Cohones Awards 2012 - WYNIKI + zapowiedź HoF!

Hehe, dwa razy się upewniałem, czułem, że dopiero teraz pojawią się wątpliwości :D



Jak już pisałem, HoF to nadal otwarta sprawa. Jeśli macie jakieś inne pomysły na formę lub w ogóle jesteście przeciw wprowadzeniu czegoś w tym stylu to piszcie :}
 
Wow. 45 głosów. Bardzo mi miło i dziękuję wszystkim za to wyróżnienie.
 
Hehe ja raczej głosowałem nie ze względu na te dziwne akcje z Lewandowskim ale ze względu na ciężką pracę i bardzo dobre, ciekawe, profesjonalne wywiady redaktora Kowalika.
 
Tak, zbieram opinie.



Chociaż już jest kilka głosów przeciw, to może jednak odpuścić pomysł? Głosowanie CA wystarcza.
 
To ja też jestem przeciw bo widze niektóre opinie tutaj ze w tym HoF ma byc osoba która pierwsza nabiła tyle postów (+ staż) że ma HW ..
 
Dziekuje, za te 7 glosow :-)



Gratulacje dla wygranych. I kolejne podziekowania dla Cactusa, za zorganizowanie glosowania.
 
Gratulcje dla zwycięzców w swoich kategoriach, wszystkie zasłużone.



Co do HoF... to jest forum internetowe, po co komu HoF?
 
Elegancko wyszło, formuła HoF Mi się podoba czyli 3 zwycięstwa w obojętnie jakich kategoriach i obojętnie ilu latach.



Tylko może lepiej Fame of Forum? Fame of Rocks? Fame of Cohones? :-)
 
Hej wszystkim



Dopiero dziś miałem czas się za to zabrać + w końcu problemy logistyczne z naszymi koszulkami przestały mnie prześladować więc...



Serdeczne dzięki dla Cactusa za zorganizowanie tego konkursu i zliczenie wszystkich głosów :)



Jak w zeszłym roku zwycięzcy dostaną od nas drobne prezenty, tym razem będą to Tshirty Cohones



76443_541716929191318_1102345372_n.jpg




Prosiłbym więc o podesłanie mi na mejla adresu domowego od Mirek Nóżka, Painkiller, i Cactus.



Przy okazji gratuluje Escobarowi zwycięzcy w kategorii redaktor roku a Evangeliście całkowitej dominacji w kategorii Artykuł roku



No i dzięki wszystkim za oddanie głosów i udzielanie się w naszej społeczności Cohones ;d + Górnikowi za fotę :)



pzdr!
 
def



kiedy będzie rozdanie Heraklesów za 2012? pamiętam że bodajże Venom wspominał kiedyś że następną edycje chcecie zorganizować z początkiem roku (styczeń?) a nie tak jak ostatnio pod koniec marca
 
Jeśli chodzi o Heraklesy to mamy nadzieję dopiąć jeszcze kilka szczegółów na początku przyszłego tygodnia i wtedy promocja wydarzenia ruszy pełną parą.
 
Najlepiej jedną bryłę za każde konto. Będzie miał czym grzać w piecu przez tą i następną zimę :).
 
Podbijam z prośbą do Mirek Nóżka, Painkiller, i Cactus. o podesłanie mi na mejla adresu i rozmiaru Tshirta



Pzdr
 
Dzięki, mam wszystkie adresy. W przyszłym tygodniu wysyłka bo w tym już nie zdążymy.



Btw Painkiller zmniejsz trochę syga żeby było zgodnie z regulaminem :)



Pzdr!
 
oki ;) dotrę do domu to będę miał czym dopasować ją do wymiarów na razie usuwam, coby nie łamać prawa ;)
 
Koszulki wysłane, tylko do ciebie Painkiller nie poszło bo nie podałeś mi rozmiaru, na mejlu też cię nie ma więc jakbyś mógł mi podesłać byłbym wdzięczny :)



pzdr!
 
Mi się ten pomysł z HoF bardzo podoba ; ) pewnie nigdy tam sie nie dostane ale pomysł jest dobry.
 
Back
Top