1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Coca Cola Zero/ Pepsi Max

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by Minionek, Jun 14, 2015.

1. Saenchai

Saenchai EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,748
    Zdobyte Lajki:
    785
    Punkty:
    1,790
    Sedno moze to nie jest odpowiedni temat do tego typu dyskusji, ale w 5 tyg straciles 8.6% swojej początkowej wagi ciala. Daje to mniej wiecej tempo -1.7% na tydzien, uwazam to za zbyt drastyczne tempo i bardzo szybko w ten sposob wykonczysz swoj organizm, a Twoja redukcja zakonczy sie niepowodzeniem bo juz w tym momencie masz niska kalorycznosc w diecie, do tego pewnie cos tam trenujesz. Slow and steady wins the race. 0.5-1%/ tydzien to jest optymalne tempo. Podnos kalorie

2. Sedno

Sedno ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,350
    Zdobyte Lajki:
    1,475
    Punkty:
    1,190
    Zobaczę ile spadnie w tym tygodniu z wagi, robię dużo cardio i może dlatego tak leci? Jakiś zmian w organizmie nie czuję, siła jakoś strasznie nie spada.

3. Saenchai

Saenchai EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,748
    Zdobyte Lajki:
    785
    Punkty:
    1,790
    To po prostu oznacza, ze deficyt jest duzy, nie ma znaczenia skad pochodzi. Co zrobisz jak bedziesz mial stagnacje juz krecac duzo cardio i majac b. malo kalorii? Redukcja sie wtedy dla Ciebie praktycznie skonczy.

Sedno likes this.
  4. Sedno

Sedno ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,350
    Zdobyte Lajki:
    1,475
    Punkty:
    1,190
    To podniosę do 2000kcal. Myślisz, że nadwyżka 200kcal zwolni postęp redukcji?
    Jakby mnie dopadła stagnacja, to rzeczywiście byłbym w dupie trochę, bo niżej niż 1800, to raczej bym nie schodził.
    Teraz zamykam praktycznie w 2 posiłkach limit kalorii, a co by było jakbym zszedł niżej. Planuję być na deficycie do końca roku, to zejdę z powrotem na 1800 w ostatnim miesiącu.
    Robiłeś na refeed day jak byłeś na redukcji? Opłaca się ?

5. Saenchai

Saenchai EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,748
    Zdobyte Lajki:
    785
    Punkty:
    1,790
    Nie planuj z gory co zrobisz w ostatnim miesiacu, tylko planuj wprowadzac zmiany jesli beda potrzebne. Refeed jest bardzo potrzebny, ale dla osob, ktore maja juz niski poziom tkanki tluszczowej, z tego wzgledu ze staja sie bardzo zalezne od jedzenia. Chodzi o sytuacje kiedy twoje cialo nie magazynuje juz tak duzo energii na ciele w postaci tluszczu i w zasadzie twoim jedynym paliwem staje jedzenie, ktorego i tak jest stosunkowo malo. Zwolennicy refeeda podnosza, ze pomaga on podwyzszyc poziom leptyny (jednak badania tego nie potwierdzaja, jeden dzien refeeda to zakrotko), uzupelnic zapasy glikogenu, i pomaga psychicznie (tutaj zgoda). Ja refeedy zalecam w najciezszy dzien treningowy i racjonalne korzystanie z dodatkowych kcal- tzn. niech one zasila nam trening, a nie tylko umilaja lezenie przed tv z torba chipsow. Kalorie w okolicach bilansu 0 wtedy. lub nieco ponad- wylacznie z wegli, tluszcze musza byc nisko (a zatem w przypadku diet, ktorych ja jestem zwolennikiem, bez zmian).

Sedno likes this.
  6. Sedno

Sedno ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,350
    Zdobyte Lajki:
    1,475
    Punkty:
    1,190
    Czyli Refeed nie dla mnie, bo do BF poniżej 10% raczej nie zejdę. Podniosłem te kalorie i zobaczymy jak będzie.
    Dzięki, doceniam Twoją pomoc.

Share This Page