Cohones Awards 2012 - WYNIKI + zapowiedź HoF!

Cactus

Moderator
Cohones
1j0l13.jpg




WYNIKI COHONES AWARDS 2012:



-----



Użytkownik roku:

[list type=decimal]
[*]
Mirek Nóżka (Jajcarz) • 38
[*]
Naiver • 20
[*]
Cactus • 5
[*]
Tomasz Chmura (Evangelista) • 4
[*]
Perfumiarz - 3
[*]
Yagiel, xxl - 2
[*]
Markhunto, Bosman, Raphaelius, Comber, Tens, Slipmych, King Dante, Born2Kill, GLF, Przemek - 1







Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012):

[list type=decimal]
[*]
Painkiller • 24
[*]
Szady • 16
[*]
Visu • 7
[*]
Myprys, Boomster • 1







Najbardziej pomocny user:

[list type=decimal]
[*]
Cactus - 57
[*]
Tomasz Chmura (Evangelista) • 6
[*]
Kaczka41 - 4
[*]
ALMMA - 2
[*]
Sajd, Markhunto, Meru - 1







Redaktor (admin) roku:


[*]
Paweł Kowalik (Escobar) - 45
[*]
Tomasz Chmura (Ewangelista)
- 15

Wojsław Rysiewski (Venom)
- 8

Defthomas - 5

Tomasz Marciniak (Tidżej) - 4

Jakub Bijan (Yoshihiro) - 2

Tjo - 1
[/list type=decimal]






Artykuł roku:



Tomasz Chmura - "Kroniki Najmana"
• 24

Tomasz Chmura - "Historia MMA i MMARocks"
• 13

Tomasz Chmura - "Za co kocham MMA"
- 7

Paweł Kowalik - "Chalidow wybrał Strikeforce" - 6

Tomasz Chmura - "Niewykorzystany potencjał - Nick Diaz" - 3

Tomasz Chmura - "Fedor Emelianenko - The Last Emperor" - 2

Jakub Bijan - "W objęciach braci Mroczek", "Monopol - szczepionka na chorobę boksu zawodowego?", "Przesyt czy przesada?", "Wybujałe ambicje", Tomasz Chmura - "Gen antagonisty - niezwykła historia Brocka Lesnara", "KSW 20 - element sportowy", Paweł Kowalik - :Rozjechane akcenty" - 1













[/list type=decimal]


Temat roku:



Newsy MMA Userów
• 37

Hyde Park
- 9

Chalidow wybrał Strikeforce
- 4

Zakłady bukmacherskie, Tanio skóry nie sprzedam, MMA Attack wraca, Kowalczyk i Batra o MMC FC, Kobiety - 2

Kącik sado-maso..., Jak Pudzian przegra • odchodzę, SOPA i ACTA czyli Cenzurowanie Internetu, alka Marcina Helda odwołana, Pierwszy konwent MMA Rocks i debiutanckie rozdanie Heraklesów, Wideo z walk, Popek i dziara na oku, Zmiany w rankingu MMA, Typowania, Szukasz walki? Spytaj tu! - 1
[/list type=decimal]






Wydarzenie roku na stronie:



Videokonferencje z udziałem użytkowników MMARocks i ludźmi ze świata MMA
- 60
[*]
Vblogi MMARocks, Telenowela o Mamedzie za Oceanem, Ban dla kaczki41 - 3
[*]
Super-tajny news od Redakcji, Evangelista w Redakcji, Escobargate i brak sawuałwiwru - 2
[*]
Konwent MMA i rozdanie Heraklesów - 1







Spamer / troll roku:

[list type=decimal]
[*]
Kaczka41 (i jego inne konta) • 35

Kickboxing
• 7

Chisora, Wujek Górnik
• 4

Perfumiarz, Antek Emigrant, GLF, terek80, Allah Akbar, TYTUS, Szady • 1
[/list type=decimal]


-------------



Hall of Fame Cohones!



Pojawił się kiedyś od kogoś pomysł Hall of Fame użytkowników MMARocks. Pomyślałem, że głosowanie CA będzie dobrym miejcem na wprowadzenie czegoś takiego. Spytałem się dla pewności i nie było głosów sprzeciwu.



Na czym będzie polegać HoF i kto się w nim znajdzie?



Sposobem na dołączenie do HoF jest wygranie trzech pozytywnych nahród Cohones Awards, tj.:

- Użytkownik roku



- Nowy użytkownik roku



- Najbardziej pomocny użytkownik roku



- Redaktor (admin) roku



- Artykuł roku


Załóżmy, że użytkownik X wygrywa nagrody: Nowy roku 2012, Użykownik roku 2013, Artykuł roku 2013. Wtedy dołącza do Hall of Fame. Jest to wykonalne, ale nie będzie za łatwo. Do tego o "rekrutacji" decydują wszyscy głosujący userzy Cohones. Listę Hall of Famerów aktualizowałbym co roku przy okazji wyników CA (chyba, że wolicie osobny temat?). Sprawa jest nadal otwarta, bo nikomu jeszcze nie udało się wygrać 3 pozytywnych nagród, więc zapraszam do dyskusji.



Jak już wcześniej wspominałem, całe CA i HoF ma formę zabawy i małego odznaczenia za wkład w forum. Mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego jako powód do spiny lub przechwalania się.




-------------------







- W przypadku więcej niż jednej nominacji, każdy wymieniony dostawał po 1 punkcie.



- Nie liczyłem głosów na samego siebie.



- Następna edycja ruszy po Nowym Roku.



- Dziękuję wszystkim za oddane głosy, zainteresowanie było dużo większe niż rok temu.







GRATULACJE ZWYCIĘZCOM I NOMINOWANYM
applause.gif




Proszę również o tymczasowe przypięcie tego tematu.



--



Poprzednie edycje:



2011 - głosowanie



2011 - wyniki



2012 - głosowanie
 
hmm... chyba to HOF jest niewykonalne(wygrane w 3 kategoriach), ja bym był za tym żeby po prostu user roku tam trafiał i tyle



Gratulacje Jajcarz, Cactus drugi rok w swojej kategorii niepokonany ;)
 
też mi się wydaje,że kategorie decydujące o HOF powinny być inne, bo zanim ktoś zgarnie 3 nagrody to moga minąc lata. Może niech rocznie trafia tam : uzytkownik roku i osoba wytypowana przez redakcję? Dzięki temu mielibyśmy już 3 famerów
 
Albo ten co dwukrotnie będzie w którejś z tych kategorii,bo 3 razy to trzeba będzie kilka dobrych lat. Na dobrą sprawę można wpisać malinowsky'ego jako pierwszego który osiągnął HW* na forum.







*Na stałe, bo pierwszy HW przez błąd systemu był inny.
 
Dzięki panowie!!!:-)







Co do HoF jest to wykonalne. Ps. Dodam ,że już mam 2 pozytywne wygrane w zeszłym roku, wiec tylko 1 brakuje ;-) A jakby dodać tę negatywną z tego roku, to normalnie HoS jak nic .







Pozdro byki:-)







Ps. Mam nadzieję, że moją kategorię też jakąś nagrodśą uhonoruje redakcja, bo łatwo nie było ;-)







Ps. 2 I nie mówię o banie :-)
 
hof powinno byc tak prestizoe, zeby wlasnie ciezko bylo tam trafic, a nie jedna wygrana i juz sie tam laduje
 
heheh no chyba wygranie usera roku nie jest łatwą sprawą i przypadkowo nikt wg mnie takiej nagrody nie zgarnia :) ?
 
jasne, ale widzisz, taki kaczka z usera czy tam najbardziej pomocnego, stal sie trollem. wyobrazasz go sobie teraz w hof? wejsc na szczyt jest latwiej niz sie na nim utrzymac
 
A ja jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to nie podoba mi się idea hall of fame. To ma być forum o mma, nie kółeczko wzajemnej adoracji. Głosowanie na usera roku wystarczy z zupełnością. Nie hejtuję nikogo za taki pomysł, ale taka jest moja opinia :)
 
HoF jest złym pomysłem. Oczywiście w założeniach miałoby to być jakieś drobne odznaczenie w formie zabawy, ale bądźmy realistami. Jak znam to forum, to będą spiny z tego powodu. GLF, mimo że pisał z sensem, to był hejtowany przez niektórych nie za komentarze, a za rangę, którą mu przyznano. Malinie ostatnio pojechali, że taki z niego pretendent do HoF, a głupoty pisze. To są tylko przykłady. Jak już jesteśmy przy tych sprawach, to ja bym w ogóle wyrzucił licznik postów, a rangi jeżeli miałyby już zostać, to powinny być przyznawane tylko za długość pobytu na forum. A i kurwa nigdy nie pojmę, czemu te pieprzone trolle nie są banowane, a hulają wesoło po forum siejąc ferment. Ok, ja nie jestem idealny i też mam gorsze dni, ale nie trzeba mieć wysokiego IQ, żeby pojąć, że niektórzy tutaj są w celach stricte trollowych.
 
hehe i właśnie zacząłeś trollować dając podwaliny pod awantury ;) GLF dostał status dla jaj bo go któryś troll nazwał ikoną. Malinowsky zasłużył na hof ( jeśli będzie) czy to się komus podoba czy nie bo to ludzie z forum na niego głosowali.



Ja nie wiem czy tu w kazdym temacie muszą być problemy ?



Jak obawiacie się o zazdrość innych to może w ogole zrezygnujmy z tego głosowania co roku bo zaraz ktoś wyskoczy " jak to Jajcarz wygrał".



To ma być zabawa a nie konklawe.
 
hehe i właśnie zacząłeś trollować


Już nie przesadzaj, wyrażenia własnego zdania nazywasz trollingiem? Ja tylko piszę o własnych obserwacjach forum. Wiem, że to ma być zabawa, ale znam realia i dałem przykłady na to, że ta zazdrość była i będzie. Nie mam zamiaru Cię przekonywać do swojego zdania, bo widzę żeś uparty. W takim wypadku jednak uzurpuję sobie prawo do krzyknięcia w przyszłości "a nie mówiłem!", gdy któryś z userów zaczepi jednego z Hall of Famer'ów tylko ze względu na jego rangę. Dziękuję, dobranoc.



edit: Wujek, nigdzie nie pisałem o banowaniu za spam, bo nawet i mnie i Ciebie i wielu innych by można od biedy pod to podczepić. I nie pisz o przepisach regulaminu, bo za różne głupoty zgodne z regulaminem ludzie stąd wylatywali.
 
A i kurwa nigdy nie pojmę, czemu te pieprzone trolle nie są banowane, a hulają wesoło po forum siejąc ferment.


Dlatego że nie łamią rażąco zapisów regulaminu? A ci który łamia zapisy regulaminu jak np swego czasu pewien uzytkownik i jego wypowiedzi na tle rasowym, zostają wysłani na banicję.



A jesli banować by za spam to 3/4 uzytkowników cohones pożegnało by się z forum.



Moim zdaniem HoF powinny dostawać osoby zasłużone dla forum jak Mirek np. Z całą sympatią do Maliny ale jeszcze troche powinien popracować na tytuł np na VK, nie przejmując się pojazdami o "meblościankę".



Co do porównania Gaary na temat Kaczki, prawda jest taka że pomiędzy "pomocnym użytkownikiem" a "spamerem" jest cienka linia. To tylko nie tyczy się Cactusa który moim zdaniem w wielu sprawach jest niedościgniony i ma ogromną wiedzę.
 
Zmieńcie nazwe z "Troll roku" na "Debil roku" bo jak widać co poniektórym chyba się pomyliło i myślą, że to jest pozytywne wyróżnienie. Gratluje Kaczka za to, że 2 lata z rzędu jesteś "Debilem roku" (na 2 różnych kontach), gratuluje również administracji za ignorowanie takiego czegoś.
 
Ładny wzrost zainteresowanych ankietą, choć stać nas na znacznie więcej.



Cactus, gratuluję zapału. Dobra robota, świetnie zedytowany post.



Największym wygranym wydaje się Evan, którego artykuły zebrały blisko pół setki głosów. Graty.
 
Gratulacje dla wszystkich wygranych.



HoF? Nie wiem nie wypowiadam się czy to dobry czy zły pomysł. Ale myślę, że już przyznanie HW jak w przypadku Maliny czy nagroda Uzytkownika Roku jak w przypadku Jajcarza to samo w sobie duże wyróżnienie.
 
Gratuluję wygranym :-) Jakoś tak HoF wydaje mi się zbędne, nie dlatego, że nic nie wygram. Zawsze będę pamiętał kto tu jest faktycznym HoF. Myślę, że jednak rangi. Fakt, że ktoś jest zawodnikiem jak Reedy, ktoś jest związany z jakąś organizacją, a użytkownicy mają rangi...



Dla mnie starczy to + nagrody coroczne, a i tak ciężko mi sobie wyobrazić by już startowo w HoF Cohones czy strony nie było Venoma,Tidżeja,Defa,jak i paru użytkowników, którzy tu już pół dekady prawie są :P



PS: Wywindowało by mnie to trochę, ale nie o to chodzi, obecny system jest jednak gorszy, czyli licznik postów....niezależnie od ich sensowności i długości zawsze jest to jeden post. Chciałbym żeby to było bardziej proporcjonalne do tego czy ktoś pisze sporo, z sensem, a nie wklei link czy wyśle uśmiech w jakimśtemacie, ewentualnie napisze "War XXX" ;)



Podejrzewam, że wówczas np. Naiver miałby dużo wyższą rangę i sensowniejszą niż wielu, którym posty rosną od pojedyńczych słów w postach;) Tacy też są potrzebni, oczywiście, ale...



Tak rzucam pomysł jak w burzy mózgów, może ktoś na coś wpadnie sensownego :-)
 
Back
Top