Cohokomando

Siedem

Kapitan Ulicy
Zapraszam każdego który ma konto na twitterku, wiecie że jak się połączymy to nasze posty będą miały wielkie zasięgi i będziemy mogli wyjaśniać wszystkie kurwy w internetach od lewa do prawa bo ratio będzie się liczyć? Musimy być tylko zgrani :) @szplin
 
Dawajcie tu kurwa chłopaki z agencji, wyjaśnijmy internety, to nie jest takie trudne by zarzucić "rwący" temat i zebrać popleczników, chodzi o tajming i aktywność jak w walce MMA :)
 
ezgif-3-cebd430e2e.jpg
 
i będziemy mogli wyjaśniać wszystkie kurwy w internetach
Ostrożenie z wyjaśnianiem. Pamietajcie żeby wylogowywac sie z twitera i najlepiej czyscic historie w przegladarce. Ja wyjasnialem dostajac duzo lajków z fejkowych kont z laskami i mnie shakowali a co gorsza zablokowali mi konto mailowe bo wykryli zmasowane proby logowania. Byłem głupi bo zalozylem twiterka na wazniejszym dla mnie adresie email.
 
Prawie same cipki zazdrośnicy :pjelen: View attachment 101921

Ja wyjasnialem dostajac duzo lajków z fejkowych kont z laskami
Teraz już wiesz, co to za miłość :gospeldance:

BTW ja nic nie robię, mam od niedawna, a już prawie 150 obserwujących. Fakt, że w większości boty ze zdjęciami dup na profilu, ale zawsze...

Nieważne, ważne że obserwują mnie najważniejsi ludzie na świecie :jarolaugh:
 
  • Bones
Reactions: AKK
BTW ja nic nie robię, mam od niedawna, a już prawie 150 obserwujących
myślę, że liczba obserwujacych nie ma piorytetowego znaczenia, a popularnośc tematów, w ktorych sie udzielasz. Dostawałem na maila komunikaty, żeby zmienic hasło do maila ale to olewałem bo nigdy nie sałem sie shakowac, bo wiem co pobieram. A jednak. Możliwe że wszedłem na profil jakiejs laski ktora polubila moj koment i albo kliknolem na tym profili brudny link albo nie wiem co.
Dostawałem też na maila komunikat aby zmienic hasło ale to zlewałem bo skoro nie dawałem sie shakowac to jebałem to.
Polecam konto na mailu z dupy i sie wylogowywać oraz czyscic historie przegladarki oraz nie klikac nic na profilach fajnych lasek z twitera. Ja tego nie robiłem i kaszana.
 
Back
Top