Colby "Chaos" Covington - UFC Welterweight Champion

Notorious

Legacy FC
Welterweight
Wzrost - 1.80m
Zasięg - 183cm
Bazowy Styl walki: Wrestler
Klub: American Top Team
Profesjonalny rekord :
15 matches
14 wins 1 loss
By knockout
2 - 0
By submission 5 - 1
By decision 7 - 0
Witajcie w nowym fanklubo - hypetrainie. Po wczorajszej walce Colby zdobył sobie moje fanowskie serce. Tempo które narzucił RDA, kosmiczne cardio i ciekawy styl walki, wyłoniły nowego mistrza kategorii, w której dzielił i rządził Tyron Woodley. Celowo pisze w czasie przyszłym, gdyż pokonanie go przez Colby'ego wydaje się tylko formalnoscią. Panowie i Panie, przed wami nowy mistrz - CHAOS!!!
usa_today_9751952.0.jpg
 

Bardock

WSOF
Light Heavyweight
Najbardziej wkurwiający chujek ostatniego czasu, pod pewnymi względami nawet ryżogłowy może mu possać bumerang, szanuję.
 

dizel77

UFC
Middleweight
Trash talk ma mocno toporny ale działa. :lol: Lubię jego styl walki bo jest taki Diazowato/Cainowaty no i też szacun za to, że obrał drogę "bad guya". Czasem człowiek ma dość tego pierdolenia o Jezusie i wzajemnym szacunku który często jest tylko na pokaz.

WAR COLBY! :bomb:
 

kubabuba

UFC
Strawweight
przykład tego jak idioci potrafią robić darmową promocję zawodnikom uprawiającym trashtalk, nienawidzisz trashtalku zrób długi filmik o zawodniku...świetny sposób na rozwiązanie problemu:beczka:
 

kubabuba

UFC
Strawweight
Coś mało fanów doszło po ostatniej wiktorii :płacz:, ale jak zrobią Kolba vs Usman to będzie większe napięcie: biały kontra czarny, "prawdziwy Amerykanin" vs naturalizowany, emigrant, plus kampania wyborcza Trumpa...:lol:
 
Top