Conor McGregor vs Dennis Siver twarzą w twarz przed galą UFC w Bostonie



Pojawiły się już pierwsze nagrania z konferencji prasowej po której Conor McGregor i Dennis Siver spotkali się twarzą w twarz przed galą UFC w Bostonie.





Read the whole post here.
 
Last edited by a moderator:
Dzięki. Widać że niemiecki rusek nie bardzo się przejął teatrzykiem McGillicutta :D Benson i Kowboj jak rodzina prawie
 
Po obejrzeniu takiego staredownu w wykonaniu Donalda zawsze mam obawy,że zapomni się w pierwszej fazie walki i podejdzie do tematu zbytnio na luzie.
W kilku ostatnich walkach wydawało mi się,że nie zachowywał się tak jak zawsze mu zarzucano (czyli slow starter) i oby tym razem było podobnie, bo rewanż z Pettisem czeka!
 
A po ile oni tam maja centymetrów? Tam tzn wzrostu bo że Delirious używa pensety to widać na każdym filmie z tym pozerem.
 
Ale Siver pięknie zlał tego chłopczyka o dużej japie - ciepłym moczem, bym powiedział. Byłby ubaw, jakby go skosił w oktagonie. Lorenzo chyba by się zamknął w WC i płakał.

W ogóle, to McGregor mi "Bolca" przypomina.
 
Last edited:
Siver może wirtuozem nie jest ale ja tam lubię takich oldskulowców twardzieli. Skromny prosty emigrant przyjechał się bić a nie świecić sikorem. Na Connora dałem się nabrać na początku jak robił te swoje krokodylki i napinał klatę z dziarami ale po jakimś czasie się poznałem ze to zwykły pozer. Napinaniem się do obiektywów to przerósł nawet trenera Kościelskiego który na każdej focie spina bicka. Dziwie się że nie odstrasza jego fanów takie głupie gadanie o dwuminutowym ko itp bo to bardziej żenujące niż zabawne.
 
to ty i Diego trzymajcie łabondka
ConorMcGregorpaperswansa_large.jpg
 
Tak sobie teraz myślę że pizdowato wyszło że Cerron - Henderson nie będzie mieć 5 rund :(
 
@gojilla jak się uda to spoko i będę podziwiał ale gorzej jak będą nici z przechwałek. Siver weźmie przykład z Fabricio ( walka z Koniną) położy się od razu na dwie minuty na plecach i nici z nokautu. Ja tam bólu dupy z nim nie mam tylko po prostu irytuje mnie lekko to gadanie pod publiczkę a właściwie pod Danę. Fajnie że Irol ma charyzmę ale zaczyna być śmieszny i staje sie idealnym materiałem na parodię, niczym ten capoeira master z twojego awka.
 
@gojilla jak się uda to spoko i będę podziwiał ale gorzej jak będą nici z przechwałek. Siver weźmie przykład z Fabricio ( walka z Koniną) położy się od razu na dwie minuty na plecach i nici z nokautu. Ja tam bólu dupy z nim nie mam tylko po prostu irytuje mnie lekko to gadanie pod publiczkę a właściwie pod Danę. Fajnie że Irol ma charyzmę ale zaczyna być śmieszny i staje sie idealnym materiałem na parodię, niczym ten capoeira master z twojego awka.
i w ulubionych masz Diaza? nie rozumiem... to albo lubisz pyskaczy albo nie...
 
Kur...chyba coś przespałem. Cerrone vs Bendo?! Przecież Donald w tym roku już walczył :-D Grubo, myślałem, że może ogłosili ich pojedynek, a mierzą się tak "przedsprzedażowo" 2/3 miesiące przed ich walką ;-D
 
Back
Top