bedzie finalnie w polaczonej platformie, ale do tego czasu najlepsze ligi bedzie mozna ogladac tylko w C+.
 
no niby tak, ale moim zdaniem na plus jest tez to, ze w ence masz iecej mozliwości ( przewijanie,zatrzymywanie transmisji, wygodne nagrywanie) co prawda nie wiem do końca jak jest na cyfrze bo mam najtanszy dekoder ale chyba takich rzeczy nie uświadczysz. No i tez czy wolisz lige mistrzów czy oglądać lige hiszpańskaą, włoską czy angielską to tez jest wybor indywidulany.



w sumie ciekawe jak to będize wyglądać, jak ktoś ma nagle cyfre to mu wskocza programy eNki ?
 
Do konca to oni sami chyba nie wiedza. Ale mozliwe ze na poczatku polacza oferty obu platform. Albo podziela tematycznie na sport, film itp. Pewnie z czasem wszystko wrzuca do Canal+ do czasu wygasniecia umow zawartych przez nke. Wszakze to tak jakby Canal+ przejelo nke.
 
@noodles - to tylko kwestia dekodera. Btw. zawsze możesz dokupić nagrywarkę z twardym dyskiem i zatrzymujesz i nagrywasz podobnie (oczywiście opcje są ograniczone trochę).







Edit. Pamiętam czasy jak Cyfra przejęła Wizję tv. Starszy do dziś ma talerz wizji na dachu.
 
Co do fuzji C+ z N to najprawdopodobniej nie nastąpi w czerwcu tylko pod koniec roku, także jeszcze trochę się to wszystko przedłuży.

Może rzeczywiście przesadziłem z tą fatalną sytuacją ale jestem strasznie poirytowany głownie sytuacją w Eurosporcie, z którym nigdy nic nie wiadomo. Gdy od lutego zaczęli regularnie każdą galę puszczać live wszystko było ok a tu nagle nie wiadomo z jakiego powodu Melendez vs. Masvidal nie było pokazywane na żywo, a jedynie retransmitiwane na następny dzień, teraz nie wiadomo czy w ogóle coś będzie. W OS przynajmniej wiadomo, że jak jest UFC to będzie można o 4 rano włączyć TV i oglądać, a nie śledzić animacje loga Eurosportu z nadzieją ze transmisja się opóźnia.
I tak reasumując płacąc za kanał sportowy transmitujacy gale SF w HD jestem skazany na streama w necie, prawdopodobnie w gownianej jakości...
Oby to wszystko było tylko 'chwilowymi zmianami w ramówkach'...
 
@fusel ,ale nka wykupiła prawa na LE (2012-2015) więc to z nsportu przerzucą na canal + sport.
 
Ale ja o LE nic wczesniej nie pisalem :-)



Jesli chodzi o przerzucenie nki to zobaczymy jak bedzie. W kazdym badz bylo mowione ze polaczenie oferty programowej nie nastapi wczesniej niz czerwiec'12 po uzyskaniu zgody od UOKiK czy jakos tak. Samo laczenie platform powinno zakonczyc sie w drugiej polowie roku. Chyba ze masz Madman jakies najnowsze info z przeciekow.



A moze Canal + sie zainteresuje UFC. Oni jak sie za cos biora to mozna byc pewnym, ze bedzie to na wysokim poziomie.
 
No właśnie mam 'najnowsze info z przecieków' :-)



Słowa rzecznika Canal+Cyfrowy:

Możliwe, że decyzja zostanie podjęta w trzecim lub czwartym kwartale 2012 r. Wtedy dopiero dojdzie do połączenia, będą znane operacyjne szczegóły i wspólna oferta.










Co do C+ i MMA to marzy mi się żeby teraz wzięli Strikeforce jeszcze 'żeby już coś mieć' a potem UFC jak skończy się kontrakt z Orange.
 
No to trzeci kwartal zaczyna sie w lipcu, wiec duzo sie nie pomylilem :-) I tak trzeba czekac na zgode komisji.
 
@ fusel



Przy mojej wypowiedzi dotyczącej praw do LE miał byc pytajnik :D
 
Back
Top