COHONES AWARDS 2016 - WYNIKI!

Cactus

Moderator
Cohones
2016wawrdsbaner.gif

Wyniki 6. edycji plebiscytu użytkowników COHONES!

---
Kategoria 1: Użytkownik roku
I miejsce: @MysticBęben - 23 głosy
II miejsce: @kaczka41- 11 głosów
III miejsce: @MMAkłowicz - 10 głosów
IV miejsce: @dizel77 - 8 głosów
V miejsce: @baju, @MuraS - 7 głosów
VI miejsce: @VoRaNeK, @Charles Bronson - 6 głosów
VII miejsce: @Gaara, @yonigga, @maras - 5 głosów
VIII miejsce: @Masta, @Masu, @cypher, @mat - 4 głosy
IX miejsce: @Shoocker, @allan77, @VaeVictis - 3 głosy
X miejsce: @duubertowa, @Orest, @Benoit - 2 głosy
XI miejsce: @Spike, @Atis, @Baasteek, @michi972, @Olos, @Przemek, @Pietagoras, @RaphTaba, @Nilg, @Perfumiarz, @Luke, @respect, @KalasznikowMac, @TYTUS, @Martin, @Mnichu, @Gienek, @DickNiaz, @lemmy, @halibut, @Grubas, @Cinek007, @jurasmma, @crt 14, @DD40, @gronostaj, @Zordon - 1 głos

Kategoria 2: Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)

I miejsce: @duubertowa - 28 głosów
II miejsce: @klimekone - 20 głosów
III miejsce: @s3pp- 13 głosów
IV miejsce: @Renegade - 7 głosów
V miejsce: @Khebabib - 4 głosy
VI miejsce: @gronostaj, @Hefaner - 3 głosy
VII miejsce: @OverPower, @blazini, @DiKaunt, @Deadpool_89 - 2 głosy
VIII miejsce: @Bozin_muscle, @nooodles, @Jakub Madej, @Evo, @Ujebałem Dres - 1

Kategoria 3: Najbardziej pomocny użytkownik
I miejsce: @VoRaNeK - 49 głosów
II miejsce: @J-Son - 12 głosów
III miejsce: @kaczka41, @Gienek - 4 głosy (ex aequo)

Kategoria 4: Redaktor (admin, moderator) roku
I miejsce: @baju - 34 głosy
II miejsce: @Mateusz Smoter - 28 głosów
III miejsce: @duubertowa - 20 głosów
IV miejsce: @Jakub Bijan - 15 głosów
V miejsce: @Cloud - 6 głosów
VI miejsce: @Szady, @Dooży&Grooby - 5 głosów
VII miejsce: @Dzihados, @Dominik Durniat - 4 głosy
VIII miejsce: @Jakub Madej - 2 głosy
IX miejsce: @Piotr Pędziszewski, @defthomas, @Marcin Jabłoński, @Grzechu - 1 głos

Kategoria 5: Temat roku
I miejsce: #zagrzebgate 15 głosów
II miejsce: Seria Pride od @Olos – 12 głosów
III miejsce: Przerabialnia Cohones, Związek Zawodowy Cohones - 6 głosów (ex aequo)
IV miejsce: Kącik baja - 5 głosów
V miejsce: Michał Materla, były mistrz federacji KSW, zatrzymany przez CBŚ - 4 głosy
VI miejsce: Hyde Park, Kraków Cohones Fajt Klub - 3 głosy
VII miejsce: Mystic Bębęn - nie mogę przestać tyć, Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz na UFC 205, Sig-bet @Charles Bronson z @MysticBęben, Marcin Held w UFC! Debiut jeszcze w tym roku, Tematy o Conorze McGregorze, inba z @maciejcar- 2 głosy
6) Joanna Jędrzejczyk zmienia klub, Diaz ośmiesza McGregora! - zmusza go do ucieczki do parteru, chwilę później poddaje, Wewiur - ostateczna rozgrywka, Bęben w korku, Tymoteusz Świątek i kot, Zlot UFC 205, Pierwsza zapowiedź gali Spartan Fight 4, Krzysztof Jotko vs Thales Leites, Duubertowa i przyjaciele, Popek zatrzymany przez policję podczas promocji KSW 37!, Lafirynda dla Micziego, Promocja PLMMA 70 - 1 głos

Kategoria 6: Artykuł roku
I miejsce: "Dlaczego polskim fighterom nie należy się godziwa zapłata" (@Jakub Bijan) - 38 głosów
II miejsce: Seria Pride od @Olos - 17 głosów
III miejsce: "Dlaczego Joannie Jędrzejczyk należy się godziwa zapłata" (@Jakub Bijan) - 4 głosy
IV miejsce: "Czego w Madison Square Garden dokonał Conor McGregor" (@Jakub Bijan), Kącik baja - 3 głosy
V miejsce: "#1 Analiza Fana MMA - Pracownik" (@gronostaj) - 2 głosy
4) "Skandaliczna decyzja czy może słuszny werdykt? Analiza walki Chalidow - Karaoglu" (@Cloud),
"Krótka historia o mistrzu, który nie chce bronić tytułu" (@Szady),
"Święta wojna w obronie Chalidowa" (@Jakub Bijan) - 1 głos

Kategoria 7: Wydarzenie roku na forum
I miejsce: HELDONES - 35 głosów
II miejsce: Zloty i wyjazdy na gale - 8 głosów
III miejsce: Walka Jędrzejczyk vs Kowalkiewicz - 7 głosów
IV miejsce: Inby, @Masu vs @halibut- 5 głosów
V miejsce: #freekaczka, nowe emotki - 4 głosy
VI miejsce: Zdobycie 2 pasa przez Conora, Stulejones, bany dla użytkowników - 2 głosy
VII miejsce: Belfastgate/Afera majtkowa, Zamknięcie Związku Cohones, Skasowanie pierwotnych Newsów MMA Userów, Kobiety na forum, Opowieści trenera Jeleniewskiego z Zagrzebia, Miczunio zdaje maturę, Runmageddon - 1 głos

Kategoria 8: Spamer / troll roku
I miejsce: @gronostaj - 25 głosów
II miejsce: @kaczka41 - 20 głosów
III miejsce: @TYTUS - 12 głosów
IV miejsce: @OverPower - 6 głosów
V miejsce: @Jakub Bijan - 5 głosów
VI miejsce: @Charles Bronson - 3 głosy
VII miejsce: @Cloud, @MMAkłowicz, @dobryskun, @Taran - 2 głosy
VIII miejsce: @Spike, @PiorunPL, @duubertowa, @dizel77, @Pyrrus89, @tesla, @Moooniaa - 1 głos
----

Gratulacje dla wygranych!!!
Dziękuję za wszystkie oddane głosy

:cohon:

----

Dla przypomnienia wyniki poprzednich edycji:
Cohones Awards 2015
Cohones Awards 2014
Cohones Awards 2013
Cohones Awards 2012
Cohones Awards 2011
 
Last edited:
BTW, @Jakub Bijan zgarnął 4 raz z rzędu nagrodę za artykuł, tak więc już rok temu spełniał wymogi wstąpienia do HoF Cohones.
Odnotowałem to również i delektuję się chwilą. Co więcej. Nieskromnie powiem, że tan artykuł to był całkowity rozpierdol, prawdziwy majstersztyk w szkalowaniu. Trochę tylko smutno, że przykrył nieco ten o Mamedzie, bo też był pyszny.
Jak chcesz Yoshi to tam możesz już sobie dodać pas Cohones Awards do profilu :lol:
Samemu, to jakby sobie samemu dogodzić. Pas musi zostać nałożony - summon @Cloud @defthomas.

No i korzystając z okazji, że tu się rozpisuję, chciałem wszystkim podziękować za oddane na mnie głosy. Bo jak to mawiał Mark Twain: "Publiczność jest jedynym krytykiem, którego opinia jest cokolwiek warta." - i ja ten pogląd podzielam. Dzięki i gratulacje dla pozostałych zwycięzców.
 
Last edited:
Praca doceniona, to zawsze dobre uczucie. :) Mam ochotę odjebać Conora, ale się powstrzymam. 2014 user roku, 2016 redaktor roku. Bardziej bloger, ale może w końcu przyzwyczaję się do "redaktora". Pasja nie ucieka ani trochę, to chyba najlepsze. Czasem jest ciężko, bo na głowie pełno myśli czy ma to sens i robienie sobie bałaganu, ale koniec końców naprawdę kocham ten sport.

Dzięki za wszystkie głosy. Zasłużyłem.

@duubertowa czempion, dzięki. Wiesz jak jest. :friends:
 
Last edited:
ja juz po browarach najebany i chj, ale kurwa nikt nie glosowal na temate grozenia mousassiemu nozem przez conura
 
Mam ochotę odjebać Conora, ale się powstrzymam
Ja się nie będę powstrzymywać.
200.gif

To był Twój rok, następne będą tylko lepsze;)
PS Dzięki jeszcze raz za zajebiste UFC 199 na cohones z Twoim udzialem:tiphatb:
 
Ja się nie będę powstrzymywać.
200.gif

To był Twój rok, następne będą tylko lepsze;)
PS Dzięki jeszcze raz za zajebiste UFC 199 na cohones z Twoim udzialem:tiphatb:
Crazy shit. Każda gala na czacie ma klimat w chuj. :) Dzięki MASTABLASTA! :heart:
 
Back
Top