Co z przeciwnikiem Nastuli?

Chyba Pride, a nie Sengoku. To już wolałbym, żeby walczył z tym wrestlem z WWE, Batistą, przynajmniej śmiesznie by było.


Batista, to mógłby z koksem walczyc:-) Myśle, że Paweł w, aż tak słabej formie nie jest.
 
kurs moze bedzie 1.20 na nastule







wszyscy sie wystraszyli trailera ,to asplunt musi byc cwaniakiem ma jaja wyjsc do ringu z legenda PRIDE
 
Fakt jest taki,ze mimo wszystko,Nastula z przeciwnikiem,który co kolwiek ogarnia nie walczył od lat. Nie zmienia to jednak faktu,ze absolutnie mnie to nie jara a najlepszy w tym debiucie jest trailer.
 
Nie mogę edytowac- zeby nie było,nie winie za to ksw, nie znam sytuacji i problemów jakie mieli, ale licze, ze Pablo wyciągnie to w jakima wywiadzie.
 
Największe wyzwanie dla Pawła od 2006 roku! Nie mówię, że się cieszę, ale nie dziwi mnie, że totalny anonim. Zresztą taki rekord nawet nieźle wygląda, ciekawe, że nikt gościa nie wyszperał :P
 
Pod koniec drugiej rundy sędzia przerwał walkę, sprawy w swoje ręce wziął lekarz i niestety uznał, że rozcięcie, którego nabawił się Asplund uniemożliwia mu dalszego toczenia wyrównanej i pełnej emocji walki.


Oglądał ktoś walkę z Rogersem? Czy ona rzeczywiście była wyrównana? :-)
 
Ale Batista by się sprzedał, a Asplunda to chyba nikt nie zna. Chyba, że się mylę? Może ktoś jest fanem Bretta Rogersa i Asplund mu się obił o uszy.



EDIT: @Marcin_ a to mój błąd, zapomniałem o tej walce.
 
dobrze że rekord ma dobry chociaż, ja mam nadzieję że Paweł go jakoś ładnie rzuci i podda przynajmniej :)
 
Halny, jak najbardziej chodzilo mi o Sengoku i walke z Yangiem, to byl ostatni z powaznych przeciwnikow Nastuli.
 
My wiedzieliśmy, wiedział o nim sam • Nastek • , lecz z ogłoszeniem postanowiliśmy zaczekać do dnia, kiedy otrzymamy podpisany kontrakt.


Nie mieli nawet podpisanego z nim jeszcze kontraktu, a Martin mówił, że przeciwnika już mają od tygodnia.
 
Ciekawe co ogórek nam pokaże z naszą legendą pride.. To taki drugi Jimmy Ambriz, tylko z gorszymi przeciwnikami w rekordzie. Ale jakby nie było,mało mnie ta walka obchodzi.
 
Ludzie nie ma co narzekać. Jeszcze będziecie sobie pluć w brode jak asplund to wygra. Co jak co ale to lepszy zawodnik niż masuda, wroński i ambriz razem wzieci...mam przynajmniej taką nadzieje:-)
 
Polsat i tak go ładnie ubierze i sprzeda. Pomyśleć, że ta walka ma być eliminatorem. Zakontraktowali Nastule tylko po to, żeby wypromować Bedorfa w następnej walce.
 
Back
Top