Cohones MMA Awards 2012 - glosowanie

Visu

Bellator
Heavyweight
1j0l13.jpg
***



2012 rok za nami i czas go podsumowac. Robi to redakcja co roku, wiec uzytkownikom mmarocks, rowniez wypada! :-)



Mysle, ze zasady sa dosc jasne i kazdy mniej wiecej wie o co chodzi.



Glosy bedziemy oddawac w nastepujacych kategoriach:







Swiat:



I. Zawodnik roku:



II.. Walka roku:



III. Nokaut roku:



IV. Poddanie roku:



V. Odkrycie roku:



VI. Wystep roku:



VII. Niespodzianka roku:



VIII. Wydarzenie roku:



IX. Gala roku:



X. Oboz roku:



Polska:



XI. Zawodnik roku:




XII. Walka roku:




XIII. Nokaut roku:




XIV. Poddanie roku:




XV.
Odkrycie roku:




XVI. Wystep roku:




XVII. Niespodzianka roku:




XVIII. Wydarzenie roku:




XIX. Gala roku:




XX. Oboz roku:








W kazdej kategorii mozemy (ale nie musimy) oddawac trzy glosy. Beda one punktowane od trzech - za pierwsze miejsce - do jednego punkta za trzecie.



Przyklad:

II. Walka roku:



1. Cheick Kongo vs Shawn Jordan - UFC 149



2. Tim Boetsch vs Hector Lombard - UFC 149



3. Quinton Jackson vs Ryan Bader - UFC 144


Jakby ktos chcial zerknac na to, co znalazlo sie w poprzednim roku, link do glosowania redakcji:



http://cohones.mmarocks.pl/topic/podsumowanie-roku-2011-nagrody-mmarocks-8211-zagranica







Zabawe zakonczymy 8 stycznia o 23:59. Wyniki powinni sie pojawic wkrotce potem.



Mam nadzieje, ze wiekszosc z was poswieci chwile i odda swoje glosy na zawodnikow i wydarzenia z ubieglego roku :-)



Zdecydowalem sie na usuniecie "rundy roku", ze wzgledu na to, ze wymaga sporej pracy. tj ponownego przesledzenia masy walk, i watpie by wielu sie to chcialo. Mam nadzieje, ze nie bedzie was to bardzo bolalo :-)



W tym temacie prosilbym TYLKO o oddawanie glosow, jesli macie pytania lub chcecie cos skomentowac czy przedyskutowac, to zapraszam do osobnego tematu pod tym linkiem:



http://cohones.mmarocks.pl/topic/cohones-mma-awards-2012-pytania-i-komenterze











*** mam nadzieje, ze Cactus nie jest zly za podpieprzenie grafiki :-)
 

Azzido

Oplot Challenge
Welterweight
Swiat:



I. Zawodnik roku:



1. Jon Jones



2. Cain Velasques



3. Anderson Silva



II.. Walka roku:



1. St-Pierre vs. Condit



2. Jim Miller vs. Joe Lauzon



III. Nokaut roku:



1. Rony Mariano na UFC 153



2. Ryan Jimmo na UFC 149

; margin-bottom: 1em; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; background-color: rgb(238, 238, 238); ">
IV. Poddanie roku:


Gilotynka Edawardsa na UFC on FX 5



V. Odkrycie roku:



1. Marcin Held



X. Gala roku:



UFC 153
 

DesL

M-1 Global
Light Heavyweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Renao Barao



II.. Walka roku: Joe Lauzon vs Jamie Varner



III. Nokaut roku: Edson Barboza vs Terry Etim



IV. Poddanie roku: Korean Zombie vs Dustin Poirer



V. Odkrycie roku: Chris Weidman




VI. Wystep roku: Benson Henderson vs Nate Diaz




VII. Niespodzianka roku: Tim Boetsch pokonujący Okamiego




VIII. Wydarzenie roku: Dywizja kobiet w UFC




IX. Gala roku: TUF 16 Finale
 

slivex

Shark Fights
Heavyweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Chris Weidman, Cain Velasquez



II.. Walka roku:



1. St-Pierre vs. Condit



2. Jim Miller vs. Joe Lauzon



III.Nokaut roku: Edson Barboza vs Terry Etim, Jose Aldo vs Chad Mendes



IV. Poddanie roku: Charles Oliveira vs Eric Wisely, Korean Zombie vs Dustin Poirer



V. Odkrycie roku: Glover Teixeira



VI. Wystep roku: Cain Velasquez vs JDS, Ben Henderson vs Nate Diaz



VII. Niespodzianka roku: Kategoria Kobiet w UFC,



VIII. Wydarzenie roku: Przejście Frankiego Edgara do niższej kategorii



IX. Gala roku: ----



X. Oboz roku: AKA



Polska:



XI. Zawodnik roku: 1.Marcin Held, 2.Michał Materla, 3.Mamed Chalidow



XII. Walka roku: Materla vs Silva, Grabowski vs Sanchez, Borys Mańkowski vs Rafał Moks



XIII. Nokaut roku: Chalidow vs Wallace



XIV. Poddanie roku: Held vs Kennington, Jewtuszko vs Sowiński, Chalidow vs Grove



XV. Odkrycie roku: Karolina Kowalkiewicz, Anzor Azhiev



XVI. Wystep roku: Materla vs Silva, Anzor Azhiev vs Paul Reed



XVII. Niespodzianka roku: KO w walce Materla vs Wallace, Aslambek Saidov vs Morten Djursa



XVIII. Wydarzenie roku: KSW 20 w ppv, Held w finale turnieju bellatora



XIX. Gala roku: KSW 19



XX. Oboz roku: Berserkers Szczecin
 

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
Polska:

XI. Zawodnik roku:

1. Marcin Held

2. Michał Materla

3. Mamed Khalidov





XII. Walka roku:
1.Michał Materla vs Jay Silva,
2. Borys Mańkowski vs Rafał Moks
3. Karolina Kowalkiewicz vs Paulina Bońkowska





XIII. Nokaut roku:
1.Mamed Khalidov vs Rodney Wallace

2. Michał Materla vs Rodney Wallace



XIV. Poddanie roku:
1.Marcin Held vs Rich Clementi,
2.Damian Grabowski vs Eddie Sanchez
3. Maciej Jewtuszko vs Artur Sowiński

Odkrycie roku:
1.Anzor Azhiev
2. Karolina Kowalkiewicz


XVI. Wystep roku:
1.Piotr Hallman vs Vaso Bakocevic
2.Jan Błachowicz vs Houston Alexander

3. Anzor Azhiev vs Paul Reed


XVII. Niespodzianka roku:
1.Aslambek Saidov vs Morten Djursa

XVIII. Wydarzenie roku:
1. Upadek i powrót MMA Attack
2. Mamed w USA vs Mamed nie w USA



XIX. Gala roku:

1.
KSW 21



XX. Oboz roku:
1.Berserkers Team,
2.Arrachion MMA,
3.Nastula Team
 

Comber

UFC
Light Heavyweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Cain Velasquez, Daniel Cormier, Benson Henderson



II.. Walka roku: Jung vs. Porier, Cormier vs. Barnett, Kampmann vs. Alves



III. Nokaut roku: Barboza vs. Etim, Cruickshank vs. Martinez, Hendricks vs. Kampmann



IV. Poddanie roku: Oliveira vs. Wisely, Poirier vs. Holloway, Rousey vs. Tate



V. Odkrycie roku: Chris Weidman, Glover Teixeira, Ronda Rousey



VI. Wystep roku: Cain Velasquez vs. Dos Santos, Chris Weidman vs. Mark Munoz, Daniel Cormier vs. Josh Barnett



VII. Niespodzianka roku: Cung Le vs. Rich Franklin, Chris Weidman vs. Mark Munoz, Konina na koksie ( chociaż to żadna niespodzianka ).



VIII. Wydarzenie roku: Powrót króla, czyli pas wraca do Velasqueza, Cormier z pasem Strikeforce



IX. Gala roku: UFC 146, UFC 154, UFC on FX 6



X. Oboz roku: AKA



Polska:




XI. Zawodnik roku: Marcin Held, Michał Materla, Mamed Khalidov




XII. Walka roku: Michał Materla vs. Jay Silva, Borys Mańkowski vs. Rafał Moks, Janek Błachowicz vs. Houston Alexander




XIII. Nokaut roku: Mamed Khalidov vs. Rodney Wallace




XIV. Poddanie roku: Marcin Held vs. Rich Clementi, Damian Grabowski vs. Eddie Sanchez




XV. Odkrycie roku: Anzor Azhiev




XVI. Wystep roku: Held vs. Clementi




XVII. Niespodzianka roku: Helda nie wpuszczono do kasyna, Tymaczasowe aresztowanie Dariusza Cholewy




XVIII. Wydarzenie roku: PPV, Upadek i powrót MMA Attack, Mamed zagrał nam na nosie.




XIX. Gala roku: KSW 21, MMA Attack 2




XX. Oboz roku: Berserkers, Nastula Team
 

slipmych

BAMMA
Flyweight
Swiat:


I. Zawodnik roku: Cain Velasquez



II.. Walka roku: Zombie vs Poirier


III. Nokaut roku: Chris Weidman vs Mark Munoz


IV. Poddanie roku: Demian Maia vs Rick Story


V. Odkrycie roku: John Dodson


VI. Wystep roku: Chris Weidman vs Mark Munoz


VII. Niespodzianka roku: Cung Le vs Rich Franklin


VIII. Wydarzenie roku: Ikona MMA Fedor Emelianenko konczy kariere


IX. Gala roku : UFC 153


X. Oboz roku: Tristar Team
 

Sajd

Ground Game
Swiat:



I. Zawodnik roku: CCain Velasquez



II.. Walka roku: St-Pierre vs. Condit



Jim Miller vs. Joe Lauzon



III.Nokaut roku: Edson Barboza vs Terry Etim, Cung Le vs Franklin



IV. Poddanie roku: Korean Zombie vs Dustin Poirer



V. Odkrycie roku: Weidman



VI. Wystep roku: Cain Velasquez vs bigfoot



VII. Niespodzianka roku: Belfort w walce z JBJ



VIII. Wydarzenie roku: Kobiety w UFC



IX. Gala roku: ?



X. Oboz roku: AKA



Polska:



XI. Zawodnik roku: Michał Materla



XII. Walka roku: Materla vs Silva, Borys Mańkowski vs Rafał Moks



XIII. Nokaut roku: Materla vs Wallace



XIV. Poddanie roku: Jewtuszko vs Sowiński



XV. Odkrycie roku: Gamrot



XVI. Wystep roku: Materla vs Silva



XVII. Niespodzianka roku: -



XVIII. Wydarzenie roku: KSW 20 only on PPV



XIX. Gala roku: KSW 19



XX. Oboz roku: Berserkers Szczecin
 

noodles

Bellator
Light Heavyweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Cain Velasquez



II.. Walka roku: Fitch vs Silva



III. Nokaut roku: Barboza vs Etim



IV. Poddanie roku: Nate Diaz vs Jim Miller



V. Odkrycie roku: Rory Macdonald ( występem z Pennem wszedł do grona najlepszych WW i gwiazd UFC)



VI. Wystep roku: GSP vs Condit



VII. Niespodzianka roku: Boetsch vs Lombard



VIII. Wydarzenie roku: Decyzja o wchłonięciu SF



IX. Gala roku: UFC 142 :Aldo vs Mendes



X. Oboz roku: AKA



Polska:



XI. Zawodnik roku: Marcin Held




XII. Walka roku: Materla vs Wallace




XIII. Nokaut roku: Mamed vs Wallace




XIV. Poddanie roku: Marcin Held vs Clementi




XV.
Odkrycie roku: Anzor




XVI. Wystep roku: Anzor vs Reed




XVII. Niespodzianka roku: Pudzian vs Piliafas




XVIII. Wydarzenie roku: Problemy Dariusza




XIX. Gala roku: MMAATTACK 2




XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

lukasz4493

Maximum FC
Lightweight
Polska:

XI. Zawodnik roku:
1. Mamed Khalidov
2. Marcin Held
3. Michał Materla

XII. Walka roku:
1. Materla vs Silva
2. Mańkowski vs Moks
3. Błachowicz vs Miranda

XIII. Nokaut roku:
1. Khalidov vs Wallace
2. Materla vs Wallace
3. Burneika vs Najman

XIV. Poddanie roku:
1. Held vs Clementi
2. Khalidov vs Grove
3. Grabowski vs Sanchez

XV. Odkrycie roku:
1. Anzor Azhiev
2. Karol Bedorf
3. Karolina Kowalkiewicz


XVI. Wystep roku:
1.
Kowalkiewicz vs Bońkowska

2.
Azhiev vs Reed

3.
Błachowicz vs Houston


XVII. Niespodzianka roku:
1. Koksu w MMA
2. Dywizja kobiet w KSW
3. Wyczucie M.Najmana odnośnie gali w Londynie


XVIII. Wydarzenie roku:

1. Nastula w KSW
2. Afera z udziałem D.Cholewy
3. Mamed w UFC/Mamed nie w UFC


XIX. Gala roku:
1. KSW 21
2. KSW 19
3. MMA Attack 2


XX. Oboz roku:
1. Berserkers Team
2. Nastula Team
3. Arrachion Olsztyn
 

ziggy123

BAMMA
Featherweight
Świat:

I. Zawodnik roku: Benson Henderson

II.. Walka roku: Korean Zombie vs Poirer

III.Nokaut roku: Edson Barboza vs Terry Etim

IV. Poddanie roku: Demian Maia vs. Rick Story

V. Odkrycie roku: Johnny Hendricks

VI. Występ roku: Cain Velasquez vs JDS

VII. Niespodzianka roku: Boetsch vs. Okami

VIII. Wydarzenie roku: Fala kontuzji

IX. Gala roku: UFC on Fox 4: Shogun vs Vera

X. Oboz roku: Tristar

Polska:

XI. Zawodnik roku: Marcin Held
XII. Walka roku: Mańkowski vs. Moks
XIII. Nokaut roku: Chalidow vs. Wallace
XIV. Poddanie roku: Held vs. Kennington
XV. Odkrycie roku: Anzor Azhiev
XVI. Wystep roku: Materla vs Silva
XVII. Niespodzianka roku:
XVIII. Wydarzenie roku:
XIX. Gala roku: KSW 21
XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

vaicavalo

KSW
Heavyweight
Świat

Zawodnik roku - Benson Henderson
Walka roku - Fitch vs Silva
Nokaut roku - Edson Barboza na Terym Etimie
Poddanie roku - Chang Sung Jung na Dustinie Poirierze
Odkrycie roku - Chris Weidman
Występ roku - Benson Henderson przeciwko Nate'owi Diazowi
Niespodzianka roku - Tim Boetsch nokautuje Yushina Okamiego
Wydarzenie roku - Musza i kobiety w UFC
Gala roku - UFC 142
Obóz roku - Team Nogueira

Polska

Zawodnik roku - Mamed Chalidow
Walka roku - Materla vs Silva
Nokaut roku - Mameda na Wallecie
Poddanie roku - Helda na Clementim
Odkrycie roku - Anzor Azhiev
Występ roku - Michał Materla przeciwko Jayowi Silvie (za serce do walki)
Niespodzianka roku - Czajczyński pokonuje Kopytowskiego
Wydarzenie roku - "Telenowela z Mamedem"
Gala roku - KSW 19
Obóz roku - Berserkers Team
 

Cinek007

KSW
Middleweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Cain Velasquez



II.. Walka roku: Miller - Lauzon



III. Nokaut roku: Barboza - Etim



IV. Poddanie roku: Nate Diaz - Jim Miller



V. Odkrycie roku: Rory Macdonald (poraz kolejny jak dla mnie, chłopak zachwyca)



VI. Wystep roku: Cain niszczy JDS'a



VII. Niespodzianka roku: Henderson - Diaz



VIII. Wydarzenie roku: Decyzja o wchłonięciu SF



IX. Gala roku: UFC on FOX 5: Henderson - Diaz



X. Oboz roku: AKA



Polska:



XI. Zawodnik roku: Marcin Held



XII. Walka roku: Moks - Mańkowski



XIII. Nokaut roku: Mamed - Wallace



XIV. Poddanie roku: Marcin Held - Clementi



XV. Odkrycie roku: Karolina Kowalkiewicz



XVI. Wystep roku: Materla - Silva



XVII. Niespodzianka roku: Borys bez pasa...



XVIII. Wydarzenie roku: jazdy z MMAAttack



XIX. Gala roku: MMAAttack 2



XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

lutek147

Shark Fights
Heavyweight
Świat:


I. Zawodnik roku: Renan Pegado


II.. Walka roku: Dustin Poirier vs. the Korean Zombie


III. Nokaut roku: Edson Barboza vs. Terry Etim


IV. Poddanie roku: Joe Lauzon vs. Jamie Varner


V. Odkrycie roku: Ronda Rousey


VI. Wystep roku: Cain Velasquez vs. Junior dos Santos


VII. Niespodzianka roku: Cung Le vs. Rich Franklin


VIII. Wydarzenie roku: Wprowadzenie dywizji kobiet do UFC


IX. Gala roku: UFC on Fox 5


X. Oboz roku: niech będzie, że AKA


Polska:


XI. Zawodnik roku: Marcin Held


XII. Walka roku: Michał Materla vs. Jay Silva


XIII. Nokaut roku: Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace


XIV. Poddanie roku: Marcin Held vs. Derrick Kennington


XV. Odkrycie roku: Anzor Azhiev


XVI. Wystep roku: Anzor Azhiev vs. Paul Reed


XVII. Niespodzianka roku: Aslambek Saidov vs. Morten Djursaa


XVIII. Wydarzenie roku: PPV w Polsce


XIX. Gala roku: KSW 21


XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

Visu

Bellator
Heavyweight
I. Zawodnik roku:



1. Benson Henderson



2. Cain Velasquez



3. Ronda Rousey



II.. Walka roku:



1. GSP vs Condit - ufc 154



2. Jung Chan-Sung vs Poirier - ufc on fuel tv 3



3. Jim Miller vs. Joe Lauzon - ufc 155



III. Nokaut roku:



1. Edson Barboza vs. Terry Etim - ufc 142



2. Jose Aldo vs. Chad Mendes - ufc 142



3. Nate Marquardt vs. Tyron Woodley - Strikeforce



IV. Poddanie roku:



1. Ronda Rousey vs. Miesha Tate - Strikeforce



2. Chan Sung Jung vs. Dustin Poirier - ufc on fuel tv 3



3. Martin Kampmann vs. Thiago Alves - ufc on fx 2



V. Odkrycie roku:



1. Chris Weidman



2. Glover Teixeira



3. Erick Silva



VI. Wystep roku:



1. Benson Henderson vs Nate Diaz - ufc on fox 5



2. Cain Velasquez vs JDS - ufc 155



3. Nate Diaz vs Jim Miller - ufc on fox 3



VII. Niespodzianka roku:



1. Yushin Okami vs Tim Boetsch - ufc 144



2. Hector Lombard vs Tim Boetsch - ufc 149



3. Cung Le vs Rich Franklin - UFC on Fuel TV 6



VIII. Wydarzenie roku:




1.
Plaga kontuzji w ufc.




2. Dywizja kobiet w ufc.




3. Odwolanie gali ufc 151.




IX. Gala roku:




1.
ufc on fox 5




2.
ufc 153




3.
ufc 142




X. Oboz roku:




1.
American Kickboxing Academy




2.
Tristar Gym




3.
Jackson's Mixed Martial Arts








Polska:




XI. Zawodnik roku:




1.
Marcin Held




2.
Michal Materla




3.
Mamed Khalidov




XII. Walka roku:




1.
Michal Materla vs Jay Silva - ksw 19




2. Rafal Moks vs Borys Mankowski - ksw 20




3. Michal Andryszak vs Jacek Czajczynski - figthers arena 4




XIII. Nokaut roku:




1. Mamed Khalidov vs Rodney Wallace - ksw 19




2. Michal Materla vs
Rodney Wallace - ksw 21




XIV. Poddanie roku:




1. Marcin Held vs Derrick Kennington - bellator 68




2.
Marcin Held vs Rich Clementi - bellator 81




3. Mamed Khalidov vs Kendall Grove - ksw 21



XV. Odkrycie roku:



1. Anzor Azhiev



2. Mateusz Gamrot



3. Karolina Kowalkiewicz



XVI. Wystep roku:



1. Anzor Azhiev vs Paul Reed - ksw 20



2. Michal Materla vs Jay Silva - ksw 19



3. Piotr Hallmann vs Vaso Bakocevic - wfc 17



XVII. Niespodzianka roku:



1. Aslambek Saidov vs Morten Djursa - ema



2.
Mariusz Pudzianowski vs Christos Piliafas - ksw 20




3. Marcin Tybura vs Krystian Kopytowski - gladiator arena 4




XVIII. Wydarzenie roku:



1. Mamed Khalidov nie podpisuje kontraktu z ufc
.



2. Koksu debiutuje w mma
.



3. Dariusz Cholewa zatrzymany (upadek mmaa)




XIX. Gala roku:



1. ksw 19




2. ksw 21




3. mmaa 2




XX. Oboz roku:



1. Berserkers Team




2. Arrachion MMA Olsztyn




3. Nastula Team
 

suchy1899

Oplot Challenge
Welterweight
Polska:



XI. Zawodnik roku: Mamed Khalidov



XII. Walka roku: Michał Materla vs. Jay Silva



XIII. Nokaut roku: Mamed Khalidov vs. Rodney Wallace



XIV. Poddanie roku: Damian Grabowski vs. Eddie Sanchez



XV. Odkrycie roku: Anzor Azhiev



XVI. Wystep roku: Karolina Kowalkiewicz vs Paulina Bońkowska



XVII. Niespodzianka roku: Zakontraktowanie Pawła Nastuli przez KSW



XVIII. Wydarzenie roku: PPV w KSW



XIX. Gala roku: KSW 19



XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

TheLastEmperorrr

Shark Fights
Middleweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Ben Henderson



II.. Walka roku: GSP - Condit



III. Nokaut roku:



IV. Poddanie roku: Nate Diaz - Jim Miller



V. Odkrycie roku: Chris Weidman



VI. Wystep roku: Henderson - Diaz



VII. Niespodzianka roku: Cain dominuje nawet w stójce Juniora



VIII. Wydarzenie roku: Decyzja o wchłonięciu SF



IX. Gala roku: UFC on FOX 5: Henderson - Diaz



Polska:



XI. Zawodnik roku: Mamed



Materla



Held



XII. Walka roku: Materla - Silva

55, 255, 255);">
Mańkowski - Moks


XIII. Nokaut roku: Mamed - Wallace



XIV. Poddanie roku: Marcin Held - Clementi



XV. Odkrycie roku:



XVI. Wystep roku: Materla - Silva



XVII. Niespodzianka roku:



XVIII. Wydarzenie roku:



XIX. Gala roku: KSW 21



XX. Oboz roku: Berserkers Team
 
L

_Logan_

Guest
Polska:


XI. Zawodnik roku: Marcin Held


XII. Walka roku: Mańkowski vs Moks


XIII. Nokaut roku: ---


XIV. Poddanie roku: Sobota vs Suarez


XV. Odkrycie roku: Anzor Aziev


XVI. Wystep roku: ---


XVII. Niespodzianka roku: Balonik zwany Kopytowskim pęka


XVIII. Wydarzenie roku: Pierwszy konwent MMA i rozdanie Heraklesów


XIX. Gala roku: MMAA 2


XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

Halny

KSW
Light Heavyweight
Swiat:


I. Zawodnik roku: Cain Velasquez


II.. Walka roku: Georges St. Pierre vs Carlos Condit (UFC 154)


III. Nokaut roku: Jose Aldo vs Chad Mendes (UFC 142)


IV. Poddanie roku: Jon Jones vs Vitor Belfort (UFC 152)


V. Odkrycie roku: Glover Teixieira


VI. Wystep roku: Cain Velasquez vs Junior Dos Santos (UFC 155)


VII. Niespodzianka roku: Tim Boetsch vs Hector Lombard (UFC 149)


VIII. Wydarzenie roku: Ronda jako mistrz UFC, bez stoczenia walki


IX. Gala roku: UFC 153


X. Oboz roku: -


Polska:


XI. Zawodnik roku: Michał Materla


XII. Walka roku: Michał Materla vs Jay Silva (KSW 19)


XIII. Nokaut roku: Mamed Khalidov vs Rodney Wallace (KSW 19)


XIV. Poddanie roku: Damian Grabowski vs Eddie Sanchez (MMAA 2)


XV. Odkrycie roku: Anzor Azhiev


XVI. Wystep roku: -


XVII. Niespodzianka roku: Piotr Strus vs Krzysztof Kułak (KSW 21)


XVIII. Wydarzenie roku: PPV na KSW


XIX. Gala roku: KSW 21


XX. Oboz roku: -
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Swiat:

I. Zawodnik roku: Cain Velazquez, Benson Henderson, Jon Jones

II.. Walka roku: Henderson - Diaz

III. Nokaut roku: Barboza - Etim, Aldo - Mendes

IV. Poddanie roku: Korean Zombie - Poirer

V. Odkrycie roku: Glover Teixeria

VI. Wystep roku: Velazquez - JDS, Henderson - Diaz

VII. Niespodzianka roku: Le - Franklin, Porażka Lombarda w debiucie

VIII. Wydarzenie roku: Koniec kariery Fiodora, Kobiety w UFC

IX. Gala roku: UFC - The Ultimate Fighter 16 Finale

X. Oboz roku: AKA

Polska:

XI. Zawodnik roku: Marcin Held, Michał Materla, Piotr Hallmann

XII. Walka roku: Materla - Silva, Held - Clementi, Hallmann - Bakocevic

XIII. Nokaut roku: Chalidow - Wallace

XIV. Poddanie roku: Held - Clementi, Grabowski - Sanchez

XV. Odkrycie roku: Karolina Kowalkiewicz

XVI. Wystep roku: Kowalkiewicz - Bońkowska

XVII. Niespodzianka roku: Informacja o MMA Attack 3

XVIII. Wydarzenie roku: Held w finale Bellatora

XIX. Gala roku: KSW 21

XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

Egraam

BAMMA
Featherweight
Swiat:

I. Zawodnik roku:
1. Benson Henderson
2. Cain Velasquez
3. Ronda Rousey

II.. Walka roku:
1. Miller vs Lauzon
2. Fitch vs Silva

III. Nokaut roku:
1. Barboza vs Etim
2. Le vs Franklin
3. Cruickshank vs Martinez

IV. Poddanie roku:
1. Rousey vs Tate
2. Korean Zombie vs Poirier

V. Odkrycie roku:
1. Ronda Rousey
2. Glover Teixeira

VI. Wystep roku:
1. Henderson vs Diaz
2. MacDonald vs Penn
3. Velasquez vs Dos Santos

VII. Niespodzianka roku: ---

VIII. Wydarzenie roku:
1. Kobiety w UFC

IX. Gala roku:
1. UFC on Fox 5
2. UFC 154

X. Oboz roku:
1. AKA
2. Tristar Gym

Polska:

XI. Zawodnik roku:
1. Marcin Held
2. Mamed Chalidow
3. Michał Materla

XII. Walka roku:
1. Materla vs Silva
2. Mańkowski vs Moks

XIII. Nokaut roku:
1. Chalidow vs Wallace
2. Materla vs Wallace

XIV. Poddanie roku:
1. Held vs Kennington
2. Chalidow vs Grove
3. Jewtuszko vs Sowiński 2

XV. Odkrycie roku:
1. Anzor Azhiev
2. Karolina Kowalkiewicz

XVI. Wystep roku:
1. Azhiev vs Reed
2. Materla vs Silva
3. Kowalkiewicz vs Bońkowska

XVII. Niespodzianka roku:
1. Marcin Held nie wpuszczony do kasyna

XVIII. Wydarzenie roku:
1. PPV w Polsce
2. Nastula w KSW
3. Mamed za oceanem czy jednak w KSW

XIX. Gala roku:
1. KSW 21
2. KSW 18
3. MMA Attack 2

XX. Oboz roku:
1. Nastula Team
2. Berserkers
3. Arrachion
 

vaicavalo

KSW
Heavyweight
Błąd u mnie jest w niespodziance roku w Polsce. Oczywiście chodziło mi o wygraną Czajczyńskiego nad Andryszakiem, a nie nad Kopytowskim.
 

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Swiat:





I. Zawodnik roku:

Anderson Silva

II.. Walka roku: Joe Miller vs Joe Lauzon

III. Nokaut roku:

Edson Barboza na Etimie

IV. Poddanie roku: Korean Zombie vs Dustin Poirer

V. Odkrycie roku: Glover Teixeira

VI. Wystep roku: Cain Velasquez vs Antonio Silva, Ben Henderson vs Nate Diaz

VII. Niespodzianka roku: KO Cung'a Le na Franklinie

VIII. Wydarzenie roku: Pas wraca do Cain'a

IX. Gala roku: UFC 146

X. Oboz roku: AKA

Polska:



XI. Zawodnik roku:

Marcin Held

XII. Walka roku:

Michał Materla vs Jay Silva

XIII. Nokaut roku:

Michał Materla vs Rodney Wallace

XIV. Poddanie roku:

Marcin Held vs Kennington

XV. Odkrycie roku:

Anzor Azhiev

XVI. Wystep roku:

Materla vs Silva

XVII. Niespodzianka roku:

-----------------------------

XVIII. Wydarzenie roku:

Mamed mówi,że będzie UFC.

XIX. Gala roku:

KSW 21

XX. Oboz roku:

Berserkers Team
 

thorny

Oplot Challenge
Lightweight
<em style="margin: 0px; padding: 0px;"><strong style="margin: 0px; padding: 0px;">Polska:



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XI. Zawodnik roku: Marcin Held



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XII. Walka roku: Michał Materla vs. Jay Silva



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XIII. Nokaut roku: Mamed Chalidow na Rodney Wallece



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XIV. Poddanie roku: Jewtuszko na Sowińskim



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XV.<em style="margin: 0px; padding: 0px;"> Odkrycie roku: Anzor Azhieev



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XVI. Wystep roku: Materla vs. Silva



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XVII. Niespodzianka roku: Strus wygrana z Kułakiem



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XVIII. Wydarzenie roku: Mamed UFC KSW



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XIX. Gala roku: KSW 19



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">XX. Oboz roku: Obóz Berserkerów
 

sultankosmitow

Brutaal
Bantamweight
Swiat:



I. Zawodnik roku: Anderson Silva



II.. Walka roku: Cain Velasquez vs Junior dos Santos



III. Nokaut roku: -



IV. Poddanie roku: Jon Jones vs Fabricio Werdum



V. Odkrycie roku: -



VI. Wystep roku: -



VII. Niespodzianka roku: Werdum wyciąga balachę Jonesowi



VIII. Wydarzenie roku: Overeem przyłapany na dopingu



IX. Gala roku: UFC 153



X. Oboz roku: AKA



Polska:



XI. Zawodnik roku: Michał Materla




XII. Walka roku: Michał Materla vs Jay Silva




XIII. Nokaut roku: Mamed Chalidow vs Rodney Wallace




XIV. Poddanie roku: Wendres Carlos da Silva vs Piotr Strus




XV.
Odkrycie roku: Karolina Kowalkiewicz




XVI. Wystep roku: Rafał Moks vs Borys Mańkowski




XVII. Niespodzianka roku: Forma Pudziana




XVIII. Wydarzenie roku: Mamed ogłasza że chce do UFC




XIX. Gala roku: KSW 20




XX. Oboz roku: Berserkers Team
 

Boomster

EFC Africa
Welterweight
Polska:


XI. Zawodnik roku: Marcin Held


XII. Walka roku: Michał Materla vs Jay Silva


XIII. Nokaut roku: Mamed Chalidow vs Rodney Wallace


XIV. Poddanie roku: Marcin Held vs Rich Clementi


XV. Odkrycie roku: Anzor Azhiev


XVI. Wystep roku: Michał Materla w walce z Silvą


XVII. Niespodzianka roku: Nokaut w wykonaniu Materli na Wallace


XVIII. Wydarzenie roku: Mamed i jego perypetie z UFC


XIX. Gala roku: MMA Attack 2


XX. Oboz roku: Berserkers Team Szczecin
 

Cactus

Moderator
Cohones
ŚWIAT:



I. Zawodnik roku:



1) Cain Velasquez



2) Ben Henderson



3) Ronda Rousey



II.. Walka roku:



1) Chan Sung Jung vs Dustin Poirier



2) Joe Lauzon vs Jamie Varner



III. Nokaut roku:



1) Edson Barboza vs Terry Etim



IV. Poddanie roku:



1) Charles Oliveira vs Eric Wisely



2) Ronda Rousey vs Miesha Tate



3) Chan Sung Jung vs Dustin Poirier



V. Odkrycie roku:



1) Erick Silva



2) Glover Teixeira



VI. Występ roku:



1) Henderson vs Diaz



2) Velasquez vs Silva



3) Silva vs Bonnar



VII. Niespodzianka roku:



1) Cung Le vs Rich Franklin



VIII. Wydarzenie roku:



1) Dywizja musza i kobiet w UFC



2) Decyzja o wchłonięciu Strikeforce



3) Odwołanie UFC 151



IX. Gala roku:



---



X. Obóz roku:



1) AKA



---



POLSKA:



XI. Zawodnik roku:




1) Marcin Held



2) Michał Materla



3) Piotr Hallmann



XII. Walka roku:




1) Michał Materla vs Jay Silva



2) Borys Mańkowski vs Rafał Moks



XIII. Nokaut roku:




1) Mamed Chalidow vs Rodney Wallace



XIV. Poddanie roku:




1) Marcin Held vs Rich Clementi



2) Mamed Chalidow vs Kendall Grove



XV. Odkrycie roku:




1) Anzor Azhiev



2) Karolina Kowalkiewicz



XVI. Występ roku:




1) Piotr Hallmann
vs Vaso Bakocevic



2) Michal Materla
vs Jay Silva



3) Karolina Kowalkiewicz
vs Paulina Bońkowska



XVII. Niespodzianka roku:




1) Aslambek Saidov vs Morten Djursaa



XVIII. Wydarzenie roku:




1) Afera i powrót Dariusza Cholewy i MMAA



2) PPV na KSW



3) Konwent MMA i rozdanie Heraklesów



XIX. Gala roku:




1) KSW 21



2) KSW 19



3) MMAA 2



XX. Obóz roku:




1) Berserkers Team
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
Swiat:



I. Zawodnik roku:



Cain Velasquez



Benson Henderson



Demetrious Johnson



II.. Walka roku:



GSP - Condit



Cerrone - Guilard



Korean Zombie vs Dustin Poirier



III. Nokaut roku:



Edson Barboza vs Terry Etim



Johny Hendricks vs Jon Fitch



Chris Weidman vs Mark Munoz







IV. Poddanie roku:



Chan Sung Jung vs Dustin Poirier



Nate Diaz vs Jim Miller



Ronda Rousey vs Miesha Tate



V. Odkrycie roku:



Chris Weidman



John Dodson



Erick Silva



VI. Wystep roku:



Cain Velasquez vs Junior Dos Santos



GSP vs Carlos Condit



Benson Henderson vs Nate Diaz



VII. Niespodzianka roku:



Yushin Okami vs Tim Boetsch



Hector Lombard vs Tim Boetsch



Cung Le vs Rich Franklin



VIII. Wydarzenie roku:



Turniej wagi muszej



Powrót GSP



Dywizja Kobiet



IX. Gala roku:



UFC ON FOX 5



UFC 153



UFC 144




X. Oboz roku:




AKA




Blackhause








Polska:




XI. Zawodnik roku:




Michał Materla




Marcin Held




Mamed Khalidov




XII. Walka roku: Michał Materla vs Jay Silva




XIII. Nokaut roku: Michał Materla vs Rodney Wallace




XIV. Poddanie roku:




Mamed Khalidov vs Kendall Grove




Marcin Held



XV.
Odkrycie roku:




Piotr Strus




Anzor Azhiev




Karolina Kowalkiewicz




XVI. Wystep roku:




Mamed Khalidov vs Kendall Grove




Michał Materla vs Jay Silva



Jan Błachowicz vs Houston Alexander



XVII. Niespodzianka roku:




Aslambek Saidov vs Morten Djursa




Borys Mańkowski vs Aslambek Saidov




Mariusz Pudzianowski vs Christos Piliafas




XVIII. Wydarzenie roku:




Wprowadzenie PPV na KSW.




MMA Attack 3



Robert Burneika na MMA Attack



XIX. Gala roku:




KSW 21




KSW 19



MMA Attack 2



XX. Oboz roku:




Berserkers Team




Arrachion MMA Olsztyn




Nastula Team
 
Top