Cohones MMA Awards 2012 - pytania i komenterze

Visu

Bellator
Light Heavyweight
1j0l13.jpg




Tak jak nazwa wzkazuje, wszelkie pytania czy dyskusja na temat glosowania, mile widziana.



http://cohones.mmarocks.pl/topic/cohones-mma-awards-2012-glosowanie - link do glosowania



2lc3a0h.gif
 
dokładnie! powinny być jakieśnominacje czy coś! narazie to mnie mózg boli więc nie będe go forsował!
 
Sporo tych kategorii, obiektywizm pod koniec roku też ciężko zachować, a i mieć taką pamięć by całoroczne rzeczy spamiętać ;-) no, ale może coś wykombinuje do 08.01 i wyślę w stosownym temacie. Tak czy siak chciałem się podzielić tą opinią ;))) W niektórych kategoriach ciężko będzie podejrzewam wielu osobom też decydować między opcjami, bo nasuwa się jedna, max dwie. Przy fighterach czy walkach w ciągu roku, gdzie tego było multum trochę "nierówne" będą te nagrody ;-)
 
A o co chodzi z kategorią "VI. Wystep roku:" chodzi o jakieś szczególne zaprezentowanie się zawodnika, czy nietypowe wyjście do ringu?
 
Hej a czemu nie ma rundy roku? Moja ulubiona kategoria. Nie trzeba oglądać wszystkich walk z całego roku, i tak wiadomo że Cerrone - Gullard to poprawna odpowiedź :) Btw z tymi trzema głosami to jednak sporo roboty, ja się chyba ograniczę do jednego typowania.
 
A o co chodzi z kategorią "VI. Wystep roku:" chodzi o jakieś szczególne zaprezentowanie się zawodnika, czy nietypowe wyjście do ringu?


Wyjasnie to na przykladzie walki Benson vs Diaz. Gdzie mistrz pokazal sie z znakomitej strony dominujac, swojego przeciwnika. Rozni sie to tym od walki roku, ze w tej zwykle obu zawodnikow daje wspanialy pokaz umiejetnosci (np Shogun vs Hendo, z tamtego roku).



Podzielam zdanie, ktore przedstawil Tj lub Venom w ostatniej szczece, opisujac ta kategorie, jako uhonorowanie zawodnika w walce, w ktorej szanse na zwyciestwo byly typowane prawie pol na pol, i nikt nie spodziewal sie takiej dominacji, jak np. wlasnie w wspomnianym main evencie z foxa, czy ostatniej walce Caina i Juniora.
 
o kurde, a ja byłem pewien, że to ty Cactus założyłeś te tematy, dopiero zauważyłem :-)







a co do niespodzianki, na serio porażka Kopytowskiego była dla was tak wielkim zaskoczeniem??
 
Nie tyle porażka, co idiotyczny sposób jej odniesienia. Nadzieja wagi ciężkiej, ha, na jakiej podstawie? Pytałem już dawno, nikt nie umiał odpowiedzieć. To może chociaż teraz ktoś będzie wiedział :)
 
Do nokautu roku na Swiecie chciałbym jeszcze dopisać Rustam'a Khabilov'a w walce z Vinc'em Pichel'em.



O ile to możliwe. Jak robilem swoją listę to zupełnie mi to wyleciało z głowy.


Mozliwe.
 
Tak teraz oglądam to podsumowanie 2012 J&J i powiem Wam, że jest w czym wybierać...
 
Mam wstepne wyniki glosowania..

Nudzilo mi sie wiec wszystko policzylem, chociaz nie wiem czy dobrze przyznawalem punkty ale tak jak byla mowa 3 pkt za pierwsze miejsce, 2 pkt za drugie i 1 pkt za trzecie, jak byl tylko jeden typ to dawalem 3 pkt za niego (i wlasnie tego nie jestem pewny)..

Na probe podam tylko oboz roku:

SWIAT

1. AKA - 73
2. Greg Jackson's MMA - 17
3. Tristar Team - 12

POLSKA


1. Berserkers Team - 99
2. Arrachion MMA - 23
3. Nastula Team - 20



Jak chcecie poznać reszte (a mam juz gotowa) to dajcie znac a jak chcecie poznac wyniki od adminow to spoko ;)

Ale jak tak patrze na wyniki to bez wiekszych niespodzianek..
 
Hm ... dzieki. Ale ja glosy, rowniez juz podliczylem i mialem je zamiescic dzisiaj po polnocy (do polnocy mozna jeszcze glosowac).



Wiec, pozwol, ze zaloze nowy temat i tam je sam zamieszcze :-)
 
Pisałem, że do 13 stycznia do godziny 12:00, ale zapomniałem, że będę zajęty wtedy. I tak już mało kto głosuje, więc myślę, że zamknę głosowanie 12 stycznia o 23:59 i w czasie Strikeforce będę podliczał głosy. Wyniki powinienem wrzucić w niedzielę wcześnie rano.
 
Ok Visu.. Myslalem ze tylko mi sie chcialo to liczyc :P A podobnie Ci wychodzi z punktacja?? Bo nie wiem czy wogole dobrze liczylem..







EDIT: aha i taki maly przypal z mojej strony.. Nie zauwazylem ze to twoj temat i twoj konkurs takze sorka za wpieprzanie sie:P
 
Glupio by bylo jesli zalozylbym temat i kazal liczyc komu innemu :-)



Dobrze liczyles.

EDIT: aha i taki maly przypal z mojej strony.. Nie zauwazylem ze to twoj temat i twoj konkurs takze sorka za wpieprzanie sie:P


spoko:-)
 
Back
Top