Cohones Awards 2013 - WYNIKI

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych w rankingu !!



WS na drugim miejscu wsrod tematow roku ? masakra jakas :-)
 
Dziękuję wszystkim za wyróżnienie. Podobnie jak Vitor Belfort chcę podziękować bogu oraz przekonać wszystkich do tworzenia swojej własnej atmosfery.
 
Temat roku: 2 miejsce na pudle



UFC w Polsce, Warsaw Shore:-)



Conan-OBrien-Sarcastic-Clap-and-Thumbs-Up.gif
 
Dziękuję za wyróżnienie mojej skromnej osoby w głosowaniu i oczywiście graty dla zwycięzców ;)
 
Swoją drogą to mocno się zdziwiłem, że transfer Franka okazał się wydarzeniem roku na forum, bo nie przypominam sobie, aby towarzyszyło temu jakieś większe poruszenie. Ale i tak gratulacje dla Franka i reszty wyróżnionych.
 
Nie będę komentował kilku wyborów, za to podziękuję za te kilka głosów na mnie i pogratuluję wszystkim zwycięzcom!



Odnośnie tematu roku, to początek 2014 daje nam chyba faworyta:



http://cohones.mmarocks.pl/topic/kamil-bazelak-vs-jacques-mwamba-walka
 
Najbardziej pomocny użytkownik:

[list type=decimal]
[*]
VoRaNeK - 87
[*]
Lugasek - 13

Cactus
- 1
[/list type=decimal]


Cactus, nie mozena było na siebie głosować! :-)



Gratulacje dla zwycięzców i nominujacych.
 
Serdecznie dziękuję wszystkim za wyróżnienie - zarówno w kategorii • artykuł roku • jak i • redaktor roku • - gdzie również kilka głosów zebrałem. Cieszę się, że moja praca publicystyczna została doceniona. Rzeczywiście w tym roku byłem dość aktywny - przez co kilka osób się na mnie pogniewało; jedna, dość znana, nazwała mnie manipulatorem a po • Dom Wariatów MMA • odbyłem półgodzinną rozmowę telefoniczną z Darkiem Cholewą :D
Ale żeby nie było tak źle, pozytywnych głosów, również ze środowiska, otrzymałem znacznie więcej niż negatywnych - więc ostatecznie chyba wszystko jest jak należy.

Będę się starał nie zwalniać tempa i trzymać dystans również w tym roku! I oczywiście gratuluję pozostałym zwycięzcom i wyróżnionym.
 
[list type=decimal]
[*]
Tomasz Marciniak - 28

Tomasz Chmura
- 27
[/list type=decimal]






so_close_freddie_mercury.jpg
 
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.


Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się tylko, jakie artykuły cieszyły się największym uznaniem. Jeśli komuś podobały się "Wszystkie artykuły" to powinien oddać głos na redaktora roku. Z resztą większość tak uczyniła. Szkoda, bo wydaje mi się, że sporo osób zakłada, że najlepsze artykuły pisze Yoshi, a w ubiegłym roku mieliśmy co najmniej po jednym genialnym artykule napisanym przez Franka i TJa. Gdyby nie przygotowania do oddania głosu pewnie dalej myślałbym, że były napisane przez Yoshihiro, za co chciałbym przeprosić prawdziwych autorów:-).
 
Kolejny rok srebro, ale przegrać z VoRaNkiem to nie wstyd. ;) Dzięki za wszystkie głosy.
 
Back
Top